Praha Praha 1 Bowling Celnice web
Praha Praha 3 Relax centrum web
Praha Praha 3 Xbowling Žižkov web
Praha Praha 4 SB centrum web
Praha Praha 5 Best Bowling web
Praha Praha 6 Bowling & Billiard Dejvice web
Praha Praha 6 Manta Bowling web
Praha Praha 7 Zlatá Kovadlina web
Praha Praha 8 Bowling Dolní Chabry web
Praha Praha 9 Sportcentrum Duo web
Praha Praha 10 Xbowling Strašnice web
Praha Praha 10 Na Ovčíně web
Střední Čechy Benešov S centrum web
Střední Čechy Horomeřice Modrá Stodola web
Střední Čechy Kladno Vbowling Kladno web
Střední Čechy Milešov nad Vltavou Bowling Bar Trhovky web
Střední Čechy Vestec Bowling u Krbu web
Střední Čechy Vojkov Bowling Vojkov web
Severní Čechy Chomutov Strikeland web
Severní Čechy Jablonec Live centrum web
Severní Čechy Liberec Live bowling TipSportAréna web
Severní Čechy Litvínov Bowling Litvínov web
Severní Čechy Most Bowling Benedikt web
Severní Čechy Sedmihorky Bowling centrum Sedmihorky web
Severní Čechy Ústí nad Labem Bowling Klíše web
Západní Čechy Cheb Bowling na Svaťáku web
Západní Čechy Plzeň Bowling Lucerna web
Západní Čechy Rokycany BB Profi Bowling web
Západní Čechy Třemošná Bowling Třemošná web
Východní Čechy Hradec Králové Luka Bowling Hradec Králové web
Východní Čechy Pardubice Bowlingzone web
Východní Čechy Pec p. Sněžkou Bowling Pec pod Sněžkou web
Východní Čechy Trutnov Bowling Sport World web
Východní Čechy Ústí nad Orlicí Radava centrum web
Jižní Čechy České Budějovice Campus bowling web
Morava Blansko Bowling Blansko web
Morava Brno Bowling Brno web
Morava Frýdek Místek Bowling Jardan web
Morava Holešov Bowling Club Holešov web
Morava Hustopeče ProBowling tréninkové centrum web
Morava Olomouc Bowland bowling center Šantovka web
Morava Olomouc Sportcentrum Best web
Morava Ostrava SKY Bowling web
Morava Tišnov Xbowling web
Morava Třinec GAJA bowling web
Morava Valašské Meziříčí Xbowling web
Morava Znojmo Bowling bar web

Krátké zprávy

19.09.2019 v 19:14

V Bangoku na Thailand World Para vybojovala Věra Macháčková bronzovou medaili v kategorii B3.

18.09.2019 v 07:21

Na turnaj Prestige 3, se uvolnila 2. místa.

07.09.2019 v 21:34

Vítězi národního finále QubicaAMF se stali Jaroslav Lorenc a Lenka Zvěřinová

05.09.2019 v 09:09

STK zveřejnila mazací model na Národní kvalifikaci QubicaAMF.

03.09.2019 v 08:20

Otevřena "obsazovačka" na kvalifikace MČR dvojic v Olomouci.

Galerie

Tříska Jan
Bowland Olomouc
Tříska Jan

Tříska Jan

Bowland Olomouc
Vítěz 2. turnaje Prestige 2019-2020
Uher Jaroslav
ProBowling
Uher Jaroslav

Uher Jaroslav

ProBowling
2. místo na 2. turnaji Prestige 2019-2020
Vojkovský Matěj
Bowland Olomouc
Vojkovský Matěj

Vojkovský Matěj

Bowland Olomouc
3. místo na 2. turnaji Prestige 2019-2020
Vojkovský Matěj
Bowland Olomouc
Vojkovský Matěj

Vojkovský Matěj

Bowland Olomouc
Nejlepší hráč kategorie P190, 2. turnaj Prestige 2019-2020
Hindrák Jiří
Bowlingzone Pardubice
Hindrák Jiří

Hindrák Jiří

Bowlingzone Pardubice
Nejlepší senior, 2. turnaj Prestige 2019-2020
Zvěřinová Lenka
bez klubové příslušnosti
Zvěřinová Lenka

Zvěřinová Lenka

bez klubové příslušnosti
Nejlepší žena, 2. turnaj Prestige 2019-2020
Černíková Karolína
BK Klíše
Černíková Karolína

Černíková Karolína

BK Klíše
Nejlepší hráč kategorie P165, 2. turnaj Prestige 2019-2020