Pilsner Urquell bowling, 8. turnaj

Na Zličíně vítězí opět král Zličínského housu.

Nejlepší tři

Poslední prázdninový týden se hrál turnaj s názvem Pilsner Urquell Bowling a zúčastnilo se 47 hráčů a hráček. V kvalifikaci se bojuje na tři hry a dále postupuje 32 hráčů do semifinále. Opět jako minule díky odstoupení a odjezdu se o první nepostupové místo zasloužil Roman Souček a poslední postupující, se díky nepřítomnosti Dagmar Flegelové, stala Jaroslava Vítková s 611 body. Další cenou od sponzora, je paroháč a parohačka turnaje. V kategorii paroháč svou cenu získal již podruhé za sebou Václav Bergman a ženy zapisovaly parohy nadále a teprve až finále učilo s 6 parohy Annu Breidlovou.
Díky spoluúčasti BBO Jirky Borovce se opět losovalo o doplňkové ceny pro hráče bez ohledu na pořadí. Tento turnaj získali slevu 100,- Kč – Jan Vyšín, Jarmila Mervová a Marie Kamenská. Navíc se losuje 2x sleva 200,- Kč na příštím turnaji Pilsner Urquell Bowling a tuto slevu získali: David Ruml a Aleš Drábek. Doplňkové ceny od BBO našli znovu své majitele a výherci jsou následující: Stanislav Kočár, Petr Leiske a Karel Vopička (ten získal znovu cenu), tentokráte je to deštník od cestovní kanceláře Blue Style Travel Agency a poslední dva výherci Lumír Hřebík a Aleš Synek získali lahev alkoholu.
V semifinále se hrají další dvě hry, které se přičítají k třem předchozím hrám odehraným v kvalifikaci. První nepostupové místo do finále skončilo na kontě Ireny Strakové s náhozem 1 175 bodů.
Ve finále se tradičně bojuje o první tři místa, kde byla cenou skleněná kuželka a tradičně sponzorské pivo Pilsner Urquell. Nejlépe se připravil Karel Vopička, který vítězí podruhé v řadě, tentokráte s výkonem 878 bodů. Na druhém místě skončil Jaroslav Čižinský se součtem 872 bodů a třetí místo si podruhé za sebou odváží do Rokycan Dalibor Dědič s náhozem 794 bodů. Nejlepší žena tohoto turnaje skončila až na 10. místě a stala se jí také podruhé za sebou Věra Váchová. Poslední cena, která je předávaná díky sponzorovi turnaje, je nejvyšší nához, který měl hodnotu 300 bodů a první ji hodil až ve druhé kvalifikační rundě Michal Janovský. Druhou třístovku hodil Jaroslav Čižinský a třetí cenu od sponzora získal Zdeněk Žabka.
S pozdravem se loučí David Dvořáček a spol.. Příští turnaj se hraje již 10. září 2012 a těším se s Vámi na viděnou. Zde je také odkaz na video natáčené jako BBO Jirky Borovce:

22.04.2024 v 19:35

Do článku o Mistrovství České republiky juniorů přidány časový harmonogram a rozdělení do rund.

02.04.2024 v 22:54

Otevřeny obsazovačky pro juniorské MČR 2024.

30.03.2024 v 23:36

Tým chlapců získal na ME juniorů stříbrné medaile ze soutěže týmů.

28.03.2024 v 19:55

Zuzana Kvasničková a Ema Iwazawa vybojovaly na ME juniorů stříbrné medaile ze soutěže dvojic.

18.03.2024 v 21:10

V úterý 19.3. po 20.oo hod. bude otevřena obsazovačka na dubnový turnaj PRESTIGE.