příjmení a jméno licence centra telefon email
Beran Jiří ml. ETBF - Level 3 Best Bowling Zličín 775 276 716 e-mail
Beštová Kateřina USBC - Silver Best Bowling Zličín
Burian Ivan ETBF - Level 2 ProBowling - Hustopeče

602 709 496

e-mail
Burianová Eva ETBF - Level 2 ProBowling - Hustopeče

725 734 106

e-mail
Hlúch Tomáš ETBF - Level 3 Best Bowling Zličín 733 387 917 e-mail
Holánová Barbora ETBF - Level 1 Bowling Blansko 728 949 267 e-mail
Chládková Hana ETBF - Level 1 Bowling Blansko 777 331 909 e-mail
Kala Rostislav ETBF - Level 1 SKY Bowling, Xbowling ValMez 605 232 425 e-mail
Lanč Radek ETBF - Level 2 Best Bowling Zličín, Na Ovčíně
Lank Ivan ETBF - Level 1 Radava 608 445 377 e-mail
Lébrová Jana ETBF - Level 1 Bowland Šantovka
Lorenc Jaroslav USBC - Level 1 Best Bowling Zličín 773 693 059 e-mail
Macek Jan USBC - Silver Xbowling Žižkov 604 596 386 e-mail
Macháček Josef ETBF - Level 3 Bowland Šantovka
Mňačková Kateřina ETBF - Level 1 Radava 777 113 102 e-mail
Morávek Jaroslav ETBF - Level 2 Radava 603 887 427 e-mail
Mráček Petr ETBF - Level 1
Nejezchleba Stanislav ETBF - Level 1
Otec-Hanzlovská Petra ETBF - Level 1 Rokycany 602 666 285 e-mail
Pešl Roman ETBF - Level 2
Poláčková Pavla ETBF - Level 1 Xbowling Tišnov
Polívková Světlana ETBF - Level 1 Benedikt Most
Roubalík Petr ETBF - Level 1 Xbowling Tišnov
Semerák Stanislav ETBF - Level 1 Xbowling Žižkov, SBC centrum Chodov
Severa Tomáš ETBF - Level 1 Radava Ústí nad Orlicí
Schindler Radek ETBF - Level 1
Schiner Daniel ETBF - Level 1 Bowland Šantovka
Soukupová Dana ETBF - Level 1
Spáčil Jan ETBF - Level 2 Bowland Šantovka 730 892 284 e-mail
Široký Martin ETBF - Level 1 Lucerna, Třemošná u Plzně
Vacík Václav ETBF - Level 1 Lucerna Plzeň
Veselý Milan ETBF - Level 2 Radava
Vondráček Adam ETBF - Level 3 Bowlingzone Pardubice
Vondráčková Linda ETBF - Level 1 Bowlingzone Pardubice
Vyšín Jan USBC - Level 1 Best Bowling Zličín

Krátké zprávy

14.02.2019 v 14:13

Otevřena OBSAZOVAČKA na 8. turnaj Prestige.

Galerie

Jelínek Lukáš
Xbowling club
Jelínek Lukáš

Jelínek Lukáš

Xbowling club
Nejlepší hráč Prestige 7
Vondráček Adam
Bowlingzone Pardubice
Vondráček Adam

Vondráček Adam

Bowlingzone Pardubice
Nej. hráč Prestige 7, kat. P190
Janošcová Kateřina
SK Skivelo
Janošcová Kateřina

Janošcová Kateřina

SK Skivelo
Nejlepší žena Prestige 7
Grunda Aleš
Haná BC
Grunda Aleš

Grunda Aleš

Haná BC
Nej. hráč Prestige 7, kat. P165