příjmení a jméno licence centra telefon email
Beran Jiří ml. ETBF - Level 3 Best Bowling Zličín 775 276 716 e-mail
Beštová Kateřina USBC - Silver Best Bowling Zličín
Burian Ivan ETBF - Level 2 ProBowling - Hustopeče 602 709 496 e-mail
Burianová Eva ETBF - Level 2 ProBowling - Hustopeče 725 734 106 e-mail
Hlúch Tomáš ETBF - Level 3 Best Bowling Zličín 733 387 917 e-mail
Holánová Barbora ETBF - Level 1 Bowling Blansko 728 949 267 e-mail
Chládková Hana ETBF - Level 1 Bowling Blansko 777 331 909 e-mail
Kala Rostislav ETBF - Level 1 SKY Bowling, Xbowling ValMez 605 232 425 e-mail
Lanč Radek ETBF - Level 2 Best Bowling Zličín, Na Ovčíně
Lank Ivan ETBF - Level 1 Radava 608 445 377 e-mail
Lébrová Jana ETBF - Level 1 Bowland Šantovka
Lorenc Jaroslav USBC - Level 1 Best Bowling Zličín 773 693 059 e-mail
Macek Jan USBC - Silver Xbowling Žižkov 604 596 386 e-mail
Macháček Josef ETBF - Level 3 Bowland Šantovka
Mňačková Kateřina ETBF - Level 1 Radava 777 113 102 e-mail
Morávek Jaroslav ETBF - Level 2 Radava 603 887 427 e-mail
Mráček Petr ETBF - Level 1
Nejezchleba Stanislav ETBF - Level 1
Otec-Hanzlovská Petra ETBF - Level 1 Rokycany 602 666 285 e-mail
Pešl Roman ETBF - Level 2
Poláčková Pavla ETBF - Level 1 Xbowling Tišnov
Polívková Světlana ETBF - Level 1 Benedikt Most
Roubalík Petr ETBF - Level 1 Xbowling Tišnov
Semerák Stanislav ETBF - Level 1 Xbowling Žižkov, SBC centrum Chodov
Severa Tomáš ETBF - Level 1 Radava Ústí nad Orlicí
Schindler Radek ETBF - Level 1
Schiner Daniel ETBF - Level 1 Bowland Šantovka
Soukupová Dana ETBF - Level 1
Spáčil Jan ETBF - Level 2 Bowland Šantovka 730 892 284 e-mail
Široký Martin ETBF - Level 1 Lucerna, Třemošná u Plzně
Uher Jaroslav ETBF - Level 1 Bowling Blansko
Vacík Václav ETBF - Level 1 Lucerna Plzeň
Veselý Milan ETBF - Level 2 Radava
Vondráček Adam ETBF - Level 3 Bowlingzone Pardubice
Vondráčková Linda ETBF - Level 1 Bowlingzone Pardubice
Vyšín Jan USBC - Level 1 Best Bowling Zličín

Krátké zprávy

18.06.2019 v 08:18

Dnes v 10.00 hod. začíná na ME soutěž pětičlenných týmů.

16.06.2019 v 23:04

Soutěže na ME pokračují, naši reprezentanti hrají 17.6. nejprve od 9.00 a poté další od 12.45 hod.

13.06.2019 v 00:17

13. června od 10 hod. hrají na ME v poslední rundě soutěže jednotlivců Jaroslav Lorenc a Denis Kinc

11.06.2019 v 23:58

12. června hrají na ME v Mnichově od 9.00 Jan Macek a Jan Tříska, ve 13.45 bude hrát Ondřej Mlynář a Tomáš Plechata.

02.06.2019 v 16:10

Mistrem České republiky v soutěži tříčlenných družstev se stal RIGOR MORTIS

Galerie

Hanusíková Blanka
Bowlingzone Pardubice
Hanusíková Blanka

Hanusíková Blanka

Bowlingzone Pardubice
Nejlepší hráč Prestige 10
Jelínek Lukáš
Xbowling club
Jelínek Lukáš

Jelínek Lukáš

Xbowling club
Nejlepší junior Prestige 10
Hanusíková Blanka
Bowlingzone Pardubice
Hanusíková Blanka

Hanusíková Blanka

Bowlingzone Pardubice
Nej. hráč Prestige 10, kat. P190
Nováková Iva
BSR Poděbrady
Nováková Iva

Nováková Iva

BSR Poděbrady
Nej. hráč Prestige 10, kat. P165