Obsazovačka k turnaji

PRESTIGE Tour

Datum konání: 28. srpna 2022 - 29. srpna 2022 Místo: Bowland Olomouc

Informace k turnaje

Kontakt:
Beran Jiří st.
Telefon:
777 276 716
Email:
beraj72@gmail.com
Web:
není k dispozici

Souvislosti

Žebříčky:
Sportovní žebříček ČBA
Bodovací žebříček
Série:
Prestige tour 2022-2023
Články:
žádný související článek
1. hrací runda, neděle 28. 8. 2022, 10:00

Uzávěrka: 23. 8. 2022, 23:59 Všechna místa (36) obsazena, náhradníci nejsou povoleni

Horáček Petr
Štícha Bohumil
Klepáček Adolf
Klepáček Mašková Yvona
Adamec Petr
Vlachovič Jakub
Kinc Denis
Lukaševič Pavel
Gruber Lukáš
Brokeš František
Brokešová Anna
Vojkovský Matěj
Šimůnek Pavel
Hejdučková Kateřina
Koumar Miroslav
Muránsky Daniel
Palečková Martina
Paleček Petr
Marešová Jana
Květenský Vítězslav
Seidl Daniel
Hladík Karel
Hoschna Jan
Vavrla Zdeněk
Šimánek Ladislav
Fleischmann Jan
Paclík Vladimír
Stulíková Dagmar
Lorenc Jaroslav
Veselý Zdeněk
Zapletalová Jiřina
Kordulík Václav
Pitaš Vladimír
Malec Jaromír
Malcová Gabriela
Teame Habtegabriel
2. hrací runda, neděle 28. 8. 2022, 13:00

Uzávěrka: 23. 8. 2022, 23:59 Všechna místa (36) obsazena, náhradníci nejsou povoleni

Jenšovský Roman
Soukupová Dana
Nejezchleba Stanislav
Kováč Ondřej
Krejčí Jarmila
Hasník Vít
Škrabal Marek
Matějka Antonín
Matoušková Hana
Colon Josef
Nejezchleba Daniel
Kašpar Jiří
Liebichová Fantová Ingrid
Gurgul Lukáš
Homola Lukáš
Švec Ladislav
Hrdlička Vladislav
Jelínek Lukáš
Bail Šimon
Prekop Ondřej
Sovová Alena
Piskač Pavel
Hasoň Jiří
Hasoň Jakub
Sedláček Jakub
Mata David
Čepelák Jan
Vrážel Jiří
Jirků Ladislav
Kurka Ondřej
Kurka Kamil
Kurka Adam
Jiránek Filip
Lakomý Jan
Lencová Anežka
Vlček Josef
3. hrací runda, pondělí 29. 8. 2022, 17:00

Uzávěrka: 23. 8. 2022, 23:59 Všechna místa (36) obsazena, náhradníci nejsou povoleni

Fidra Jan
Mihulka Josef
Fojtíková Ivana
Krummerová Eliška
Sýkorová Andrea
Štefková Eva
Hindrák Jiří
Klein David
Vopička Karel
Janošcová Kateřina
Rác Václav
Rácová Julie
Kotrla Ondřej
Jarovský Albert
Lébrová Jana
Brokešová Annabel
Brokešová Viktorie
Vacík Matěj
Barak David
Harašta Jiří
Konečný Pavel
Uher Radovan
Straková Irena
Šenk Petr
Haxa Adam
Haxa Martin
Mareš Michal
Mazalová Andrea
Tichý Tomáš
Nosková Jitka
Beštová Kateřina
Uher Jaroslav
Lang David
Maléřová Pavlína
König Antonín
Surán Ondřej
NÁHRADNÍCI: Zdeněk Minář, Eliška Brychová. V případě odhlášení z hrací rundy kontaktujte administrátora webu J.Marvala (tel. 776105706).
4. hrací runda, pondělí 29. 8. 2022, 13:00

Uzávěrka: 23. 8. 2022, 23:59 Volná místa: 17 z 24

Hrazdírová Lucie
Hrazdíra Jan
Spáčil Jan
Soukup Libor
Komárek Šimon
Prokopová Dagmar
Lexová Sophie
volné místo
volné místo
volné místo
volné místo
volné místo
volné místo
volné místo
volné místo
volné místo
volné místo
volné místo
volné místo
volné místo
volné místo
volné místo
volné místo
volné místo
Hrací runda bude odehrána pouze v případě účasti minimálně 12 hráčů. Při nižší účasti bude bez náhrady zrušena.

Krátké zprávy

09.08.2022 v 23:43

Na zářijové MČR seniorských dvojic je rozšířena obsazovačka o 16 míst.

27.07.2022 v 14:22

Otevřena obsazovačka na 2. turnaj Prestige Tour.

27.07.2022 v 01:48

Zveřejněny propozice MČR dvojic seniorů 2022 otevřena obsazovačka.

22.07.2022 v 09:50

Zveřejněn mazací model na 1. turnaj Prestige Tour.

13.07.2022 v 15:02

Zveřejněny propozice pro EXTRALIGA ČBL 2022/23

Galerie

Jelínek Lukáš
Xbowling club
Jelínek Lukáš

Jelínek Lukáš

Xbowling club

Vítěz 1. turnaje Prestige Tour 2022/23

Krummerová Eliška
ProBowling Hustopeče
Krummerová Eliška

Krummerová Eliška

ProBowling Hustopeče

Nejlepší žena 1. turnaje Prestige Tour 2022/2023

Marešová Jana
bez klubové příslušnosti
Marešová Jana

Marešová Jana

bez klubové příslušnosti

Nejlepší hráčka kategorie P190, nejlepší seniorka - 1. turnaj Prestige Tour 2022/2023

Rácová Julie
Xbowling club
Rácová Julie

Rácová Julie

Xbowling club

Nejlepší hráčka kategorie P165 - 1. turnaj Prestige Tour 2022/23

Bail Šimon
Xbowling club
Bail Šimon

Bail Šimon

Xbowling club

Vítěz 4. turnaje Kadet Cup 2021/2022

Prekop Ondřej
BC Bowlingzone
Prekop Ondřej

Prekop Ondřej

BC Bowlingzone

Nejlepší junior, 1. turnaj Prestige Tour 2022/2023

Hrazdírová Lucie
ProBowling Hustopeče
Hrazdírová Lucie

Hrazdírová Lucie

ProBowling Hustopeče

Vítězka 4. turnaje Kadet Cup 2021/2022

Partneři České bowlingové asociace
  • ETBF
  • International Bowling Federation
  • Česká unie sportu
  • ČOV
  • Best Bowling
  • Bowland
  • Bowling Zone
  • Bowling Brno
  • Xbowling
  • Bowling Radava
  • Storm
  • ProBowling
  • Kegel
  • UK FTVS
  • Praha
  • Národní sportovní agentura
  • Pražská plynárenská
  • Silvernite/