Obsazovačka k turnaji

Prestige Tour

Datum konání: 17. října 2021 - 18. října 2021 Místo: Best Bowling Zličín

Informace k turnaje

Kontakt:
Beran Jiří ml.
Telefon:
775 276 716
Email:
jberan97@gmail.com
Web:
není k dispozici

Souvislosti

Žebříčky:
Bodovací žebříček
Sportovní žebříček ČBA
Série:
Prestige tour 2021
Články:
žádný související článek
1. hrací runda, neděle 17. 10. 2021, 10:00

Uzávěrka byla: 11. 10. 2021, 23:59 Všechna místa (24) obsazena, náhradníci nejsou povoleni

Mareš Michal
Vacek Tomáš
Kunc Oto
Vacík Matěj
Hindrák Jiří
Mazalová Andrea
Mička Daniel
Šimůnek Pavel
Sýkorová Andrea
Květenský Vítězslav
Mráček Petr
Janošcová Kateřina
Brychová Eliška
Iwazawa Ema
Mňačko Matyáš
Mojka David
Sekowská Beatrica
Peroutka Václav
Juráčková Mína
Macke Matyáš
Škrabánek Oskar
Vojtěchová Markéta
Žáčková Pavla
Petr Vladimír
Hrací runda je po uzávěrce, odhlašování a případné dodatečné přihlašování lze provést již jen prostřednictvím J.Marvala (tel: 776105706).
2. hrací runda, neděle 17. 10. 2021, 13:00

Uzávěrka byla: 11. 10. 2021, 23:59 Všechna místa (24) obsazena, náhradníci nejsou povoleni

Paleček Petr
Palečková Martina
Štícha Bohumil
Mihulka Josef
Prokopová Dagmar
Brokeš František
Brokešová Anna
Brokešová Viktorie
Brokešová Annabel
Krummerová Eliška
Vrážel Jiří
Navrátil Marek
Prekop Ondřej
Šatný Kristián
Šatný Radim
Horáček Petr
Lébrová Jana
Matoušková Hana
Štefková Eva
Muránsky Daniel
Homola Lukáš
Meluzinová Adéla
Fojtíková Ivana
Liebichová Fantová Ingrid
Hrací runda je po uzávěrce, odhlašování a případné dodatečné přihlašování lze provést již jen prostřednictvím J.Marvala (tel: 776105706).
3. hrací runda, neděle 17. 10. 2021, 16:00

Uzávěrka byla: 11. 10. 2021, 16:00 Všechna místa (24) obsazena, náhradníci nejsou povoleni

Marek Jakub
Soukupová Dana
Nejezchleba Stanislav
Nejezchleba Daniel
Fidra Jan
Malec Jaromír
Malcová Gabriela
Čižinský Jaroslav
Sovová Alena
Haxa Martin
Vavrla Zdeněk
Vlček Josef
Kváča Václav
Kordulík Václav
Pitaš Vladimír
Kvasnička Ondřej
Sůva Jan
Kováč Ondřej
Semerák Stanislav
Semeráková Monika
Rác Václav
Rácová Julie
Rain David
Mach Libor
Hrací runda je po uzávěrce, odhlašování a případné dodatečné přihlašování lze provést již jen prostřednictvím J.Marvala (tel: 776105706).
4. hrací runda, neděle 17. 10. 2021, 19:00

Uzávěrka byla: 11. 10. 2021, 19:00 Všechna místa (16) obsazena, náhradníci nejsou povoleni

Čížek Daniel
Bail Šimon
Suchánková Miloslava
Lencová Anežka
Görg Martin
Šarišský Jakub
Málková Lenka
Jelínek Lukáš
Hais Petr
Hrnčíř Luděk
Janočková Krystyna
Kinc Denis
Krňák Pavel
Krňáková Šárka
Bočan Josef
Bočanová Ivana
Hrací runda je po uzávěrce, odhlašování a případné dodatečné přihlašování lze provést již jen prostřednictvím J.Marvala (tel: 776105706).
5. hrací runda, pondělí 18. 10. 2021, 16:00

Uzávěrka byla: 12. 10. 2021, 16:00 Všechna místa (24) obsazena, náhradníci nejsou povoleni

Jiránek Filip
Surán Ondřej
Jirsa Miloš
Černíková Karolína
Černíková Michaela
Nosková Jitka
Jarovský Albert
Jirků Ladislav
Colon Josef
Butal Jaroslav
Vopička Karel
Beštová Kateřina
Čermák Pavel
Lorenc Jaroslav
Lexová Sophie
Vondráček Adam
Vondráčková Linda
Černík Vojtěch
Nosek Richard
Straková Irena
Teame Habtegabriel
Matějka Antonín
Stulík Jiří
Stulíková Dagmar
Hrací runda je po uzávěrce, odhlašování a případné dodatečné přihlašování lze provést již jen prostřednictvím J.Marvala (tel: 776105706).

Krátké zprávy

15.10.2021 v 13:01

Zveřejněn mazací model na 2. turnaj Prestige

15.10.2021 v 08:13

Storm Juniorská 1.liga (česká část) se hraje v sobotu od 10.00 na místním "house" modelu

Xbowlingu Prosek.

07.10.2021 v 18:25

Pro účast na MČR dvojic bude potřeba dodržovat zákonná protiepidemická opatření (viz. článek).

04.10.2021 v 16:52

Zveřejněny výsledky kvalifikace MČR dvojic 2021.

01.10.2021 v 10:29

Storm Juniorská extraliga se hraje v neděli na místních "house" modelech.

Galerie

Uher Jaroslav
ProBowling Hustopeče
Uher Jaroslav

Uher Jaroslav

ProBowling Hustopeče

Vítěz 1. turnaje Prestige Tour 2021/22

Vrážel Jiří st.
SKBC Račice
Vrážel Jiří st.

Vrážel Jiří st.

SKBC Račice

Nejlepší hráč kategorie P190 a nejlepší senior, 1. turnaj Prestige Tour 2021/22

Lébrová Jana
Car Citon Olomouc
Lébrová Jana

Lébrová Jana

Car Citon Olomouc

Nejlepší žena, 1. turnaj Prestige Tour 2021/22

Foťko Matěj
bez klubové příslušnosti
Foťko Matěj

Foťko Matěj

bez klubové příslušnosti

Nejlepší hráč kategorie P165, 1. turnaj Prestige Tour 2021/22

Meluzinová Adéla
ProBowling Hustopeče
Meluzinová Adéla

Meluzinová Adéla

ProBowling Hustopeče

Nejlepší juniorka, 1. turnaj Prestige Tour 2021/2022

Partneři České bowlingové asociace
  • ETBF
  • World Bowling
  • Česká unie sportu
  • ČOV
  • Best Bowling
  • Bowland
  • Bowling Zone
  • Bowling Brno
  • Xbowling
  • Bowling Radava
  • Storm
  • ProBowling
  • Kegel
  • UK FTVS
  • Praha
  • Národní sportovní agentura