Pot tour, 3. turnaj

​Jarda Kubiczek rozesmutněl Evu Stašovou.

Herna Bowling SKY Ostrava byla 18.6.2017 místem třetího turnaje série POT TOUR. Z původně 36 přihlášených se nám nakonec na startu objevilo 34 hráčů, dva nám malinko zaváhali a nedojeli. Ovšem dorazil jeden úplně nový mladý hráč David Čajánek, tak snad nám od bowlingu neuteče.

V první rundě začali pěkně od podlahy Jarda Kubiczek a Tomáš Frydrych. Překvapen ze svého umístění byl nakonec opavský Karel Kratochvíl, ovšem hozených 213 v poslední hře udělalo samozřejmě strmý skok v tabulce směrem nahoru. Nakonec program Karlovi vylosoval za toto umístění poukaz do restaurace Magnolie v Orlové v hodnotě 200 Kč. Do druhé rundy nastoupila vítězka minulého turnaje Eva Stašová a stále nebezpečný Vašek Bařina a čekalo se, co předvedou za kvalitní výkony. Eva měla vyrovnané hry a pouze jedna jediná mohla být trošku lepší. Přesto to vypadalo na obhájení vítězství z minulého turnaje. Ovšem vyrovnanost turnaje byla velká. Na čtyřech místech v tabulce shoda a rozdíly o pouhou jednu kuželku nebo dvě, byly úplně normální. Po sečtení výsledků se nám shoda objevila také v boji o první příčku. Díky nejvyššímu náhozu 228 bodů Jardy Kubiczka cestuje vítězství do Třince. No a posmutnělá Eva hledala jednu neshozenou kuželku a patří jí druhé místo, což je přece v této konkurenci taky nádherné. Třetí místo si vyházel pořád hrající v dobré formě „kelímkovec“ Tomáš Frydrych. Bramborový je tentokrát Vašek Bařina.

Štěstí přálo bronzovému Tomášovi v podobě dobrého vínka. Smíšek turnaje Marian Gerlašínský může na cestách směle nabíjet s novou cestovní nabíječkou. Třetí los štěstí (kávička), který věnovala restaurace a bowling Málka z Orlové směřuje do Karviné za Jindrou Jungem.

V průběžném pořadí série se nám změnilo pouze jméno na druhém místě. První zůstává Vašek Bařina. Na druhé místo svým vítězstvím poskočil Jarda Kubiczek a Tomáš Frydrych zůstává zatím ještě bronzový.

Jen tak na okraj, byly představeny propozice na nový turnaj z naší líhně „KELÍMKOVIC TARANTULE“, který by se měl objevit na podzim. Obsazovačka bude otevřena 3.9.2017 ve večerních hodinách.

Čtvrtý turnaj si přijdeme zahrát až po letních zasloužených dovolených v neděli 3.9.2017.