Juniorská Extraliga sk. B, 2. kolo

​Radava zamíchala pořadím soutěže juniorů

Bowlingové centrum Radava Praha přivítalo v neděli 29. 10. 2017, poprvé ve své historii, šest týmů juniorské extraligy skupiny B. Silná vichřice výpadek elektrického proudu toto centrum nepostihla, a tak se druhé kolo odehrálo bez komplikací. Od samotného počátku kosily své soupeře týmy Radava SC A a Tacl team Letohrad. Silné nervy prokázal v posledních dvou kolech pozdější vítěz Radava SC A, který nepoznal v tomto hracím dnu hořkost porážky. Lídrovi soutěže Bowlingzone Pardubice A se vůbec nedařilo a za vítězným týmem nakonec zaostal o 6,5 bodu, stejně jako třetí Bowlingzone Pardubice B. Letohrad se musel nakonec spokojit až se čtvrtou příčkou, s těsnou ztrátou půl bodu. Poděbradští tygři skončili na místě pátém a B tým Radavy na místě šestém.

Hráčem druhého dne s průměrem 155 bodů se stal Dominik Kratochvíl (Bowlingzone Pardubice A), který dokázal v poslední rundě hodit 193 bodů. Na druhém místě skončila Eliška Krummerová (Letohrad), která naházela pěkný průměr 141 bodů.

Nejvyšší nához týmu patří Bowlingzone A, který v 5. rundě naházel 498 bodů.

Po dvou hracích dnech je v čele tabulky Radava SC A s náskokem 1,5 bodu před Bowlingzone A. Třetí B tým Pardubic ztrácí na své áčko již 12 bodů.

Další hrací den (poslední v tomto roce) se uskuteční v neděli 12. 11. 2017 od 10,00 hodin opět na Radavě, ale v Ústí nad Orlicí.

VÝSLEDKY

Krátké zprávy

02.12.2018 v 21:12

Mistry ČR v juniorských dvojicích se stali Lukáš Jelínek s Janem Třískou

21.11.2018 v 09:51

Otevřena OBSAZOVAČKA na 6. turnaj Prestige.

Galerie

Vondráček Adam
Bowlingzone Pardubice
Vondráček Adam

Vondráček Adam

Bowlingzone Pardubice
Nejlepší hráč Prestige 5 a kat. P190
Tříska Jan
Bowland Olomouc
Tříska Jan

Tříska Jan

Bowland Olomouc
Nejlepší junior Prestige 5
Kováč Ondřej
BC Tábor
Kováč Ondřej

Kováč Ondřej

BC Tábor
Nejlepší hráč Prestige 5, kat. P165
Lébrová Jana
Car Citon Olomouc
Lébrová Jana

Lébrová Jana

Car Citon Olomouc
Nejlepší hráčka Prestige 5