Školní liga - Zličín sk. A, 1. kolo

Po odstartování pilotního projektu Školní bowlingové ligy na pražských bowlingových centrech na Chodově, Proseku a Radavě, se svého debutu dočkalo i centrum Best Bowling Zličín. Zde se v prvním kole Školní bowlingové ligy objevilo celkem 10 týmů, rozdělených do dvou hracích skupin. Účast 60 hráčů, kteří se za své týmy snažili vybojovat co nejvíce bodů do průběžné tabulky, jasně dokazuje chuť zvítězit a nenechat svým soupeřům nic zadarmo. V obou skupinách bylo po skončení hracího dne zřejmé, že se bude mezi jednotlivými týmy jednat o napínavá klání a že o celkovém prvenství může rozhodnout jediný zápas.

Skupina A:

Ve skupině A se na první příčce usadilo družstvo Kvarta s 9 body. Stejný počet bodů však získali Bowlingáři ze Stodůlek, kteří obsadili druhé místo, ovšem jejich průměr byl o rovných 28 kuželek horší než v případě týmu Kvarta. Na třetím a čtvrtém místě se umístily týmy Sexta a SPARE US, které získaly rovněž stejné množství bodů, tentokrát 5. Na poslední pozici se ocitl tým Nezastavitelné koule, který vybojoval 2 body a pro který budou další kola Školní bowlingové ligy zajisté velkou motivací své dosavadní umístění zlepšit. Nejvyšší mužský nához skupiny A zaznamenal Šimon Jarský (146 bodů), ženský nejvyšší nához, v podání Karolíny Kutilové, pak činil 130 bodů.

JKM bowling

Nejlepší žena, nejlepší hráčka kategorie P190, nejlepší juniorka - 10. turnaj Prestige Tour 2023/24