Rozhodčí

Barvínek Zdeněk - 777999444
Barvínková Veronika - 603912009
Beran Jiří ml. - 775276716
Beran Jiří st. - 777276716
Bora František - 602886939
Burian Ivan - 602709496
Burianová Eva - 725734106
Cifra Miroslav - 608876825
Dušek Jan - 604835713
Dvořáček David - 776032320
Fidra Jan - 778794621
Fryšová Věra - 602469169
Gregor Tomáš - 775090394
Hlúch Tomáš - 733387917
Janda David - 731701151
Janovská Jana - 605131074
Janovský Michal - 731907907
Javůrková Lucie - 724305307
Kala Rostislav - 605232425
Kinc Denis - 774333335
Kish Evžen - 774307004
Krupa Josef - 777330646
Kudela Dušan - 606620022
Kupecký Michal - 775886282
Lorenc Jaroslav ml. - 773693059
Malkovský Martin - 773675339
Marval Jiří - 776105706
Marval Michal - 776386128
Mrviš Dušan - 736467064
Nejezchleba Stanislav - 602371848
Nejezchleba Stanislav - 602371848
Nováková Miluše - 777003990
Petáková Anna - 607026803
Petáková Lucie - 606619864
Polívková Kateřina - 728959659
Polívková Světlana - 601501502
Rehák Milan - 777162670
Ruzhová Denisa - 607764545
Rýdel Jan - 777674356
Slezák Luboš - 602134565
Soukupová Dana - 732158756
Spáčil Jan - 730892284
Tesař František - 602116282
Turina Jaroslav - 777252386
Vacek Jaroslav - 724448554
Vokroj Ladislav - 602457297
Vokrojová Marie - 607673442
Vondráček Adam - 725828477
Závladská Svatava - 725848651
Závladský Dušan - 724655347

Krátké zprávy

18.06.2019 v 08:18

Dnes v 10.00 hod. začíná na ME soutěž pětičlenných týmů.

16.06.2019 v 23:04

Soutěže na ME pokračují, naši reprezentanti hrají 17.6. nejprve od 9.00 a poté další od 12.45 hod.

13.06.2019 v 00:17

13. června od 10 hod. hrají na ME v poslední rundě soutěže jednotlivců Jaroslav Lorenc a Denis Kinc

11.06.2019 v 23:58

12. června hrají na ME v Mnichově od 9.00 Jan Macek a Jan Tříska, ve 13.45 bude hrát Ondřej Mlynář a Tomáš Plechata.

02.06.2019 v 16:10

Mistrem České republiky v soutěži tříčlenných družstev se stal RIGOR MORTIS

Galerie

Hanusíková Blanka
Bowlingzone Pardubice
Hanusíková Blanka

Hanusíková Blanka

Bowlingzone Pardubice
Nejlepší hráč Prestige 10
Jelínek Lukáš
Xbowling club
Jelínek Lukáš

Jelínek Lukáš

Xbowling club
Nejlepší junior Prestige 10
Hanusíková Blanka
Bowlingzone Pardubice
Hanusíková Blanka

Hanusíková Blanka

Bowlingzone Pardubice
Nej. hráč Prestige 10, kat. P190
Nováková Iva
BSR Poděbrady
Nováková Iva

Nováková Iva

BSR Poděbrady
Nej. hráč Prestige 10, kat. P165