Česká bowlingová asociace - PRESTIGE Tour

Přehled
A- A+

Žádná runda se aktuálně nehraje a ani není připravena

Pořadí turnaje

p. příjmení a jméno kategorie h1 h2 h3 h4 h5 h6 pr. s.
1 Jelínek Lukáš Prestige 207 233 189 243 279 224 229,17 1375
2 Rác Václav Prestige 202 191 225 183 256 232 214,83 1289
3 Lorenc Jaroslav Prestige 215 277 205 208 166 201 212,00 1272
4 Marešová Jana+8 P190 166 218 188 165 258 170 194,17 1213
5 Gurgul Lukáš P190 204 177 191 209 176 248 200,83 1205
6 Vacek Tomáš Prestige 223 257 162 148 195 216 200,17 1201
7 Hrazdírová Lucie+8 P190 174 233 191 229 177 149 192,17 1201
8 Škrabal Marek Prestige 149 201 254 174 164 253 199,17 1195
9 Klepáček Adolf P190 171 246 208 182 194 176 196,17 1177
10 Lébrová Jana+8 Prestige 205 162 204 184 191 176 187,00 1170
11 Mňačko Matyáš P190 235 183 203 142 205 197 194,17 1165
12 Fojtíková Ivana+8 P190 195 202 181 180 194 164 186,00 1164
13 Vojkovský Matěj Prestige 190 129 245 243 202 151 193,33 1160
14 Horáček Petr P190 227 224 188 201 167 148 192,50 1155
15 Vondráček Adam Prestige 191 206 219 134 193 208 191,83 1151
16 Mareš Michal P190 214 179 212 205 151 189 191,67 1150
17 Colon Josef P190 234 189 187 185 182 171 191,33 1148
18 Haxa Adam P165 177 199 177 180 219 195 191,17 1147
19 Straková Irena+8 P190 180 192 139 181 187 219 183,00 1146
20 Konečný Pavel P190 173 220 225 191 155 181 190,83 1145
21 Seidl Michal P190 181 191 247 171 190 162 190,33 1142
22 Sedláček Jakub P190 182 207 233 212 142 165 190,17 1141
23 Prekop Ondřej Prestige 215 161 218 185 170 190 189,83 1139
24 Janošcová Kateřina+8 Prestige 257 147 189 151 156 189 181,50 1137
25 Kovařík Dušan P190 189 166 195 222 200 164 189,33 1136
26 Trojek Ondřej Prestige 177 188 189 199 215 165 188,83 1133
27 Matějka Antonín P190 188 167 171 213 233 159 188,50 1131
28 Vohryzka Jaromír P190 194 192 202 195 148 199 188,33 1130
29 Teame Habtegabriel P190 203 166 202 193 187 167 186,33 1118
30 Kordulík Václav ml. Prestige 192 203 205 172 172 172 186,00 1116
31 Mojka David P190 143 154 214 201 210 193 185,83 1115
32 Sýkorová Andrea+8 P190 167 203 162 210 154 167 177,17 1111
33 Nosek Richard P190 189 186 177 193 184 182 185,17 1111
34 Mazalová Andrea+8 P190 183 182 185 170 163 179 177,00 1110
35 Adamec Petr P165 210 146 176 196 197 178 183,83 1103
36 Hindrák Jiří Prestige 174 164 205 170 179 204 182,67 1096
37 Kvasničková Zuzana+8 P165 182 153 150 210 164 188 174,50 1095
38 Liebichová Fantová Ingrid+8 P190 215 192 185 131 175 148 174,33 1094
39 Hoschna Jan P190 180 178 174 180 213 162 181,17 1087
40 Teame Christian P165 140 177 171 243 188 164 180,50 1083
41 Kotrla Ondřej Prestige 183 170 210 199 171 149 180,33 1082
42 Malec Jaromír st. P190 151 198 172 194 170 196 180,17 1081
43 Čižinský Jaroslav P165 170 212 170 179 182 167 180,00 1080
44 Klein David P190 149 203 175 180 212 161 180,00 1080
45 Hasoň Jiří P190 203 183 195 169 148 182 180,00 1080
46 Kváča Václav P190 164 138 211 168 209 184 179,00 1074
47 Iwazawa Ema+8 P190 179 176 223 140 144 163 170,83 1073
48 Prokopová Dagmar+8 P190 169 156 149 165 180 206 170,83 1073
49 Vojáček Lukáš P165 188 162 166 168 215 173 178,67 1072
50 Kurka Ondřej P190 149 163 168 180 166 245 178,50 1071
51 Černá Pavla+8 P190 178 186 144 204 166 142 170,00 1068
52 Komárek Šimon P190 179 165 199 135 189 201 178,00 1068
53 Janočková Krystyna+8 P190 196 191 167 147 133 181 169,17 1063
54 Haxa Martin P190 189 142 168 181 201 174 175,83 1055
55 Jiránek Filip P190 151 247 185 160 154 157 175,67 1054
56 Malcová Gabriela+8 P190 144 135 154 169 237 167 167,67 1054
57 Jeníček Jan P190 242 173 154 167 148 170 175,67 1054
58 Soukup Libor P190 157 185 206 157 159 190 175,67 1054
59 Žáčková Pavla+8 P190 201 147 193 149 133 181 167,33 1052
60 Jarovský Albert P190 147 162 167 165 228 181 175,00 1050
61 Krňák Pavel Prestige 152 184 176 150 180 207 174,83 1049
62 Demuth Filip P190 172 194 171 188 171 150 174,33 1046
63 Honomichlová Martina+8 P190 163 185 187 155 154 153 166,17 1045
64 Vrážel Jiří st. P190 192 178 186 183 147 158 174,00 1044
65 Paclík Vladimír P165 146 145 195 177 180 200 173,83 1043
66 Vopička Karel P190 192 159 188 148 183 170 173,33 1040
67 Palas Martin P165 182 183 183 134 192 160 172,33 1034
68 Lakomý Jan P190 158 155 211 197 185 127 172,17 1033
69 Jirků Ladislav P190 158 205 211 162 141 155 172,00 1032
70 Vojtěchová Markéta+8 P190 179 167 180 136 126 184 162,00 1020
71 Novák Jakub P165 159 158 162 153 211 176 169,83 1019
72 Michal Ondřej P190 169 165 141 191 205 147 169,67 1018
73 Sovová Alena+8 P190 171 159 182 137 162 159 161,67 1018
74 Koumar Miroslav P190 210 178 103 201 162 161 169,17 1015
75 Florík Petr P190 213 176 151 157 158 158 168,83 1013
76 Pekár Petr P190 204 138 161 187 139 180 168,17 1009
77 Štícha Bohumil P165 199 174 155 180 151 148 167,83 1007
78 Harašta Jiří P190 141 223 167 159 126 182 166,33 998
79 Blaška Štěpán P165 210 158 151 149 179 151 166,33 998
80 Klepáček Mašková Yvona+8 P190 138 183 181 160 134 143 156,50 987
81 Brychová Eliška+8 P190 168 166 159 144 157 143 156,17 985
82 Kašpar Jiří P165 185 187 184 143 145 137 163,50 981
83 Průša David P165 157 142 162 175 171 174 163,50 981
84 Brokešová Anna+8 P190 161 166 116 169 160 158 155,00 978
85 Kurka Kamil P190 136 166 176 164 164 168 162,33 974
86 Hrazdíra Jan P190 157 156 169 189 163 136 161,67 970
87 Muránsky Daniel P165 180 162 158 170 149 151 161,67 970
88 Lexová Sophie+8 P190 150 126 157 150 164 174 153,50 969
89 Dočkalová Tina+8 P165 182 135 129 177 140 155 153,00 966
90 Kvasnička Pavel P190 185 168 148 168 178 119 161,00 966
91 Paclík Radomil P165 149 141 163 189 169 151 160,33 962
92 Rácová Julie+8 P165 149 160 136 116 174 175 151,67 958
93 Hasoň Jakub P165 138 134 156 150 212 167 159,50 957
94 Šponerová Kateřina+8 P165 155 135 135 201 125 152 150,50 951
95 Brokeš František st. P190 160 163 171 126 172 159 158,50 951
96 Loučka Michal P190 155 156 163 171 143 163 158,50 951
97 Květenský Vítězslav P190 137 145 161 172 139 196 158,33 950
98 Brašnová Alena+8 P165 153 131 188 159 136 133 150,00 948
99 Stojanov Jakub P165 128 179 164 135 180 157 157,17 943
100 Gürtler Tomáš P190 149 157 192 172 117 136 153,83 923
101 Šimůnek Pavel st. P190 150 153 165 158 127 145 149,67 898
102 Málková Lenka+8 P190 144 176 142 123 128 133 141,00 894
103 Stulíková Dagmar+8 P190 158 117 141 134 140 156 141,00 894
104 Vlček Josef P165 143 155 151 135 145 158 147,83 887
105 Vacek Pavel P165 116 115 157 143 190 147 144,67 868
106 Bora František P165 134 151 142 140 162 134 143,83 863
107 Láslo Jiří P165 122 144 186 156 108 132 141,33 848
108 Chrpa Jindřich P190 161 149 105 142 149 137 140,50 843
109 Barták Tomáš P165 135 130 128 151 158 133 139,17 835
110 Vavrla Zdeněk P165 148 119 137 146 142 124 136,00 816
111 Matoušková Hana+8 P165 122 138 134 134 123 117 128,00 816
112 Lukaševič Pavel P165 122 161 126 115 119 141 130,67 784
113 Mimrová Linda+8 P165 84 92 109 109 121 137 108,67 700