Radava junior, 9. turnaj

Hlava na hlavě, ...

Hlava na hlavě, tak bylo nabito na říjnovém turnaji Radava junior. Za minulé tři měsíce si našli cestu na turnaj čtyři závodníci, ne pokaždé, dohromady. No a tentokrát jich přišlo sedm. Největší zásluhu na tom mají tradičně trpaslíci. Těch bylo pět a vidíte je na prvním obrázku. Jasně zvítězil favorit turnaje, Martin Štěpánek, kterého vidíte vpravo vzadu, poměrně zdatně ho proháněl Daniel Sivák, který stojí vlevo dole. Souboj o titul nejmladšího hráče mezi Michalem Štěpánkem a Kristínkou Juskovou byl nerozhodný, oba jsou ročník 2013. Co se týče umístění, tam byl lepší Michal, který je už v pěti letech obouručným točenářem. Poslední na fotce je tenistka Kateřina Blažková, které chybělo pět bodů do průměru 100 na hru. Umístila se uprostřed, čili na třetím místě. Už se u ní objevují náznaky rozběhu, až zlepší dohozy, tak bude nebezpečná, neboť první hody má už docela dobré. Druhá fotka je plná vítězů. Ano, vyfoceni jsou dvě děti a obě vyhrály svou kategorii. Martina Jusková vyhrála mladé dívky, průměr na hru byl sto a kousek, David Chloupek se nemusel brát se soupeři, pral se sám se sebou. Odměnou pro vítěze je poukaz na hodinu bowlingu zdarma, takže mají prostor se zlepšovat, pro každého byla ještě sladká dezertka, vždyť zubní lékaři také potřebují mít práci. Další turnaj je 18. listopadu a pozor, od 14°° hodin. V tuto hodinu budeme začínat minimálně do března, pak se uvidí. Což je všechno, loučí se s Vámi Z. Barvínek.