BBO dvojice Zličín, 9. turnaj

​V 9. BBO turnaji dvojic vítězí Míra Dutka s Michalem Koreckým

Ve čtvrtek 5.9. se na Zličíně za účasti 40 hráčů konal 9. BBO turnaj dvojic, poslední bodovaný v letošním ročníku. Z dvaceti dvojic postupovalo do semifinále šestnáct, z prvního místa Jana a Viktor Schönovi (1231) a z šestnáctého Hanka Košatová s Evou Rechtorikovou (1038). V semifinále stačilo na postup o finálové osmičky zahrát na tři hry součet 550 včetně handicapu. Finále na tři hry plus čtvrtá hra průměrová ovládli Míra Dutka s Michalem Koreckým (792) a zaslouženě si připsali první vítězství. Druzí skončili Jirka Hora s Petrem Váchou (756) a třetí Jana a Viktor Schönovi (754), ti byli navíc oceněni za nejvyšší nához 255. Dále se seřadili Zdeněk Mára s Bobem Ondráčkem (753), Ondra Kristofovič s Pavlem Vrtiškou (740), Naďa Holinková s Kájou Mottlem (727), Pavel Javůrek s Ivanem Koberem (712) a Michal Fiala s Katkou Míkovou (701). Zde je fotogalerie.

Žebříček celoročního pořadí, do kterého se započítává 6 nejlepších výsledků z 9 a podmínkou je účast na 6 turnajích, dopadl následovně. Ceny budou předány na 10. turnaji 17.10.

Celoroční pořadí dvojic (v žebříčku figuruje 65 dvojic a zde jsou čtyři nejlepší a nejlepší žena): Pavel Javůrek, Ivan Kober (202 b), Jirka Hora, Petr Vácha (194 b), Zdeněk Mára, Bob Ondráček (171 b), Míra Dutka, Michal Korecký (135 b). Nejlepší ženou v žebříčku dvojic je Anička Bajgarová.

Celoroční pořadí jednotlivců (v žebříčku figuruje 86 jednotlivců a zde jsou tři nejlepší a nejlepší žena): Pavel Javůrek (216 b), Marek Chovanec (208 b), Ivan Kober (202 b). Nejlepší ženou v žebříčku jednotlivců je Jana Schönová.

Gratulujeme nejúspěšnějším hráčům série, budeme se na vás těšit na 10. BBO turnaji dvojic 17.10. - obsazovačka.

Přílohy

Výsledky

P. Příjmení a jméno Náhozy Průměr
1. Dutka Miroslav 170 198 187 156 181 194 177 185 151 156 238 167 180,00
Korecký Michal 170 198 187 156 181 194 177 185 151 156 238 167 180,00
2. Hora Jiří 147 238 158 177 163 229 203 144 153 147 208 172 178,25
Vácha Petr 147 238 158 177 163 229 203 144 153 147 208 172 178,25
3. Schön Viktor st. 157 210 156 255 158 205 225 175 157 179 166 179 185,17
Schönová Jana 157 210 156 255 158 205 225 175 157 179 166 179 185,17
4. Mára Zdeněk 172 212 171 156 170 146 182 176 165 179 167 202 174,83
Ondráček Bohuslav 172 212 171 156 170 146 182 176 165 179 167 202 174,83
5. Vrtiška Pavel 145 197 159 172 140 132 170 134 181 159 180 151 160,00
Kristofovič Ondřej 145 197 159 172 140 132 170 134 181 159 180 151 160,00
6. Mottl Karel 103 160 146 179 145 141 183 138 149 148 153 186 152,58
Holinková Naďa 103 160 146 179 145 141 183 138 149 148 153 186 152,58
7. Javůrek Pavel 175 206 224 171 202 190 213 191 188 160 169 171 188,33
Kober Ivan 175 206 224 171 202 190 213 191 188 160 169 171 188,33
8. Fiala Michal 172 183 147 184 159 169 135 184 159 136 163 167 163,17
Míková Kateřina 172 183 147 184 159 169 135 184 159 136 163 167 163,17
9. Slezák Luboš 166 147 138 156 193 155 169 151 146 157,89
Šnajdr Pavel 166 147 138 156 193 155 169 151 146 157,89
10. Bajgarová Anna st. 214 180 172 173 142 199 161 147 173 173,44
Janovská Jana 214 180 172 173 142 199 161 147 173 173,44
11. Košatová Hana 162 104 149 137 146 112 131 155 132 136,44
Rechtoriková Eva 162 104 149 137 146 112 131 155 132 136,44
12. Maňásek Jaroslav 157 169 190 173 188 198 159 158 167 173,22
Maňásková Petra 157 169 190 173 188 198 159 158 167 173,22
13. Chovanec Marek 174 150 160 177 159 189 139 179 166 165,89
Hojková Irena 174 150 160 177 159 189 139 179 166 165,89
14. Weissová Jitka 156 141 147 122 177 185 168 112 141 149,89
Weiss Petr 156 141 147 122 177 185 168 112 141 149,89
15. Borovec Jiří 152 138 148 178 169 198 137 153 151 158,22
Plešingerová Jana 152 138 148 178 169 198 137 153 151 158,22
16. Kafka Pavel 152 168 156 190 151 156 134 135 145 154,11
Kafková Danica 152 168 156 190 151 156 134 135 145 154,11
17. Krubert Emil 137 169 147 144 147 136 146,67
Šulcová Hana 137 169 147 144 147 136 146,67
18. Balcarová Zdeňka 183 182 158 124 124 134 150,83
Balcar Zdeněk 183 182 158 124 124 134 150,83
19. Nosek Richard 129 128 124 118 135 158 132,00
Nosková Tereza 129 128 124 118 135 158 132,00
20. Košata Kryštof 60 77 81 80 75 93 77,67
Košata Štěpán 60 77 81 80 75 93 77,67

Krátké zprávy

23.09.2019 v 11:14

STK zveřejnila obsazení jednotlivých skupin STORM Juniorské extraligy, termíny a centra.

19.09.2019 v 19:14

V Bangoku na Thailand World Para vybojovala Věra Macháčková bronzovou medaili v kategorii B3.

18.09.2019 v 07:21

Na turnaj Prestige 3, se uvolnila 2. místa.

07.09.2019 v 21:34

Vítězi národního finále QubicaAMF se stali Jaroslav Lorenc a Lenka Zvěřinová

05.09.2019 v 09:09

STK zveřejnila mazací model na Národní kvalifikaci QubicaAMF.

Galerie

Tříska Jan
Bowland Olomouc
Tříska Jan

Tříska Jan

Bowland Olomouc

Vítěz 2. turnaje Prestige 2019-2020

Uher Jaroslav
ProBowling
Uher Jaroslav

Uher Jaroslav

ProBowling

2. místo na 2. turnaji Prestige 2019-2020

Vojkovský Matěj
Bowland Olomouc
Vojkovský Matěj

Vojkovský Matěj

Bowland Olomouc

3. místo na 2. turnaji Prestige 2019-2020

Vojkovský Matěj
Bowland Olomouc
Vojkovský Matěj

Vojkovský Matěj

Bowland Olomouc

Nejlepší hráč kategorie P190, 2. turnaj Prestige 2019-2020

Hindrák Jiří
Bowlingzone Pardubice
Hindrák Jiří

Hindrák Jiří

Bowlingzone Pardubice

Nejlepší senior, 2. turnaj Prestige 2019-2020

Zvěřinová Lenka
bez klubové příslušnosti
Zvěřinová Lenka

Zvěřinová Lenka

bez klubové příslušnosti

Nejlepší žena, 2. turnaj Prestige 2019-2020

Černíková Karolína
BK Klíše
Černíková Karolína

Černíková Karolína

BK Klíše

Nejlepší hráč kategorie P165, 2. turnaj Prestige 2019-2020

Partneři České bowlingové asociace
  • ETBF
  • World Bowling
  • Best Bowling
  • Bowland
  • Bowling Zone
  • Kegel
  • Storm
  • Česká unie sportu
  • ČOV