Seniorská liga Frýdek Místek sk. B , 5. kolo

​Na čele stále Xbowling Valmez.

Po dalším hracím dnu se tabulka moc nemění první místo stále patří Xbowling Valmez 117b na druhé se vrátil Kemenangan 95,5b který byl dnes nejlepší a na třetí posunul družstvo Andílci 90,5b čtvrtou příčku drží Kelímci 81b paty je Jadran 47,5b a šesté místo patří Leonardu18,5b . Mezi jednotlivci byl dnes nejlepší Luboš Mada a celkově stále vede Rosťa Kala. Nyní si dáme prázdninovou pauzu a na podzim nás čekají poslední dva hrací dny.

Tabulka kola

P. Tým Zápasy Skóre Průměr Body
1. Kemenangan 5 2954 581,20 22,0
2. Xbowling ValMez 5 2683 536,60 19,0
3. Andílci 5 2861 556,20 15,0
4. Kelímci 5 2512 495,40 11,0
5. Jadran 5 2393 469,60 6,0
6. Leonardo 5 2288 457,60 2,0

Zápasy kola

Kemenangan6025
Jadran4260

UTKÁNÍ

Mada Luboš 214 1 : 0 148 Uherek Jan +2
Růžička Jaroslav +10 176 1 : 0 127 Lipka Miloslav +3
Kala Rostislav 212 1 : 0 151 Dvořák Jaroslav +4
Leonardo4281
Kelímci4944

UTKÁNÍ

Gabzdyl Josef 157 0 : 1 187 Poprocký Michal +7
Švidrnoch Jiří 107 0 : 1 169 Klus František
Rozkoš Pavel 164 1 : 0 138 Frydrych Tomáš
Xbowling ValMez5794
Andílci5611

UTKÁNÍ

Šmelcer Ladislav 222 1 : 0 168 Váňa Antonín
Mikliš Petr st. 191 1 : 0 181 Šobora Radek +7
Roubalík Petr 166 0 : 1 212 Folta František +9
Xbowling ValMez5345
Leonardo4210
Jadran4930
Andílci5775

UTKÁNÍ

Uherek Jan +2 184 0 : 1 194 Váňa Antonín
Rozmarin Milan +3 140 0 : 1 181 Šobora Radek +7
Dvořák Jaroslav +4 169 0 : 1 202 Folta František +9
Kelímci4991
Kemenangan5844

UTKÁNÍ

Poprocký Michal +7 151 0 : 1 226 Mada Luboš
Klus František 175 1 : 0 158 Pindurová Jana +8
Frydrych Tomáš 173 0 : 1 200 Kala Rostislav
Jadran4790
Kelímci5515

UTKÁNÍ

Uherek Jan +2 170 0 : 1 180 Poprocký Michal +7
Lipka Miloslav +3 151 0 : 1 184 Klus František
Dvořák Jaroslav +4 158 0 : 1 187 Frydrych Tomáš
Kemenangan5744
Xbowling ValMez5021

UTKÁNÍ

Mada Luboš 216 1 : 0 166 Šmelcer Ladislav
Růžička Jaroslav +10 192 1 : 0 161 Mikliš Petr st.
Kala Rostislav 166 0 : 1 175 Roubalík Petr
Andílci6054
Leonardo5261

UTKÁNÍ

Váňa Antonín 219 1 : 0 149 Gabzdyl Josef
Šobora Radek +7 210 1 : 0 185 Švidrnoch Jiří
Folta František +9 176 0 : 1 192 Rozkoš Pavel
Andílci5751
Kemenangan6024

UTKÁNÍ

Váňa Antonín 193 1 : 0 175 Mada Luboš
Šobora Radek +7 203 0 : 1 224 Růžička Jaroslav +10
Folta František +9 179 0 : 1 203 Kala Rostislav
Leonardo4800
Jadran5595

UTKÁNÍ

Gabzdyl Josef 153 0 : 1 177 Uherek Jan +2
Švidrnoch Jiří 147 0 : 1 196 Lipka Miloslav +3
Rozkoš Pavel 180 0 : 1 186 Rozmarin Milan +3
Kelímci4390
Xbowling ValMez5545
Xbowling ValMez5144
Jadran4361

UTKÁNÍ

Šmelcer Ladislav 143 0 : 1 179 Rozmarin Milan +3
Mikliš Petr st. 177 1 : 0 115 Lipka Miloslav +3
Roubalík Petr 194 1 : 0 142 Dvořák Jaroslav +4
Andílci5434
Kelímci5291

UTKÁNÍ

Váňa Antonín 159 0 : 1 176 Poprocký Michal +7
Šobora Radek +7 163 1 : 0 158 Klus František
Folta František +9 221 1 : 0 195 Frydrych Tomáš
Kemenangan5925
Leonardo4330

UTKÁNÍ

Mada Luboš 206 1 : 0 125 Gabzdyl Josef
Růžička Jaroslav +10 172 1 : 0 149 Švidrnoch Jiří
Kala Rostislav 214 1 : 0 159 Rozkoš Pavel

Krátké zprávy

23.02.2018 v 10:44

Právě byla zveřejněna obsazovačka na 9. turnaj Kegel Prestige, který se bude konat v Pardubicích.

14.02.2018 v 09:39

Právě byly otevřeny obsazovačky na březnové MČR dvojic seniorů 2018, které se koná v Pardubicích.

11.02.2018 v 12:54

Marek Talpa zahrál v 1.kole Extraligy ČBL západ o finále Perfect Game 300

11.02.2018 v 12:54

Jaroslav Lorenc ml. zahrál v 1.kole Extraligy ČBL západ o finále Perfect Game 300

08.02.2018 v 13:25

Extraliga juniorské ligy se bude na všech centrech hrát na místních housech.

Galerie

Jelínek Lukáš
Xbowling club
Jelínek Lukáš

Jelínek Lukáš

Xbowling club
Vítěz 8. turnaje PRESTIGE
Jelínek Lukáš
Xbowling club
Jelínek Lukáš

Jelínek Lukáš

Xbowling club
Nejlepší hráč kat. P190 na 8.turnaji PRESTIGE
Krummerová Eliška
Tacl Letohrad
Krummerová Eliška

Krummerová Eliška

Tacl Letohrad
Nejlepší hráč kat. P165 na 8.turnaji PRESTIGE
Petáková Anna
Rabbits Praha
Petáková Anna

Petáková Anna

Rabbits Praha
Nej. žena na 8.turnaji PRESTIG8