STORM Juniorská Extraliga 2019 - 2020

Propozice a Info o startu soutěže

Vážené juniorky, vážení junioři, prázdniny se již chýlí ke konci a kromě začátku nového školního roku se nám pomalu blíží i start nové sezóny. V té nebude chybět tradiční juniorská týmová soutěž – juniorská extraliga, která má pro letošní ročník titulárního partnera a ponese název STORM Juniorská Extraliga.

Termíny jednotlivých hracích dnů jsou již zaneseny do kalendáře na stránkách České bowlingové asociace (termíny na celý rok zde). První hrací den je naplánovaný na 29. září.

- Přihlášky jednotlivých týmů se zasílají elektronicky na adresu stk@czechbowling.cz.

- Termín uzávěrky přihlášek je pro všechny stanoven na 13. září.

- Soupisky můžete zasílat na stejnou adresu, a to nejpozději do 20. září.

Místa konání jednotlivých hracích dnů či rozlosování a počet týmů ve skupinách jsou závislá na počtu přihlášených týmů, a budou tak zveřejněna až po uzávěrce přihlášek juniorských týmů. V přílohách pak naleznete přihlášku družstev do soutěže a také soupisku družstev.

Přeji všem juniorkám a juniorům příjemné prožití posledních prázdninových dní a úspěšný start do nového školního roku!

Přílohy

Krátké zprávy

19.09.2019 v 19:14

V Bangoku na Thailand World Para vybojovala Věra Macháčková bronzovou medaili v kategorii B3.

18.09.2019 v 07:21

Na turnaj Prestige 3, se uvolnila 2. místa.

07.09.2019 v 21:34

Vítězi národního finále QubicaAMF se stali Jaroslav Lorenc a Lenka Zvěřinová

05.09.2019 v 09:09

STK zveřejnila mazací model na Národní kvalifikaci QubicaAMF.

03.09.2019 v 08:20

Otevřena "obsazovačka" na kvalifikace MČR dvojic v Olomouci.

Galerie

Tříska Jan
Bowland Olomouc
Tříska Jan

Tříska Jan

Bowland Olomouc
Vítěz 2. turnaje Prestige 2019-2020
Uher Jaroslav
ProBowling
Uher Jaroslav

Uher Jaroslav

ProBowling
2. místo na 2. turnaji Prestige 2019-2020
Vojkovský Matěj
Bowland Olomouc
Vojkovský Matěj

Vojkovský Matěj

Bowland Olomouc
3. místo na 2. turnaji Prestige 2019-2020
Vojkovský Matěj
Bowland Olomouc
Vojkovský Matěj

Vojkovský Matěj

Bowland Olomouc
Nejlepší hráč kategorie P190, 2. turnaj Prestige 2019-2020
Hindrák Jiří
Bowlingzone Pardubice
Hindrák Jiří

Hindrák Jiří

Bowlingzone Pardubice
Nejlepší senior, 2. turnaj Prestige 2019-2020
Zvěřinová Lenka
bez klubové příslušnosti
Zvěřinová Lenka

Zvěřinová Lenka

bez klubové příslušnosti
Nejlepší žena, 2. turnaj Prestige 2019-2020
Černíková Karolína
BK Klíše
Černíková Karolína

Černíková Karolína

BK Klíše
Nejlepší hráč kategorie P165, 2. turnaj Prestige 2019-2020