P. | Tým | Zápasy | Skóre | Průměr | Body |
---|---|---|---|---|---|
1. | Four | 4 | 2427 | 606,75 | 18,0 |
2. | BlackHole Pro-Shop 12X | 4 | 2343 | 585,75 | 14,0 |
3. | ABC Pergola XII | 4 | 2322 | 580,50 | 11,0 |
4. | Tak Nějak | 4 | 2053 | 513,25 | 10,0 |
5. | Happy Strike | 4 | 2312 | 578,00 | 8,0 |
6. | R.Station | 4 | 2250 | 562,50 | 8,0 |
7. | Split Team | 4 | 2237 | 549,25 | 6,0 |
8. | Bojani | 4 | 2008 | 489,50 | 5,0 |
König Antonín | 172 | 0 | : | 1 | 198 | Kyncl Karel |
Štefka Miroslav st. | 191 | 0 | : | 1 | 216 | Chmelař Michal |
Štefková Eva +10 | 176 | 0 | : | 1 | 188 | Macháček Josef |
Krejčová Danuše +10 | 216 | 1 | : | 0 | 212 | Tichý Tomáš |
Morkes Jaroslav | 155 | 0 | : | 1 | 170 | Hromek Jiří |
Koutný Vlastimil | 166 | 0 | : | 1 | 192 | Štábl Patrik |
Šálek Antonín st. | 181 | 1 | : | 0 | 175 | Čubrda Michal |
Zatloukal Zdeněk | 159 | 1 | : | 0 | 157 | Hnilica František |
Skopelidis Valeriy | 154 | 0 | : | 1 | 226 | Rosenberger Jakub |
Fojtík Roman | 226 | 1 | : | 0 | 224 | Janů Josef |
Kabelka Petr | 130 | 0 | : | 1 | 211 | Kiš Libor |
Peřina Stanislav | 205 | 1 | : | 0 | 201 | Šenkapoul Petr |
Šálek Antonín st. | 173 | 1 | : | 0 | 126 | Koutná Helena +10 |
Zatloukal Zdeněk | 208 | 1 | : | 0 | 178 | Krejčová Danuše +10 |
Skopelidis Valeriy | 157 | 0 | : | 1 | 163 | Koutný Vlastimil |
Kyncl Karel | 234 | 1 | : | 0 | 160 | Janů Josef |
Chmelař Michal | 200 | 1 | : | 0 | 168 | Kiš Libor |
Macháček Josef | 175 | 1 | : | 0 | 170 | Šenkapoul Petr |
Fojtík Roman | 202 | 1 | : | 0 | 141 | König Antonín |
Kabelka Petr | 181 | 0 | : | 1 | 184 | Štefka Miroslav st. |
Peřina Stanislav | 235 | 1 | : | 0 | 214 | Štefková Eva +10 |
Tichý Tomáš | 195 | 1 | : | 0 | 184 | Čubrda Michal |
Hromek Jiří | 172 | 1 | : | 0 | 166 | Brzokoupil Oldřich |
Štábl Patrik | 153 | 0 | : | 1 | 212 | Rosenberger Jakub |
Tichý Tomáš | 183 | 1 | : | 0 | 181 | Štefka Miroslav st. |
Hromek Jiří | 169 | 0 | : | 1 | 170 | König Antonín |
Štábl Patrik | 218 | 1 | : | 0 | 209 | Štefková Eva +10 |
Čubrda Michal | 234 | 1 | : | 0 | 140 | Fojtík Roman |
Hnilica František | 207 | 1 | : | 0 | 161 | Kabelka Petr |
Rosenberger Jakub | 214 | 0 | : | 1 | 268 | Peřina Stanislav |
Šrámek Josef | 171 | 0 | : | 1 | 191 | Šálek Antonín st. |
Kiš Libor | 179 | 1 | : | 0 | 163 | Zatloukal Zdeněk |
Šenkapoul Petr | 188 | 0 | : | 1 | 210 | Skopelidis Valeriy |
Krejčová Danuše +10 | 191 | 1 | : | 0 | 168 | Kyncl Karel |
Morkes Jaroslav | 179 | 1 | : | 0 | 172 | Chmelař Michal |
Koutný Vlastimil | 159 | 0 | : | 1 | 246 | Macháček Josef |
Krejčová Danuše +10 | 168 | 1 | : | 0 | 157 | Janů Josef |
Morkes Jaroslav | 133 | 0 | : | 1 | 224 | Kiš Libor |
Koutný Vlastimil | 174 | 0 | : | 1 | 197 | Šenkapoul Petr |
Šálek Antonín st. | 163 | 0 | : | 1 | 204 | Kyncl Karel |
Zatloukal Zdeněk | 146 | 0 | : | 1 | 203 | Chmelař Michal |
Skopelidis Valeriy | 148 | 0 | : | 1 | 223 | Macháček Josef |
Tichý Tomáš | 236 | 1 | : | 0 | 158 | Fojtík Roman |
Hromek Jiří | 231 | 1 | : | 0 | 180 | Kabelka Petr |
Štábl Patrik | 212 | 0 | : | 1 | 226 | Peřina Stanislav |
Hnilica František | 186 | 0 | : | 1 | 190 | Štefka Miroslav st. |
Brzokoupil Oldřich | 146 | 0 | : | 1 | 234 | König Antonín |
Rosenberger Jakub | 215 | 1 | : | 0 | 175 | Štefková Eva +10 |
Do článku o Mistrovství České republiky juniorů přidány časový harmonogram a rozdělení do rund.
Otevřeny obsazovačky pro juniorské MČR 2024.
Tým chlapců získal na ME juniorů stříbrné medaile ze soutěže týmů.
Zuzana Kvasničková a Ema Iwazawa vybojovaly na ME juniorů stříbrné medaile ze soutěže dvojic.
V úterý 19.3. po 20.oo hod. bude otevřena obsazovačka na dubnový turnaj PRESTIGE.
Nejlepší žena, nejlepší hráčka kategorie P190, nejlepší juniorka - 10. turnaj Prestige Tour 2023/24