O parník vyhráli Ondra Heligr s Vaškem Kordulíkem ml.
Za účasti 14 dvojic se ve středu v chomutovském Strikelandu odehrál 6. turnaj BBO dvojic. Kvalifikaci vyhrála nově složená dvojka Martin Křížek a Toník Nahodil (1282) a jako poslední postupovaly do semifinále Jana Janovská s Janou Šípkovou (1095). Tři semifinálové hry rozhodly o šestce dále postupujících a číslo na postup bylo 574. To měly rovnou tři dvojice (Borovec-Květoň, Forman-Nedbálek a Alena a Walter Endersovi). Rozhodoval tedy nejprve nižší handicap a poté vyšší nához a ten měli o kuželku vyšší Borovec s Květoněm. Ve finále zahráli parádně Ondra Heligr s Vašíkem Kordulíkem ml. (897) a o víc jak 140 kuželek v turnaji zvítězili a také byli oceněni za nejvyšší nához – 258. Druzí byli Jirkové Borovec a Květoň (751) a třetí Martin a Ríša Soukupovi (750). V šestce nejlepších se umístily ještě dvojice Lumír Horčička s Františkem Kubíkem ml., Martin Bula s Matějem Musilem a Jana Janovská s Janou Šípkovou. Zde je fotogalerie.
Celoroční pořadí dvojic: Jirka Forman, Vašek Nedbálek (141 b), Jana Janovská, Jana Šípková (129 b), Jirka Borovec, Jirka Květoň (124 b).
Celoroční pořadí jednotlivců: Ondra Heligr (194 b), Toník Nahodil (171 b), Kája Růžička (167 b).
Sedmý turnaj se koná 11. července – přihlásit se můžete zde.
Další červencové turnaje v Chomutově, které můžete navštívit:
1.7. – BBO devítka Strikeland - 12. turnaj
15.7. – BBO tour Chomutov - 5. turnaj (předehrávka 12.7.)
22.7. – BBO FIRO tour LOW GAME – hlavní losované ceny - 2 vouchery po 15 000,- na zájezd od Firo tour pro 1 muže a 1 ženu
P. | Příjmení a jméno | Náhozy | Průměr | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kordulík Václav ml. | 133 | 194 | 180 | 233 | 237 | 204 | 238 | 227 | 258 | 235 | 211 | 216 | 213,83 |
Heligr Ondřej | 133 | 194 | 180 | 233 | 237 | 204 | 238 | 227 | 258 | 235 | 211 | 216 | 213,83 | |
2. | Květoň Jiří | 164 | 196 | 214 | 203 | 223 | 171 | 175 | 153 | 213 | 193 | 152 | 186 | 186,92 |
Borovec Jiří | 164 | 196 | 214 | 203 | 223 | 171 | 175 | 153 | 213 | 193 | 152 | 186 | 186,92 | |
3. | Soukup Richard | 213 | 199 | 212 | 143 | 194 | 178 | 200 | 213 | 188 | 195 | 169 | 189 | 191,08 |
Soukup Martin | 213 | 199 | 212 | 143 | 194 | 178 | 200 | 213 | 188 | 195 | 169 | 189 | 191,08 | |
4. | Horčička Lumír | 170 | 188 | 203 | 194 | 163 | 227 | 207 | 198 | 196 | 164 | 170 | 183 | 188,58 |
Kubík František ml. | 170 | 188 | 203 | 194 | 163 | 227 | 207 | 198 | 196 | 164 | 170 | 183 | 188,58 | |
5. | Musil Matěj | 159 | 149 | 151 | 164 | 207 | 153 | 188 | 155 | 162 | 109 | 134 | 177 | 159,00 |
Bula Martin | 159 | 149 | 151 | 164 | 207 | 153 | 188 | 155 | 162 | 109 | 134 | 177 | 159,00 | |
6. | Janovská Jana | 186 | 162 | 136 | 202 | 149 | 140 | 162 | 187 | 171 | 115 | 154 | 121 | 157,08 |
Šípková Jana | 186 | 162 | 136 | 202 | 149 | 140 | 162 | 187 | 171 | 115 | 154 | 121 | 157,08 | |
7. | Nedbálek Václav | 178 | 168 | 178 | 172 | 147 | 212 | 174 | 155 | 212 | 177,33 | |||
Forman Jiří | 178 | 168 | 178 | 172 | 147 | 212 | 174 | 155 | 212 | 177,33 | ||||
8. | Endersová Alena | 180 | 164 | 129 | 156 | 153 | 223 | 179 | 187 | 160 | 170,11 | |||
Enders Walter | 180 | 164 | 129 | 156 | 153 | 223 | 179 | 187 | 160 | 170,11 | ||||
9. | Kubík František | 189 | 195 | 199 | 179 | 189 | 127 | 169 | 148 | 199 | 177,11 | |||
Kubíková Dana | 189 | 195 | 199 | 179 | 189 | 127 | 169 | 148 | 199 | 177,11 | ||||
10. | Křížek Martin | 255 | 225 | 212 | 182 | 201 | 189 | 193 | 169 | 166 | 199,11 | |||
Nahodil Antonín | 255 | 225 | 212 | 182 | 201 | 189 | 193 | 169 | 166 | 199,11 | ||||
11. | Pour Oldřich | 121 | 187 | 214 | 161 | 195 | 237 | 173 | 154 | 189 | 181,22 | |||
Růžička Karel | 121 | 187 | 214 | 161 | 195 | 237 | 173 | 154 | 189 | 181,22 | ||||
12. | Stulíková Dagmar | 150 | 188 | 168 | 181 | 186 | 212 | 146 | 149 | 182 | 173,56 | |||
Stulík Jiří | 150 | 188 | 168 | 181 | 186 | 212 | 146 | 149 | 182 | 173,56 | ||||
13. | Bulová Eliška | 156 | 144 | 116 | 178 | 162 | 147 | 150,50 | ||||||
Heligr Štěpán | 156 | 144 | 116 | 178 | 162 | 147 | 150,50 | |||||||
14. | Roučka Lukáš | 137 | 145 | 143 | 129 | 150 | 143 | 141,17 | ||||||
Janovec Ladislav | 137 | 145 | 143 | 129 | 150 | 143 | 141,17 |
Zuzana kvasničková a Ema Iwazawa vybojovaly na ME juniorů stříbrné medaile ze soutěže dvojic.
V úterý 19.3. po 20.oo hod. bude otevřena obsazovačka na dubnový turnaj PRESTIGE.
Ve čtvrtek 15.2. v 20.oo hod. bude otevřena obsazovačka na březnový turnaj PRESTIGE.
Lukáš Jelínek vybojoval v Světovém poháru juniorů do 21 let bronzovou medaili.
Obsazovačka na únorový turnaj PRESTIGE bude otevřena v úterý 16.1. v 20.oo hod.