Česká bowlingová asociace - Mistrovství regionu Praha/střední Čechy

Přehled
A- A+

Žádná runda se aktuálně nehraje a ani není připravena

Pořadí turnaje

p. příjmení a jméno kategorie h1 h2 h3 h4 h5 h6 pr. s.
1 Paračka Andrej P190 258 224 230 194 180 256 223,67 1342
2 Pekár Petr Prestige 221 194 215 234 204 224 215,33 1292
3 Dobiáš Michal P190 257 172 181 209 213 224 209,33 1256
4 Čižinský Jaroslav P190 197 204 191 191 245 222 208,33 1250
5 Robertson Thomas P190 201 188 212 215 212 220 208,00 1248
6 Obrusník Lukáš P190 214 205 236 139 203 248 207,50 1245
7 Kváča Václav P190 223 223 202 206 195 191 206,67 1240
8 Šimánek Ladislav P190 245 167 188 171 182 267 203,33 1220
9 Vaněčková Dagmar+12 P190 203 172 157 189 185 238 190,67 1216
10 Nosková Jitka+8 P190 154 187 196 202 226 203 194,67 1216
11 Marešová Jana+8 Prestige 172 208 201 190 199 198 194,67 1216
12 Kvasnička Ondřej P190 211 199 200 170 235 200 202,50 1215
13 Krubert Emil P165 203 235 166 199 181 226 201,67 1210
14 Košatová Renáta+8 P190 170 186 191 148 226 236 192,83 1205
15 Makovec Jaromír P165 203 159 189 224 189 228 198,67 1192
16 Kovařík Dušan P190 166 213 223 153 245 191 198,50 1191
17 Malec Jaromír st. P190 202 156 215 198 210 209 198,33 1190
18 Michal Ondřej P190 186 182 236 185 245 146 196,67 1180
19 Rozporka Radek P190 202 183 200 209 193 192 196,50 1179
20 Rain David P190 200 202 216 192 161 204 195,83 1175
21 Mračko Tomáš P165 258 171 170 178 193 195 194,17 1165
22 Sova Petr P190 171 224 187 196 194 191 193,83 1163
23 Eidernová Vlasta+8 P190 160 166 214 218 172 181 185,17 1159
24 Ďaďo Ján P190 180 195 206 188 179 205 192,17 1153
25 Palas Martin P190 223 173 181 160 211 193 190,17 1141
26 Horník Gustav P190 165 152 186 209 201 222 189,17 1135
27 Lencová Anežka+12 P165 173 162 199 165 162 202 177,17 1135
28 Řezníček Jan P165 184 262 190 174 161 158 188,17 1129
29 Vyhnanovský Martin P190 204 169 186 199 203 168 188,17 1129
30 Šarišský Jakub P190 212 172 196 178 190 179 187,83 1127
31 Sopková Irena+12 P165 157 210 177 159 180 163 174,33 1118
32 Maňásek Jaroslav P190 189 192 189 190 185 173 186,33 1118
33 Hrnčíř Luděk P165 245 199 124 172 200 174 185,67 1114
34 Semerák Stanislav P190 191 167 164 157 223 211 185,50 1113
35 Malec Jaromír ml. P165 197 165 207 165 171 179 180,67 1084
36 Stříbrský Václav P190 201 183 135 182 210 170 180,17 1081
37 Drážný Ivo P190 158 164 200 196 189 172 179,83 1079
38 Malcová Gabriela+8 P190 191 180 151 184 150 168 170,67 1072
39 Ruml David P190 171 224 144 172 164 194 178,17 1069
40 Baborovský Vladimír+4 P190 180 144 181 205 155 179 174,00 1068
41 Manhart Petr P190 143 194 169 163 218 175 177,00 1062
42 Běhal Jaroslav+4 P190 131 179 205 165 149 209 173,00 1062
43 Teame Habtegabriel Prestige 192 137 224 178 205 125 176,83 1061
44 Pilař Petr P190 174 182 169 188 186 161 176,67 1060
45 Suchánek Jan+8 P190 141 130 151 190 175 223 168,33 1058
46 Florík Petr+4 P190 141 199 168 190 185 148 171,83 1055
47 Suchánková Miloslava+12 P165 152 152 196 166 157 158 163,50 1053
48 Kopřiva Milan P165 147 183 206 180 151 178 174,17 1045
49 Kouba Václav+8 P165 179 150 170 167 164 162 165,33 1040
50 Nečas František+8 P190 151 157 139 174 165 196 163,67 1030
51 Jarovský Albert P190 140 158 176 174 226 148 170,33 1022
52 Marek Jakub P165 159 156 205 192 150 157 169,83 1019
53 Košata Ondřej P165 191 152 166 187 173 145 169,00 1014
54 Vojáček Lukáš P165 158 181 168 133 181 187 168,00 1008
55 Teame Christian+4 P165 141 170 149 155 171 189 162,50 999
56 Havelka Michal P190 145 201 144 163 189 147 164,83 989
57 Štafa Pavel P165 146 155 176 158 200 152 164,50 987
58 Málková Lenka P165 125 171 151 173 171 195 164,33 986
59 Čiperová Michaela+8 P190 182 139 160 175 166 116 156,33 986
60 Sovová Alena+8 P190 148 148 159 171 157 147 155,00 978
61 Vacek Pavel P190 156 192 156 157 179 135 162,50 975
62 Brázda Bohumil P165 143 149 158 201 133 190 162,33 974
63 Horáček Petr P190 131 183 158 152 194 151 161,50 969
64 Šindler Roman+4 P165 157 147 173 154 157 154 157,00 966
65 Rejžková Štěpánka+8 P165 161 148 179 154 158 117 152,83 965
66 Zuzánková Andrea+8 P165 155 144 184 135 147 141 151,00 954
67 Kašpárková Tereza+8 P165 130 139 130 169 167 162 149,50 945
68 Muránsky Daniel P165 182 150 161 135 166 141 155,83 935
69 Jarovská Romana+8 P165 148 135 157 132 160 149 146,83 929
70 Janočková Krystyna+8 P190 155 147 158 136 141 143 146,67 928
71 Přinesdom David P165 168 169 126 150 144 163 153,33 920
72 Drbalová Marie+16 P165 157 106 132 116 98 113 120,33 818
73 Blažková Lenka+8 P165 122 128 147 118 121 122 126,33 806