Extraliga ČBL - čtvrté kolo

V neděli 3.12.2017 se na čtyřech centrech po celé republice (Praha Ovčín, Vojkov u Říčan, Pardubice a Olomouc) odehrálo poslední kolo podzimní části Extraligy ČBL, tedy boje v základních skupinách,. Jarní část Extraligy ČBL proběhne na základě podzimních výsledků ve skupinách o postu a o udržení.

První čtyři týmy z každé ze skupin A a B, vytvoří jednu skupiny o postup do celostátní finále o titul Mistra České republiky, týmy na 5-8. místě v každé ze základních skupin, vytvoří skupinu o umístění a udržení v Extralize. Analogicky stejně dělení proběhne ve „východních“ skupinách C a D. Bowlingová Extraliga ČBL bude mít tedy nyní „zimní“ pauzu, jarní část začíná až 11.2.2018.

Jak to kde dopadlo, komentáře, detailní výsledky z jednotlivých skupin, včetně Výsledkových zpravodajů připravených pro tisk, jsou na našem výsledkovém webu www.bowlingovaliga.cz v menu Extraliga.

Abyste nemuseli v záplavě výsledků a komentářů bowlingových lig jednotlivé skupiny hledat, přinášíme odkazy na jednotlivé extraligové skupiny, kde najdete kompletní výsledkový servis, včetně komentářů a výsledkových zpravodajů

- Extraliga A

- Extraliga B

- Extraliga C

- Extraliga D

Krátké zprávy

02.12.2018 v 21:12

Mistry ČR v juniorských dvojicích se stali Lukáš Jelínek s Janem Třískou

21.11.2018 v 09:51

Otevřena OBSAZOVAČKA na 6. turnaj Prestige.

Galerie

Vondráček Adam
Bowlingzone Pardubice
Vondráček Adam

Vondráček Adam

Bowlingzone Pardubice
Nejlepší hráč Prestige 5 a kat. P190
Tříska Jan
Bowland Olomouc
Tříska Jan

Tříska Jan

Bowland Olomouc
Nejlepší junior Prestige 5
Kováč Ondřej
BC Tábor
Kováč Ondřej

Kováč Ondřej

BC Tábor
Nejlepší hráč Prestige 5, kat. P165
Lébrová Jana
Car Citon Olomouc
Lébrová Jana

Lébrová Jana

Car Citon Olomouc
Nejlepší hráčka Prestige 5