MČR seniorů 2010

Výsledky kvalifikace, finále a komentář.

vloženo v 11:00

Brzkou ranní rundou od 8.30 hod., která byla přidána jako doplňková z důvodu zvýšeného zájmu odstartoval druhý hrací den. Ve výčtu hráčských jmen přibylo dalších 7 účastníků a do soutěže se zapojily první dvě ženy. Ve startovním poli se objevil zřejmě nestarší účastník mistrovství kterým je Anna Kadlčíková (75 let).

vloženo v 14.30 hod.

Třetí hrací runda byla dohrána s menším zpožděním. V kategorii žen stoupl počet účastnic na šest hráček a do čela se probojovala Zdena Pláničková. V kategorii mužů je klasifikováno již 39 hráčů, ale zde k žádným změnám v čele pořadí nedošlo. Nadále vede Michal Zvěřina před Karlem Karikou a Lumírem Hřebíkem. Průběžné výsledky po 3. hrací rundě najdete níže v příloze.

vloženo v 16.15 hod.

Čtvrtá hrací runda částečně stáhla časový deficit. V kategorii žen je hodnoceno již 10 hráček a v čele kvalifikace je nadále Zdena Pláničková. V kategorii mužů padla Perfect Game. Držitelem "třístovky" je Vladimír Ševčík, který sesadil z čela kvalifikace Michala Zvěřinu. Čelo kvalifikace zažilo mohutný atak severočeských hráčů. Druhé místo nyní náleží Vladimíru Hübstovi a na třetí Jaroslavu Šlechtovi. V kvalifikaci je již hodnoceno 58 mužů.

vloženo v 18.45 hod.

Kvalifikace ukončena, padl hráčský rekord v počtu účastníků seniorského MČR. Celkově se mistrovství účastnilo 91 hráčů (75 mužů a 16 žen). Pátá hrací runda nepřinesla již žádné velké změny v popředí kvalifikace. Důležité více než kdo se umístil v kvalifikaci na čelních místech je, kdo postoupil. Do finálových klání, kde hraje každý s každým postupovalo 8. mužů a 4 ženy. Konečné výsledky kvalifikace naleznete níže v příloze.

vloženo v 21.45 hod.

Dobojováno, známe Mistry ČR pro rok 2010. V kategorii žen potřetí za sebou vybojovala seniorský titul Sylva Šlechtová z 1. BK Kings Hradec Králové. Druhé místo s těsným náskokem 5. finálových bodů vybojovala Zdenka Pláničková (BK Klíše, Ústí nad Labem) před Dagmar Stulíkovou (bez oddílové příslušnosti). Kompletnní pořadí naleznete ZDE.

Seniorský titul MČR v kategorii mužů náleží tentokráte Vladimíru Trčkovi z 1. BKS Děčín. Zvítězil zcela suverénním způsobem s náskokem 132 finálových bodů před Janem Fleischmannem (bez odd. přísl). Třetí místo s odstupem 87 finálových bodů za druhým vybojoval Vlastimil Ševčík (Maxbowling). Kompletnní pořadí naleznete ZDE.