Školní liga - Zličín sk. B, 1. kolo

Po odstartování pilotního projektu Školní bowlingové ligy na pražských bowlingových centrech na Chodově, Proseku a Radavě, se svého debutu dočkalo i centrum Best Bowling Zličín. Zde se v prvním kole Školní bowlingové ligy objevilo celkem 10 týmů, rozdělených do dvou hracích skupin. Účast 60 hráčů, kteří se za své týmy snažili vybojovat co nejvíce bodů do průběžné tabulky, jasně dokazuje chuť zvítězit a nenechat svým soupeřům nic zadarmo. V obou skupinách bylo po skončení hracího dne zřejmé, že se bude mezi jednotlivými týmy jednat o napínavá klání a že o celkovém prvenství může rozhodnout jediný zápas.

Skupina B:

Pokud byla skupina A plná napínavých a vyrovnaných utkání, tak skupina B rozhodně nezaostala. První místo obsadil tým Kvinta 1, který měl stejně bodů (8) jako druzí PAPA NOEL. Na třetím a čtvrtém místě došlo, jak již bylo dnešní hrací den zvykem, k další rovnosti bodů. 6 bodů dnes vytěžil třetí tým v pořadí Žlábci s.r.o. stejně jako o stupeň níže figurující tým Lebowski. Poslední místo si připsal výběr z Kvinty 2. Nejvyšší mužský nához skupiny B zaznamenal David Šebek (118 bodů), zatímco mezi ženami byl největší nához 90 bodů, který hodila hráčka Tuka Alsabbagh.

22.04.2024 v 19:35

Do článku o Mistrovství České republiky juniorů přidány časový harmonogram a rozdělení do rund.

02.04.2024 v 22:54

Otevřeny obsazovačky pro juniorské MČR 2024.

30.03.2024 v 23:36

Tým chlapců získal na ME juniorů stříbrné medaile ze soutěže týmů.

28.03.2024 v 19:55

Zuzana Kvasničková a Ema Iwazawa vybojovaly na ME juniorů stříbrné medaile ze soutěže dvojic.

18.03.2024 v 21:10

V úterý 19.3. po 20.oo hod. bude otevřena obsazovačka na dubnový turnaj PRESTIGE.