Ohlédnutí za extraligovým víkendem, 3. kolo.

První neděle v měsíci patří na podzim extraligovým soutěžím. V neděli 4.11. 2018 se ProBowling Extraliga ČBL hrála tentokráte na centrech Praha Zličín, Vojkov u Říčan, Pardubice a Šantovka Olomouc.

Podzimní část se chýlí ke konci, neb po čtyřech kolech se oblastně rozmístěné skupiny rozdělí na jarní skupiny o „postup“ a skupiny o „udržení“. Z každé skupiny postupují čtyři nejlépe umístěné týmy a třetí kolo hodně napovědělo, jak to v které skupině vypadá.

- ve skupině A doslova drtil své soupeře tým expert KING PINS a suverénně vede. S „experty“ drží postupový krok XBOWLING CLUB, BBO BLACK RIDERS a BT NOTAXO.

- ve skupině B zahrál nejlépe opět BC BENEDIKT MOST a s RIGOR MORTIS jsou v čele tabulky. O třetí a čtvrté místo bude ale velký boj, neb jsou na tyto pozice hned čtyři kandidáti.

- skupině C dominují týmy klubu BOWLINGZONE, kterým patří hned tři ze čtyř postupových míst. Mezi ně se dokázal vmáčknout TACL LETOHRAD.

- ve skupině D mají za postupy jasně našlápnuto týmy Bowling ACADEMY a CAR CITON HURIKÁN. O další dvě postupová místa bude sveden v posledním kole velký boj, o postupová místa mají šanci bojovat čtyři týmy.

Detailní výsledky z jednotlivých skupin najdete na výsledkovém webu www.bowlingovaliga.cz v menu „Extraliga“. U každé skupiny ProBowling Extraligy ČBL naleznete články, soupisky, rozlosování, výsledkový servis i Výsledkové zpravodaje z jednotlivých kol také ve formátu PDF připravené pro tisk.

- Skupina A

- Skupina B

- Skupina C

- Skupina D

Krátké zprávy

07.04.2019 v 15:56

Titul v juniorské Extralize družstev vybojoval tým XBOWLING ŽIŽKOV.

06.04.2019 v 12:29

Otevřena OBSAZOVAČKA na 10. turnaj Prestige.

24.03.2019 v 17:18

Mistrovský titul na MČR dvojic seniorů 2019 získala v kategorii mixů dvojice Jana Lébrová - Jiří Vrážel.

23.03.2019 v 22:42

Mistrovský titul na MČR dvojic seniorů 2019 získala v kategorii žen dvojice Blanka Hanusíková - Dana Hanušová a v kategorii mužů Milan Soušek - Tomáš Rathouský.

Galerie

Lorenc Jaroslav
expert King Pins
Lorenc Jaroslav

Lorenc Jaroslav

expert King Pins
Nejlepší hráč Prestige 9
Rác Václav
Bombers
Rác Václav

Rác Václav

Bombers
Nej. hráč Prestige 9, kat. P190
Vojtěchová Markéta
Xbowling club
Vojtěchová Markéta

Vojtěchová Markéta

Xbowling club
Nejlepší žena Prestige 9
Fidra Jan
Bowlingzone Pardubice
Fidra Jan

Fidra Jan

Bowlingzone Pardubice
Nej. hráč Prestige 9, kat. P165