Radava junior, 4. turnaj

Děti, nepoužívejte rozum, ...

Děti, nepoužívejte rozum, ten stejně zůstává každou chvíli stát. Na fotkách je vidět, jak bylo krásné počasí, čekal jsem tak pět závodníků, možná i míň a ono bylo nabito. Navíc se jednalo skoro o mezinárodní peleton, dvě závodnice z Vamberka, dvě z Litomyšle, tři z Pardubic a čtyři z České Třebové. Domácí zastupoval Kryštof Kočí, hrající v konkurenci tří soupeřů v kategorii „trpaslíci“. Ti jsou na první fotce, zleva Dan Sivák, který skončil třetí, Kateřina Blažková, která jasně vyhrála, Kristínka Jusková, nová tvář turnaje a již zmíněný Kryštof. Podle nadšených výrazů ve tváři se o budoucnost bowlingu nemusíme bát. Na druhé fotce jsou děvenky, dorazily ty mladší a taky jedna stará babka. Stojí druhá zprava a je to Viktorka Brokešová. Bez soupeřů vyhrála jasně, i když celkově by byla na krásném třetím místě. Tři mladší dívky si rozumně rozdělily medaile, tím myslím, že neměly žádné nervy. Annabel Brokešová byla jasně první a na fotce stojí vpravo. Druhá byla Martina Jusková, v bílém a bronz si vybojovala Samanta Tokárová. Jo, v rámci přípravy na MČR mládeže si to Annabelka, Martina a Viktorka odehrály Amerikou. Kluci byli taky čtyři a musím říct, že překvapili, až jsem vykulil oči. Na Ondru Baláže ne, ten byl jediný starý chlap, takže jeho výhra byla jasná. Stojí vpravo na třetí fotce, vedle tří Pardubáků. Vedle něj se vesele řehtá Petr Čuda, kterého jsem, k mému překvapení, vyhlásil vítězem turnaje. Představte si, levák, při hodu má levou nohu vpředu, jednou se dokonce praštil do kotníku a vítěz. Pak se ukázalo, že si od druhé hry vyměnili pořadí při házení s Davidem Průšou, který se po korekci stal jasným vítězem. Úplně vlevo pak je Lukáš Nejedlý, který má po třetím místě výbornou náladu. Závěrem už jen, že 20. května už budeme hrát od 18°° hodin a že se těším. ZB

02.04.2024 v 22:54

Otevřeny obsazovačky pro juniorské MČR 2024.

30.03.2024 v 23:36

Tým chlapců získal na ME juniorů stříbrné medaile ze soutěže týmů.

28.03.2024 v 19:55

Zuzana Kvasničková a Ema Iwazawa vybojovaly na ME juniorů stříbrné medaile ze soutěže dvojic.

18.03.2024 v 21:10

V úterý 19.3. po 20.oo hod. bude otevřena obsazovačka na dubnový turnaj PRESTIGE.

14.02.2024 v 09:07

Ve čtvrtek 15.2. v 20.oo hod. bude otevřena obsazovačka na březnový turnaj PRESTIGE.