Merka cup dvojic, 12. turnaj

Vítězové Hvězdné pěchoty a druhé ligy ...

foto 2

... bývají obvykle na první fotce. Svým způsobem jsou na ní zastoupeni i teď, ne ovšem v plné sestavě. Hvězdnou pěchotu vyhráli Chládkovi, konkrétně Hanka a Vlastík. Vašek ne, ten nehrál. Zda to pro nejvzdálenější dvojici turnaje bude dostatečný úspěch, to nevím, ale naštvaní asi nebudou. Na mých turnajích se jim snad líbí, usuzuji tak podle toho, že jsem od nich dostal dort. Mě a dort vidíte na první fotce, Chládkovy a Marušku s Petrem ne. Ti dva vyhráli druhou ligu a na herně už taky nebyli. Jsem velmi zvědav, jak ze mě budou obě jmenované dvojice v lednu tahat ceny. Při mé skleróze. Stupně vítězů zezadu obsadili Vránovi, Brokešovi st. a Malá Hanka s velkým Pavlem. Ti dva mi udělali obzvlášť velkou radost. Bylo to v poslední jejich hře, kdy kvalitní závodník Pavel hodil v Notap9 182 bodů a Hanka, kterou Pavel stále za její výkony plísní (to je od slova Plísňový sýr – takže nic špatného) hodila 237. Je na ní vidět blahodárné Pavlovo působení. Za pochválenými Chládky skončili nováčci turnaje Mirek Olšavský a Michal Šveidler, pak Veselý Lojza a Daniela s Petrem. Před vítězi Hvězdné pěchoty, čili na chvostu druhé ligy skončila skvělá dvojice Standa a Fanda. Den po turnaji mi volal Standa a dožadoval se chválení. Že prý splnili očekávání, hráli blbě, měli barevné koule a já prý jsem je ošidil o cenu, protože to na vítězství v Hvězdné pěchotě měli spočítané. Standa že přesně říkal Fandovi kdy má hodit blbě a kdy kloudně, takže jak to, že to nevyšlo. Rozhodl jsem se jim vyhovět a uděluji jim tímto žlutou kartu za nesportovní až podlé chování. Ve druhé lize se blýskl Jarda Morče třístovkou, ovšem jen v Notap8, což zas není taková sláva. Druhý nejvyšší výkon této skupiny měl Fanda – 277 bodů, na třetím místě byla Diana. To až si přečte, tak by jí to mohlo udělat radost. Jinak tato skupina zaujala jen skvělým chováním. Jinak to bylo u dvojice Jansa s dcerunkou Gabčou. Jansa mi před svědky lhal do očí, Gabča byla jako vždy bezzávadová (teď jsem měl dost nervy abych nenapsal bezzása...), ti se dostali jako osmí do finále a osmí i skončili. Na sedmé místo se z pátého probojovali Tomáš a Jana, šestí skončili Láďa Schůt a Mirek Sejkora, který nahrazoval Láďovi manželku. Stůl s cenami luxovali Pechancovi, kteří Láďu a Mirka porazili o jedenáct bodů. Na čtvrtém místě skončili Honza Koráb a Pavel Dolog, což byli favorité celého turnaje. Na nich se ukázalo, že sebekvalitnější kamarád manželku nenahradí. Když nahradí, tak jen částečně, to je třeba, abychom si řekli. Na třetím místě (a to už je součást druhého snímku) je duo TomTom, stříbrný byl Vašek se zlatou Sylvou a turnaj suverénně vyhráli Honzík Reichl a Lukáš můj syn Barvínek. Honza byl hvězdou turnaje, hodil dvě třístovky, jednu v Notap9 a druhou v Notap8 a po dlouhé době mu kvalitně sekundoval i Luky. Těsně před turnajem jsem měl startovní listinu nabitou, nakonec ale jedna dvojice chyběla. Na leden by mělo být plno, mám Karolka s Michalem v náhradnících, ale už teď vím, že nejspíš hrát nebudou, jsou v zahraničí. No a to by stačilo, přeji Vám příjemné prožití nejen svátků vánočních, ale všeho co budete prožívat a v lednu na shledanou, Váš milovaný Zdeněk Barvínek.

14.05.2024 v 00:30

Zveřejněny rozdělení do hracích rund a časový harmonogram Mistrovství České republiky jednotlivců 2024.

09.05.2024 v 10:03

Zveřejněny mazací modely pro finále ČBL, baráž o finále a baráž o Extraligu 2024/25.

03.05.2024 v 07:50

Zveřejněn mazacím model a rozdělení do skupin pro Finále SBL.