13. BBO chomutovské dvojice vyhrávají Toník Nahodil s Milanem Šteffkem st.
13. turnaj BBO chomutovských dvojic, spojený s předáváním cen celoročně nejlepším, si ve středu do Strikelandu přijelo zahrát 46 hráčů. Z 23 dvojic postupovalo z kvalifikace 16 šťastnějších, z prvního místa Toník Nahodil s Milanem Šteffkem st. (1285). Díky odstoupení Martina a Filipa Seifertových (1113), kteří sice skončili jedenáctí, ale malý Filípek už musel do hajan, postupovali do semifinále i Honzík a Radek Cihelkovi (1076). Prvními nepostupujícími byli Zdenka a Vojta Pláničkovi (1074) a cenu útěchy brali začínající hráči Simon Pitfield a Steve Welsh (995). V semifinále bylo potřeba pro následný postup zahrát na tři hry součet 583, tolik měli Alenka a Walter Endersovi, prvními nepostupujícími byl Petr Holubčák s Martinem Soukupem (563). Osmička finalistů si poté zahrála tři hry, ke kterým se jako čtvrtá přičítá celkový průměr. Po semifinále, kdy trochu polevili, se na výsluní vrátili Toník Nahodil s Milanem Šteffkem st. a v turnaji se skóre 883 a téměř stobodovým náskokem zvítězili, navíc byli oceněni za nejvyšší nához 268. Druhé místo doslova vydřeli Olda Pour s Kájou Růžičkou (787) a jen o 6 kuželek pozadu zůstali třetí Ondra Heligr s Vašíkem Kordulíkem ml. (781). Další pozice obsadili Alenka a Walter Endersovi (745), Jirka Forman s Vaškem Nedbálkem (744), Martin Bula s Matějem Musilem (708). Jana Janovská s Janou Šípkovou (705) a Lumír Horčička s Františkem Kubíkem ml. (675). Zde je fotogalerie.
Nejlepší dvojice a jednotlivci série 2018:
Dvojice: Ondra Heligr, Vašík Kordulík ml. (257 b), Lumír Horčička, František Kubík ml. (220 b), Jirka Forman, Vašek Nedbálek (214 b), Dáša a Jirka Stulíkovi (206 b), Jirka Borovec, Jirka Květoň (198 b), Olda Pour, Kája Růžička (194 b), Jana Janovská, Jana Šípková (176 b), Martin Bula, Matěj Musil (169 b), Petr Heligr, Hanka Heligrová (167 b), Eliška Bulová, Štěpán Heligr (159 b), František Kubík, Dana Kubíková (158 b).
Jednotlivci: Ondra Heligr (305 b), Toník Nahodil (299 b), Vašík Kordulík ml. (257 b), nejlepší žena Dáša Stulíková (206 b).
Hráči se vzornou docházkou (všech 12 bodovaných turnajů): Ondra Heligr, Toník Nahodil, Kája Růžička, Štěpán Heligr, Jirka Borovec, Jana Janovská.
Série BBO dvojice Strikeland 2019 startuje 23. ledna - obsazovačka zde. Níže v příloze také najdete všechny termíny BBO turnajů ve Strikelandu v roce 2019.
Závěrem děkujeme Strikelandu i všem přítomným nejen za skvělý závěrečný večer, za dárečky atd., přejeme všem krásné Vánoce a už se těšíme na viděnou 25.-26.12. na tradičním BBO vánočním turnaji.
P. | Příjmení a jméno | Náhozy | Průměr | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Nahodil Antonín | 268 | 189 | 173 | 225 | 226 | 192 | 228 | 177 | 190 | 218 | 212 | 236 | 211,17 |
Šteffek Milan st. | 268 | 189 | 173 | 225 | 226 | 192 | 228 | 177 | 190 | 218 | 212 | 236 | 211,17 | |
2. | Růžička Karel | 215 | 182 | 210 | 189 | 159 | 221 | 216 | 182 | 199 | 169 | 178 | 221 | 195,08 |
Pour Oldřich | 215 | 182 | 210 | 189 | 159 | 221 | 216 | 182 | 199 | 169 | 178 | 221 | 195,08 | |
3. | Kordulík Václav ml. | 188 | 181 | 217 | 157 | 205 | 193 | 190 | 223 | 187 | 222 | 168 | 189 | 193,33 |
Heligr Ondřej | 188 | 181 | 217 | 157 | 205 | 193 | 190 | 223 | 187 | 222 | 168 | 189 | 193,33 | |
4. | Endersová Alena | 225 | 212 | 184 | 127 | 159 | 154 | 190 | 152 | 193 | 159 | 175 | 187 | 176,42 |
Enders Walter | 225 | 212 | 184 | 127 | 159 | 154 | 190 | 152 | 193 | 159 | 175 | 187 | 176,42 | |
5. | Forman Jiří | 195 | 161 | 178 | 191 | 191 | 151 | 203 | 199 | 202 | 160 | 178 | 190 | 183,25 |
Nedbálek Václav | 195 | 161 | 178 | 191 | 191 | 151 | 203 | 199 | 202 | 160 | 178 | 190 | 183,25 | |
6. | Bula Martin | 107 | 134 | 190 | 200 | 191 | 137 | 164 | 201 | 178 | 188 | 137 | 152 | 164,92 |
Musil Matěj | 107 | 134 | 190 | 200 | 191 | 137 | 164 | 201 | 178 | 188 | 137 | 152 | 164,92 | |
7. | Šípková Jana | 167 | 138 | 158 | 162 | 141 | 173 | 201 | 183 | 161 | 151 | 175 | 147 | 163,08 |
Janovská Jana | 167 | 138 | 158 | 162 | 141 | 173 | 201 | 183 | 161 | 151 | 175 | 147 | 163,08 | |
8. | Horčička Lumír | 226 | 177 | 236 | 191 | 143 | 197 | 203 | 224 | 187 | 149 | 160 | 163 | 188,00 |
Kubík František ml. | 226 | 177 | 236 | 191 | 143 | 197 | 203 | 224 | 187 | 149 | 160 | 163 | 188,00 | |
9. | Holubčák Petr | 235 | 236 | 220 | 179 | 169 | 185 | 180 | 214 | 160 | 197,56 | |||
Soukup Martin | 235 | 236 | 220 | 179 | 169 | 185 | 180 | 214 | 160 | 197,56 | ||||
10. | Kubíková Dana | 145 | 209 | 160 | 175 | 214 | 236 | 168 | 163 | 182 | 183,56 | |||
Kubík František | 145 | 209 | 160 | 175 | 214 | 236 | 168 | 163 | 182 | 183,56 | ||||
11. | Stulík Jiří | 192 | 199 | 183 | 198 | 191 | 175 | 180 | 183 | 168 | 185,44 | |||
Stulíková Dagmar | 192 | 199 | 183 | 198 | 191 | 175 | 180 | 183 | 168 | 185,44 | ||||
12. | Host Miroslav | 123 | 152 | 111 | 145 | 124 | 186 | 141 | 168 | 118 | 140,89 | |||
Kinderman Jan | 123 | 152 | 111 | 145 | 124 | 186 | 141 | 168 | 118 | 140,89 | ||||
13. | Květoň Jiří | 178 | 186 | 202 | 174 | 148 | 147 | 184 | 155 | 151 | 169,44 | |||
Borovec Jiří | 178 | 186 | 202 | 174 | 148 | 147 | 184 | 155 | 151 | 169,44 | ||||
14. | Cihelka Jan | 138 | 119 | 158 | 143 | 118 | 136 | 131 | 134 | 112 | 132,11 | |||
Cihelka Radek | 138 | 119 | 158 | 143 | 118 | 136 | 131 | 134 | 112 | 132,11 | ||||
15. | Heligr Štěpán | 224 | 163 | 155 | 151 | 146 | 163 | 157 | 150 | 142 | 161,22 | |||
Bulová Eliška | 224 | 163 | 155 | 151 | 146 | 163 | 157 | 150 | 142 | 161,22 | ||||
16. | Heligrová Hana | 143 | 162 | 218 | 187 | 159 | 226 | 126 | 152 | 153 | 169,56 | |||
Heligr Petr | 143 | 162 | 218 | 187 | 159 | 226 | 126 | 152 | 153 | 169,56 | ||||
17. | Seifert Filip | 120 | 133 | 157 | 152 | 150 | 137 | 141,50 | ||||||
Seifert Martin | 120 | 133 | 157 | 152 | 150 | 137 | 141,50 | |||||||
18. | Pláničková Zdenka | 177 | 138 | 161 | 165 | 169 | 180 | 165,00 | ||||||
Plánička Vojtěch | 177 | 138 | 161 | 165 | 169 | 180 | 165,00 | |||||||
19. | Janovec Ladislav | 144 | 165 | 132 | 148 | 135 | 136 | 143,33 | ||||||
Roučka Lukáš | 144 | 165 | 132 | 148 | 135 | 136 | 143,33 | |||||||
20. | Ondráček Bohuslav | 149 | 168 | 138 | 130 | 117 | 163 | 144,17 | ||||||
Ondráčková Iva | 149 | 168 | 138 | 130 | 117 | 163 | 144,17 | |||||||
21. | Pindiaková Zdeňka | 110 | 127 | 131 | 131 | 140 | 130 | 128,17 | ||||||
Waldhauserová Jana | 110 | 127 | 131 | 131 | 140 | 130 | 128,17 | |||||||
22. | Pavlis Pavel | 148 | 109 | 151 | 171 | 164 | 121 | 144,00 | ||||||
Chrdle Michal | 148 | 109 | 151 | 171 | 164 | 121 | 144,00 | |||||||
23. | Pitfield Simon | 99 | 127 | 104 | 136 | 110 | 155 | 121,83 | ||||||
Welsh Steve | 99 | 127 | 104 | 136 | 110 | 155 | 121,83 |
V úterý 19.3. po 20.oo hod. bude otevřena obsazovačka na dubnový turnaj PRESTIGE.
Ve čtvrtek 15.2. v 20.oo hod. bude otevřena obsazovačka na březnový turnaj PRESTIGE.
Lukáš Jelínek vybojoval v Světovém poháru juniorů do 21 let bronzovou medaili.
Obsazovačka na únorový turnaj PRESTIGE bude otevřena v úterý 16.1. v 20.oo hod.
Sobotní Baráž pro MČR 5 čl. družstev ZRUŠENA. Hrací den MČR pro přihlášená družstva začíná místo 13.oo hod. již v 11.oo hod.