Ohlédnutí za extraligovým víkendem, 2. kolo.

V neděli 7.10. 2018 se ve čtyřech skupinách oblastně rozmístěných po celé republice odehrálo druhé kolo ProBowling Extraligy ČBL. Hrálo se na centrech Praha Zličín, Vojkov u Říčan, Ústí na Orlicí, Šantovka Olomouc a druhé kolo by mohlo mít podtitul „Každý chvilku tahá pilku“.

Ve skupině A vede tým expert KING PINS, ale nejlepším týmem 2. hracího dne byl tentokráte XBOWLING CLUB. Stejná situace nastala ve skupině B, nadále vede RIGOR MORTIS, nejlépe však nyní zahrál BENEDIKT MOST. Obdobná situace nastala ve skupině C, kde vedoucí BOWLINGZONE zůstává na své pozici, ale prim nyní hrál TACL LETOHRAD. Také ve skupině D se vyklubal jiný lídr v druhém hracím dni. Zde CAR CITON HURIKÁN ale dokonce vedoucí BOWLING ACADEMY vyštípal z prvé pozice.

Detailní výsledky z jednotlivých skupin najdete na výsledkovém webu www.bowlingovaliga.cz. Vzhledem k velkému počtu nových reportáží, které jsou zde doplňovány několikrát denně, přidáváme přímo odkazy na výsledky jednotlivých extraligových skupin, abyste je nemuseli v záplavě nových výsledků hledat.

Výsledkový servis každé skupiny ProBowling Extraligy ČBL naleznete v menu „Extraliga“. Zde jsou články, soupisky, rozlosování a Výsledkové zpravodaje z jednotlivých kol ve formátu PDF připravených pro tisk.

- Skupina A

- Skupina B

- Skupina C

- Skupina D

Krátké zprávy

14.02.2019 v 14:13

Otevřena OBSAZOVAČKA na 8. turnaj Prestige.

Galerie

Jelínek Lukáš
Xbowling club
Jelínek Lukáš

Jelínek Lukáš

Xbowling club
Nejlepší hráč Prestige 7
Vondráček Adam
Bowlingzone Pardubice
Vondráček Adam

Vondráček Adam

Bowlingzone Pardubice
Nej. hráč Prestige 7, kat. P190
Janošcová Kateřina
SK Skivelo
Janošcová Kateřina

Janošcová Kateřina

SK Skivelo
Nejlepší žena Prestige 7
Grunda Aleš
Haná BC
Grunda Aleš

Grunda Aleš

Haná BC
Nej. hráč Prestige 7, kat. P165