Česká bowlingová asociace - PRESTIGE Tour

Přehled
A- A+

Žádná runda se aktuálně nehraje a ani není připravena

Pořadí turnaje

p. příjmení a jméno kategorie h1 h2 h3 h4 h5 h6 pr. s.
1 Jelínek Lukáš Prestige 237 237 249 278 258 279 256,33 1538
2 Škrabal Marek Prestige 212 209 211 246 207 268 225,50 1353
3 Lorenc Jaroslav Prestige 228 226 202 226 204 234 220,00 1320
4 Vojkovský Matěj Prestige 255 213 203 216 223 193 217,17 1303
5 Čepelák Jan Prestige 254 246 174 203 225 200 217,00 1302
6 Erben Roman Prestige 212 186 230 225 210 211 212,33 1274
7 Krummerová Eliška+8 Prestige 193 245 221 179 185 193 202,67 1264
8 Prekop Ondřej Prestige 211 205 231 205 170 234 209,33 1256
9 Marešová Jana+8 P190 171 202 196 202 227 203 200,17 1249
10 Vacík Matěj P190 209 181 242 212 189 189 203,67 1222
11 Uher Radovan Prestige 163 229 242 196 190 201 203,50 1221
12 Mareš Michal P190 196 192 180 195 264 193 203,33 1220
13 Švec Ladislav P190 233 235 195 187 171 189 201,67 1210
14 Horáček Petr P190 237 237 181 185 209 157 201,00 1206
15 Nejezchleba Stanislav P190 139 195 234 218 225 192 200,50 1203
16 Liebichová Fantová Ingrid+8 P190 191 189 214 169 169 212 190,67 1192
17 Colon Josef P190 245 193 172 136 238 189 195,50 1173
18 Jarovský Albert P190 198 187 172 212 204 197 195,00 1170
19 Sovová Alena+8 P190 155 204 196 182 184 201 187,00 1170
20 Iwazawa Ema+8 P190 184 207 159 171 195 203 186,50 1167
21 Malec Jaromír st. P190 211 171 226 168 208 176 193,33 1160
22 Brychová Eliška+8 P190 148 202 194 206 190 163 183,83 1151
23 Straková Irena+8 P190 174 177 145 163 212 225 182,67 1144
24 Vacek Tomáš Prestige 201 202 165 191 182 202 190,50 1143
25 Lébrová Jana+8 Prestige 194 161 171 192 203 172 182,17 1141
26 Mička Daniel P190 209 203 168 193 176 189 189,67 1138
27 Málková Lenka+8 P190 191 204 150 185 172 176 179,67 1126
28 Rác Václav Prestige 154 194 241 194 168 174 187,50 1125
29 Seidl Michal P190 227 154 222 164 176 181 187,33 1124
30 Sýkorová Andrea+8 P190 158 192 142 172 208 204 179,33 1124
31 Hejdučková Kateřina ml.+8 P190 166 171 181 195 170 193 179,33 1124
32 Mazalová Andrea+8 P190 181 203 184 181 155 170 179,00 1122
33 Homola Lukáš Prestige 192 225 157 170 204 171 186,50 1119
34 Teame Habtegabriel P190 169 158 193 183 169 235 184,50 1107
35 Mojka David P190 202 161 170 209 170 192 184,00 1104
36 Zapletal Jaroslav P190 168 161 148 185 191 245 183,00 1098
37 Bail Šimon P190 202 178 211 176 167 163 182,83 1097
38 Vrážel Jiří st. P190 178 195 172 169 189 192 182,50 1095
39 Prokopová Dagmar+8 P190 182 175 213 182 139 154 174,17 1093
40 Brokeš Milan P190 159 213 222 147 191 153 180,83 1085
41 Vopička Karel P190 176 175 174 160 210 187 180,33 1082
42 Šimůnek Pavel st. P190 174 156 162 213 182 192 179,83 1079
43 Brokeš František st. P190 184 174 199 164 173 181 179,17 1075
44 Gurgul Lukáš P190 175 168 200 149 190 187 178,17 1069
45 Surán Ondřej Prestige 151 224 137 177 180 196 177,50 1065
46 Demuth Filip P190 220 164 199 170 158 151 177,00 1062
47 Rácová Julie+8 P165 168 192 173 164 154 160 168,50 1059
48 Jirků Ladislav P190 187 163 175 199 162 172 176,33 1058
49 Matějka Antonín P190 194 137 182 199 161 179 175,33 1052
50 Malcová Gabriela+8 P190 182 189 166 168 162 132 166,50 1047
51 Kovařík Dušan P190 162 209 143 161 198 172 174,17 1045
52 Haxa Martin P190 191 148 182 155 196 169 173,50 1041
53 Teame Christian P165 175 140 202 175 170 177 173,17 1039
54 Komárek Šimon P190 169 157 168 170 186 187 172,83 1037
55 Haxa Adam P165 154 145 223 184 194 131 171,83 1031
56 Pekár Petr P190 169 177 186 168 135 190 170,83 1025
57 Brokešová Viktorie+8 P190 157 177 150 165 157 171 162,83 1025
58 Černíková Karolína+8 P190 218 138 128 180 171 133 161,33 1016
59 Sůva Jan P190 184 180 149 161 193 146 168,83 1013
60 Kvasničková Zuzana+8 P165 150 164 159 145 145 201 160,67 1012
61 Žáčková Pavla+8 P190 183 130 170 173 151 157 160,67 1012
62 Javůrek Pavel P165 184 136 138 171 169 211 168,17 1009
63 Lexová Sophie+8 P190 166 159 134 162 165 175 160,17 1009
64 Fufalko Mykola Prestige 180 199 152 156 187 132 167,67 1006
65 Janočková Krystyna+8 P190 170 165 168 137 147 170 159,50 1005
66 Brokešová Annabel+8 P190 126 170 198 166 117 179 159,33 1004
67 Brokešová Anna+8 P190 143 155 178 145 177 158 159,33 1004
68 Soukup Libor P190 147 136 202 148 171 199 167,17 1003
69 Kašpar Jiří P165 157 131 170 191 174 178 166,83 1001
70 Stulíková Dagmar+8 P190 142 150 188 140 152 162 155,67 982
71 Adamec Petr P165 193 131 169 151 171 155 161,67 970
72 Spáčil Jan ml. P190 128 178 193 128 131 207 160,83 965
73 Stupka Jan P165 145 179 163 161 137 180 160,83 965
74 Vlček Josef P165 139 147 167 169 165 176 160,50 963
75 Lakomý Jan P190 191 173 150 141 157 144 159,33 956
76 Marek Jakub P165 192 184 154 105 146 174 159,17 955
77 Soukupová Dana+8 P165 137 140 201 128 145 148 149,83 947
78 Engelman Stanislav P165 175 163 179 152 147 124 156,67 940
79 Chrpa Jindřich P165 136 147 163 201 139 150 156,00 936
80 Kober Ivan P165 149 167 166 144 165 144 155,83 935
81 Jiránek Filip P190 162 167 114 149 183 145 153,33 920
82 Lencová Anežka+8 P165 134 126 137 163 151 161 145,33 920
83 Štícha Bohumil P165 165 125 158 174 138 159 153,17 919
84 Matoušková Hana+8 P165 159 138 153 143 164 113 145,00 918
85 Marek Luboš P190 131 164 159 134 158 170 152,67 916
86 Hrnčíř Luděk P165 106 168 124 129 200 171 149,67 898
87 Květenský Vítězslav P190 116 155 170 162 158 136 149,50 897
88 Dajč Tomáš P165 138 133 140 152 163 154 146,67 880
89 Piskač Pavel P165 123 170 144 148 129 130 140,67 844
90 Mimrová Linda+8 P165 92 103 177 176 101 127 129,33 824