Ohlédnutí za extraligovým víkendem, 4. kolo

Čtvrtým podzimním kolem byla uzavřena základní část soutěží ProBowling Extraligy ČBL. V neděli 25.11. 2018 se extraliga hrála na centrech Vojkov u Říčan, Best Bowling Zličín, Radava Ústí nad Orlicí, Bowling Brno a hrálo se nejen o umístění pro rozdělení do jarních skupin o „postup“ a skupin o „udržení“, ale i o zajímavé finanční částky.

Ukrajovalo a rozdělovalo se prvních 80 000 korun (viz příloha) z celkové částky 200.000,- Kč. Z každé skupiny postupují čtyři nejlépe umístěné týmy do skupin o „postup“, týmy na 5 až 8 místě pádí do skupin o „udržení“. Bodové rozdíly a hranice mezi postupujícími a těmi ostatními byly mnohdy téměř neviditelné.

- ve skupině A opět doslova drtil své soupeře tým expert KING PINS, který suverénně zvítězil se 117 body. Postupové ambice potvrdili XBOWLING CLUB, BBO BLACK RIDERS a BT NOTAXO.

- ve skupině B si pro postup dojel silný tandem RIGOR MORTIS (107b) - BC BENEDIKT MOST (106b), s nimi se nakonec svezly týmy SK BC Račice a BOMBERS.

- skupině C vládnou týmy klubu BOWLINGZONE, ten nejlepší měl na svém kontě 90 bodů. Patří jim tři postupová místa, mezi ně se vmísil TACL LETOHRAD.

- ve skupině D zvítězil tým BOWLING ACADEMY (88,5b) před PRO BOWLING 2 (80b), dalšími postupujícími nakonec byly JADRAN FRÝDEK MÍSTEK a CAR CITON HURIKÁN.

Detailní výsledky z jednotlivých skupin najdete na výsledkovém webu www.bowlingovaliga.cz v menu „Extraliga“. U každé skupiny ProBowling Extraligy ČBL naleznete články, soupisky, rozlosování, výsledkový servis i Výsledkové zpravodaje z jednotlivých kol také ve formátu PDF připravené pro tisk.

- Skupina A

- Skupina B

- Skupina C

- Skupina D

Příloha

Krátké zprávy

02.12.2018 v 21:12

Mistry ČR v juniorských dvojicích se stali Lukáš Jelínek s Janem Třískou

21.11.2018 v 09:51

Otevřena OBSAZOVAČKA na 6. turnaj Prestige.

Galerie

Vondráček Adam
Bowlingzone Pardubice
Vondráček Adam

Vondráček Adam

Bowlingzone Pardubice
Nejlepší hráč Prestige 5 a kat. P190
Tříska Jan
Bowland Olomouc
Tříska Jan

Tříska Jan

Bowland Olomouc
Nejlepší junior Prestige 5
Kováč Ondřej
BC Tábor
Kováč Ondřej

Kováč Ondřej

BC Tábor
Nejlepší hráč Prestige 5, kat. P165
Lébrová Jana
Car Citon Olomouc
Lébrová Jana

Lébrová Jana

Car Citon Olomouc
Nejlepší hráčka Prestige 5