Výsledky hráčské ankety pro sezónu 2016-17

Během uplynulého víkendu byly v rámci Finále České bowlingové ligy slavnostně vyhlášeny i výsledky hráčských anket „Hráč roku….“, ve kterých hlasujete pro jednotlivé kandidáty přímo Vy, hráči a hráčky sportovních soutěží.

Letošního ročníku se zúčastnil rekordní počet hlasujících, tento fakt nás po loňské slabší účasti mimořádně potěšil. Jak to tedy nakonec dopadlo?

V kategorii HRÁČ ROKU bezkonkurenčně zvítězil JAROSLAV LORENC, jeho zlatá medaile z ECC 2016 v Olomouci byla pro hlasující jasným argumentem, komu mají dát svůj hlas.

HRÁČKOU ROKU se ve Vašich očích stala možná trochu překvapivě juniorka ANNA PETÁKOVÁ, ale i zde hrála roli její ještě čerstvá medaile z juniorského evropského šampionátu.

ANNA PETÁKOVÁ získala samozřejmě i nejvíce hlasů v kategorii JUNIORKA ROKU, kde zvítězila stejně drtivě, jako Jarda v kategorii mužů.

V kategorii JUNIOR ROKU od Vás nakonec nejvíce hlasů získal JAN TŘÍSKA, jeho vítězství nebylo tak drtivé, ale přesto vyhrál s dostatečným náskokem před druhým v pořadí, Jakubem Vlachovičem.

Kategorii SENIOR ROKU ovládl zcela po zásluze JIŘÍ HINDRÁK, který jako jeden z mála prohání i mladé reprezentanty a kvalifikoval se i do reprezentačního výběru pro letošní MS v Las Vegas.

V kategorii SENIORKA ROKU nejvíce hlasů získala úřadující dvojnásobná mistryně ČR MILUŠE NOVÁKOVÁ.

Jako CENTRUM ROKU jste zvolili pražský BEST BOWLING ZLIČÍN. Druhý v pořadí, olomoucký BOWLAND, zaostal ale jen o necelou desítku hlasů.

V rámci slavnostního večera s rautem byla vyhlášena i kategorie OBJEV ROKU, o které nehlasují hráči, ale pouze výkonný výbor asociace. Letos se dostalo hned na dva oceněné – jako OBJEV ROKU byl zvolen JAKUB VLACHOVIČ a DOMINIK KRATOCHVÍL.