Druhý hrací den zamíchal průběžným pořadím v turnaji.
Do čela průběžného pořadí se vyhoupla Jana Marešová a to díky svým výkonům v druhé polovině turnaje. Roman Pešl se tak posunul na průběžné druhé místo, Stejně tak původně druhý Aleš Hubáček skončil po druhém dni na čtvrté pozici, kam ho odsunul svými výkony v průběžném pořadí třetí Rostislav Brzica.
Pokračování turnaje se koná v neděli 18. 2. 2007.
Výsledky po 2. dnu | |||||
---|---|---|---|---|---|
1. | Marešová Jana | 8 | 247 196 166 168 210 239 241 215 | 1746 | 210,25 |
2. | Pešl Roman | 0 | 210 182 169 238 195 247 236 245 | 1722 | 215,25 |
3. | Brzica Rostislav | 0 | 167 188 234 236 216 181 205 257 | 1684 | 210,50 |
4. | Hubáček Aleš | 0 | 180 235 233 201 232 166 228 207 | 1682 | 210,25 |
5. | Foťko Matěj | 0 | 190 177 223 190 172 267 222 193 | 1634 | 204,25 |
6. | Beštová Kateřina | 8 | 215 144 202 168 246 204 191 198 | 1632 | 196,00 |
7. | Bilík Petr | 0 | 202 213 234 246 144 199 203 184 | 1625 | 203,13 |
8. | Režňák Michal | 0 | 178 159 217 172 243 208 231 211 | 1619 | 202,38 |
9. | Hindrák Jiří | 0 | 190 172 214 201 173 228 203 234 | 1615 | 201,88 |
10. | Váradi Jakub | 0 | 184 153 224 212 245 232 179 178 | 1607 | 200,88 |
11. | Nosek Antonín | 0 | 169 240 242 198 187 197 202 169 | 1604 | 200,50 |
12. | Brzicová -Hanzlovská Petra | 8 | 183 179 200 199 212 190 202 168 | 1597 | 191,63 |
13. | Gurovič Jaroslav | 0 | 214 202 203 149 196 233 200 182 | 1579 | 197,38 |
14. | Deáková Eva | 8 | 179 214 178 205 185 165 192 197 | 1579 | 189,38 |
15. | Hanušová Dana | 8 | 183 212 125 237 166 174 174 231 | 1566 | 187,75 |
16. | Vopička Karel | 0 | 193 178 189 160 227 223 199 183 | 1552 | 194,00 |
17. | Lipš Martin | 0 | 190 191 203 227 182 176 189 194 | 1552 | 194,00 |
18. | Kutina Karel | 0 | 220 203 145 182 223 236 163 173 | 1545 | 193,13 |
19. | Matěj Zdeněk | 0 | 225 178 184 179 157 190 229 200 | 1542 | 192,75 |
20. | Hladík Karel | 0 | 226 216 171 184 158 168 179 223 | 1525 | 190,63 |
21. | Kala Rostislav | 0 | 199 230 181 194 171 180 177 187 | 1519 | 189,88 |
22. | Rec Michal | 0 | 200 148 215 169 230 180 188 167 | 1497 | 187,13 |
23. | Nosková Pavla | 8 | 153 159 181 171 223 210 146 171 | 1478 | 176,75 |
24. | Zvěřina Michal | 0 | 164 156 211 214 209 169 169 177 | 1469 | 183,63 |
25. | Rodr Jaroslav | 0 | 193 147 232 169 165 176 175 203 | 1460 | 182,50 |
26. | Franc Jaroslav | 0 | 149 160 205 183 192 186 223 142 | 1440 | 180,00 |
27. | Deák Bohumil | 0 | 203 170 155 191 164 204 197 152 | 1436 | 179,50 |
28. | Morávek Richard | 0 | 231 180 160 165 214 142 180 148 | 1420 | 177,50 |
29. | Váradi Petr | 0 | 202 202 167 171 173 146 167 157 | 1385 | 173,13 |
30. | Pindurová Jana | 8 | 157 186 157 108 128 153 178 171 | 1302 | 154,75 |
31. | Morávková Vendula | 8 | 124 127 140 169 141 148 115 189 | 1217 | 144,13 |
Zuzana kvasničková a Ema Iwazawa vybojovaly na ME juniorů stříbrné medaile ze soutěže dvojic.
V úterý 19.3. po 20.oo hod. bude otevřena obsazovačka na dubnový turnaj PRESTIGE.
Ve čtvrtek 15.2. v 20.oo hod. bude otevřena obsazovačka na březnový turnaj PRESTIGE.
Lukáš Jelínek vybojoval v Světovém poháru juniorů do 21 let bronzovou medaili.
Obsazovačka na únorový turnaj PRESTIGE bude otevřena v úterý 16.1. v 20.oo hod.
Nejlepší hráč kategorie P190, nejlepší senior - 9. turnaj Prestige Tour 2023/24