Ohlédnutí za extraligovým víkendem, 4. kolo

Čtvrtým podzimním kolem byla uzavřena základní část soutěží ProBowling Extraligy ČBL. V neděli 25.11. 2018 se extraliga hrála na centrech Vojkov u Říčan, Best Bowling Zličín, Radava Ústí nad Orlicí, Bowling Brno a hrálo se nejen o umístění pro rozdělení do jarních skupin o „postup“ a skupin o „udržení“, ale i o zajímavé finanční částky.

Ukrajovalo a rozdělovalo se prvních 80 000 korun (viz příloha) z celkové částky 200.000,- Kč. Z každé skupiny postupují čtyři nejlépe umístěné týmy do skupin o „postup“, týmy na 5 až 8 místě pádí do skupin o „udržení“. Bodové rozdíly a hranice mezi postupujícími a těmi ostatními byly mnohdy téměř neviditelné.

- ve skupině A opět doslova drtil své soupeře tým expert KING PINS, který suverénně zvítězil se 117 body. Postupové ambice potvrdili XBOWLING CLUB, BBO BLACK RIDERS a BT NOTAXO.

- ve skupině B si pro postup dojel silný tandem RIGOR MORTIS (107b) - BC BENEDIKT MOST (106b), s nimi se nakonec svezly týmy SK BC Račice a BOMBERS.

- skupině C vládnou týmy klubu BOWLINGZONE, ten nejlepší měl na svém kontě 90 bodů. Patří jim tři postupová místa, mezi ně se vmísil TACL LETOHRAD.

- ve skupině D zvítězil tým BOWLING ACADEMY (88,5b) před PRO BOWLING 2 (80b), dalšími postupujícími nakonec byly JADRAN FRÝDEK MÍSTEK a CAR CITON HURIKÁN.

Detailní výsledky z jednotlivých skupin najdete na výsledkovém webu www.bowlingovaliga.cz v menu „Extraliga“. U každé skupiny ProBowling Extraligy ČBL naleznete články, soupisky, rozlosování, výsledkový servis i Výsledkové zpravodaje z jednotlivých kol také ve formátu PDF připravené pro tisk.

- Skupina A

- Skupina B

- Skupina C

- Skupina D

Příloha

Krátké zprávy

14.02.2019 v 14:13

Otevřena OBSAZOVAČKA na 8. turnaj Prestige.

Galerie

Jelínek Lukáš
Xbowling club
Jelínek Lukáš

Jelínek Lukáš

Xbowling club
Nejlepší hráč Prestige 7
Vondráček Adam
Bowlingzone Pardubice
Vondráček Adam

Vondráček Adam

Bowlingzone Pardubice
Nej. hráč Prestige 7, kat. P190
Janošcová Kateřina
SK Skivelo
Janošcová Kateřina

Janošcová Kateřina

SK Skivelo
Nejlepší žena Prestige 7
Grunda Aleš
Haná BC
Grunda Aleš

Grunda Aleš

Haná BC
Nej. hráč Prestige 7, kat. P165