Česká bowlingová asociace - Mistrovství regionu severní Morava

Přehled
A- A+

Žádná runda se aktuálně nehraje a ani není připravena

Pořadí turnaje

p. příjmení a jméno kategorie h1 h2 h3 h4 h5 h6 pr. s.
1 Novák Radek Prestige 231 200 217 179 196 170 198,83 1193
2 Klein David Prestige 202 197 178 162 211 200 191,67 1150
3 Mihulka Josef+4 P190 177 181 216 191 177 178 186,67 1144
4 Kala Rostislav P190 159 190 164 210 234 179 189,33 1136
5 Indra Martin P190 169 165 167 219 221 194 189,17 1135
6 Klusáček Jiří P190 212 195 172 185 189 176 188,17 1129
7 Fojtíková Ivana+8 P190 193 168 170 187 170 193 180,17 1129
8 Liberda Radek P165 219 174 165 163 180 219 186,67 1120
9 Vilášek Stanislav P190 155 175 215 192 189 192 186,33 1118
10 Jurečka Radim P190 205 159 226 179 172 165 184,33 1106
11 Novák Josef P190 175 180 203 169 197 182 184,33 1106
12 Šobora Radomír+8 P190 154 210 163 194 155 162 173,00 1086
13 Bařina Václav+4 P190 179 201 160 169 181 171 176,83 1085
14 Redzinová Kateřina+8 P190 180 193 192 175 148 149 172,83 1085
15 Kutáč Vladimír P165 170 189 186 210 125 193 178,83 1073
16 Barinec Petr P190 170 204 127 225 167 178 178,50 1071
17 Zedník Miroslav P190 179 167 196 182 189 148 176,83 1061
18 Orság Karel P190 143 219 171 143 182 194 175,33 1052
19 Mácha Ivan P190 149 204 194 151 159 189 174,33 1046
20 Adamec Petr+4 P165 173 151 172 147 177 190 168,33 1034
21 Klusáčková Dana+8 P190 155 169 163 157 159 181 164,00 1032
22 Stromšíková Anna+8 P190 167 157 198 139 171 151 163,83 1031
23 Redzina David P165 161 181 177 151 184 174 171,33 1028
24 Valíčková Beata+8 P165 190 157 160 182 148 137 162,33 1022
25 Malurek Václav P165 152 178 160 179 193 148 168,33 1010
26 Varhaníček Pavel P190 182 158 139 149 164 213 167,50 1005
27 Valíčková Agáta+8 P165 106 157 157 178 176 168 157,00 990
28 Chovančíková Marie+8 P165 146 146 138 172 169 170 156,83 989
29 Kotrla Ondřej Prestige 132 133 179 148 205 182 163,17 979
30 Walová Lenka+8 P165 190 156 128 149 139 167 154,83 977
31 Mudrák Jiří Erik P165 189 166 152 148 128 193 162,67 976
32 Urban Jaroslav+8 P165 155 157 154 148 153 159 154,33 974
33 Chovančík Petr+4 P165 160 138 163 169 155 162 157,83 971
34 Orságová Jana+8 P165 138 192 154 168 147 115 152,33 962
35 Trojek Ondřej P165 178 158 134 143 151 172 156,00 936
36 Motyka Vlastimil P165 198 176 138 132 125 166 155,83 935
37 Urbanová Ilona+12 P165 168 150 125 127 150 139 143,17 931
38 Novák Daniel P190 173 138 153 164 134 148 151,67 910
39 Maléřová Pavlína+8 P190 179 130 119 133 159 137 142,83 905
40 Chlopčík Jiří P165 161 121 174 124 153 167 150,00 900
41 Kičmer Tomáš P190 147 128 161 167 124 163 148,33 890
42 Valíček Petr P190 157 155 154 145 144 127 147,00 882
43 Kičmer Vojtěch P165 144 138 151 131 114 149 137,83 827