MČR seniorů 2013

Známe první mistry ČR pro rok 2013.

Muži 65 a více

(aktualizováno 2.2.2013 v 22.30 hod.)
Níže do příloh přidány výsledky kvalifikace seniorů v kategorii 50 až 57let. Do osmičky ply-off mužů se probojovali: Morávek Jaroslav, Hindrák Jiří, Kulhánek Vratislav, Vrážel Jiří, Vilášek Stanislav, Lebeda František, Bittersmann Milan, Klapal Jaroslav. Do čtyřky ply-off žen: Hanušová Dana, Štefková Eva, Hanusíková Blanka, Krejčová Danuše. Výsledky z kvalifikace mužů i žen najdete níže v příloze. V kategorii mužů titul Mistr ČR vybojoval nakonec vybojoval Hindrák Jiří, 2. místo Morávek Jaroslav a na společném třetím místě skončili Kulhánek Vratislav a Vrážel Jiří. Titul mistryně ČR vybojovala Hanusíková Blanka, 2. místo Krejčová Danuše a na společném třetím místě skončili Hanušová Dana a Štefková Eva.

(aktualizováno 2.2.2013 v 18.45 hod.)
Níže do příloh přidány výsledky kvalifikace seniorů v kategorii 58 až 64let. Do osmičky ply-off mužů se probojovali: Fleischmann Jan st., Frýbort Otakar, Schůt Ladislav, Ševčík Vlastimil, Křivka Ladislav, Brokeš František st., Kolář František, Hnilica František (výsledky níže v příloze). Do čtyřky ply-off žen: Appeltauerová Eva, Breindlová Anna, Schönová Jana a Plešingerová Jana. Podrobné výsledky čtyřky nejlepších v play-off jsou níže v příloze. V kategorii mužů titul Mistr ČR vybojoval nakonec vybojoval Frýbort Otakar, 2. místo Ševčík Vlastimil a na společném třetím místě skončili Brokeš František a Fleischmann Jan. Titul mistryně ČR vybojovala Appeltauerová Eva, 2. místo Breindlová Anna a na společném třetím místě skončili Schönová Jana a Plešingerová Jana.

(aktualizováno 2.2.2013 v 15.15 hod.)
Níže do příloh přidány výsledky kvalifikace seniorů v kategorii 65 let a více. Do osmičky ply-off se probojovali: Tomášek Petr, Musil Petr, Enders Walter, Sejkora Mirek, Větrovský Jaromír, Rathouský Tomáš, Hübst Vladimír a Hřebík Lumír (výsledky níže v příloze). V kategorii žen je dobojováno, protože se soutěže účastnily jen 3 ženy. Titul mistryně ČR vybojovala Horáková Marie, 2. místo Endersová Alena, 3. místo Bednářová Daniela. V kategorii mužů titul Mistr ČR vybojoval Tomášek Petr, 2. místo Enders Walter a na společném třetím místě skončili Větrovský Jaromír a Musil Petr.

(aktualizováno 2.2.2013 v 7.00 hod.)
Dnes od 9.00 hod začíná na centru Luka Bowling Pardubice IX. ročník MČR „veteránů“, tj. hráčů, kteří dosáhnou hranice 50 let a více.

Jednodenní klání má na pořadu nejdřívě nejstarší kategorii 65 let a více. Hned po odehrání kvalifikace v 11.50 hod. je plánováno finále této kategorie. V tomto čase souběžně startuje kvalifikace pro vetšinu hráčů a hráček věkové kategorie 58 - 64 let, kteří následně hrají finále od 14.40 hod. Nejmladší veteránská kategorie 50 až 57 let v které je nejvíce účastníků, hraje kvalifikace ve dvou hracích rundách od 14.40 a 17.30 hod. s následným finále, které je naplánováno na 20.20 hod. Výsledky kvalifikací a finálových klání budeme přinášet v průběhu celého dnešního dne.

PS: Hlavním rozhodčím celého dne je Pavel Koráb tel: 603 454 804.