1. Regionální liga Jižní Čechy

Datum konání: 1. února 2011 Místo: Campus Bowling

Informace k turnaje

Kontakt:
Nováčková Iveta
Telefon:
602 272 452
Email:
není k dispozici
Web:
není k dispozici

Souvislosti

Žebříčky:
Sportovní žebříček ČBA
Série:
1. Regionální liga Jižní Čechy
Články:
Regionální liga Jižní Čechy, 5. kolo

Tabulka kola

P. Tým Zápasy Skóre Průměr Body
1. Budějčáci BCB 6 3053 508,83 10,0
2. MVJ 21 Budějce 6 3294 549,00 8,0
3. Klikaři Tábor 6 3130 505,67 8,0
4. Palermo BCB 6 3049 500,17 6,0
5. Neptunovy vidle BCT 6 3002 493,67 4,0
6. Galaktik Tábor 6 2953 492,17 4,0
7. Kašperky BCB 6 2903 483,83 2,0

Zápasy kola

Klikaři Tábor4952
Galaktik Tábor4930
Budějčáci BCB6052
MVJ 21 Budějce5390

UTKÁNÍ

Šenkýř Josef 192 0 : 0 151 Vacek Jaroslav
Bukovjan Radek 179 0 : 0 193 Vejsada Marek
Bzenecký Eduard 234 0 : 0 195 Postl Patrik
Kašperky BCB4440
Palermo BCB4812
Kašperky BCB4950
Budějčáci BCB4992
Palermo BCB5090
MVJ 21 Budějce5922

UTKÁNÍ

Reban Jiří 150 0 : 0 187 Vacek Jaroslav
Bobek Vlastimil 197 0 : 0 219 Postl Patrik
Částová Květoslava +8 162 0 : 0 186 Vejsada Marek
Neptunovy vidle BCT4610
Galaktik Tábor5102
Palermo BCB5140
Neptunovy vidle BCT5372

UTKÁNÍ

Reban Jiří 184 0 : 0 245 Filipová Milena +8
Bobek Vlastimil 192 0 : 0 171 Smrž Jan
Částová Květoslava +8 146 0 : 0 121 Volčko Vladimír
Klikaři Tábor4780
Budějčáci BCB4902
Kašperky BCB5202
Galaktik Tábor4830
Galaktik Tábor5120
MVJ 21 Budějce5502
Klikaři Tábor4690
Palermo BCB5562
Budějčáci BCB4882
Neptunovy vidle BCT4560

UTKÁNÍ

Šenkýř Josef 176 0 : 0 152 Kováč Ondřej
Duda Karel 129 0 : 0 158 Filipová Milena +8
Bzenecký Eduard 183 0 : 0 146 Smrž Jan
Budějčáci BCB4750
Galaktik Tábor4862
MVJ 21 Budějce5602
Neptunovy vidle BCT5000

UTKÁNÍ

Vejsada Marek 180 0 : 0 185 Filipová Milena +8
Postl Patrik 205 0 : 0 156 Kováč Ondřej
Vacek Jaroslav 175 0 : 0 159 Volčko Vladimír
Klikaři Tábor5382
Kašperky BCB4680
MVJ 21 Budějce5332
Kašperky BCB4980
Neptunovy vidle BCT5360
Klikaři Tábor5892

UTKÁNÍ

Volčko Vladimír 201 0 : 0 164 Svobodová Dominika +8
Filipová Milena +8 179 0 : 0 215 Frýbort Otakar
Smrž Jan 156 0 : 0 210 Frýbortová Marie +8
Palermo BCB4610
Budějčáci BCB4962

UTKÁNÍ

Částová Květoslava +8 150 0 : 0 206 Duda Karel
Reban Jiří 142 0 : 0 127 Šenkýř Josef
Bobek Vlastimil 169 0 : 0 163 Bukovjan Radek
Galaktik Tábor4690
Palermo BCB5282
Neptunovy vidle BCT5122
Kašperky BCB4780
MVJ 21 Budějce5200
Klikaři Tábor5612

UTKÁNÍ

Postl Patrik 202 0 : 0 201 Frýbortová Marie +8
Vejsada Marek 157 0 : 0 169 Svobodová Dominika +8
Vacek Jaroslav 161 0 : 0 191 Frýbort Otakar

Krátké zprávy

19.06.2019 v 00:15

19.6. v 9.00 hod. pokračuje na ME soutěž pětičlenných týmů. Náš tým je po prvém dnu na 2. místě.

18.06.2019 v 08:18

Dnes v 10.00 hod. začíná na ME soutěž pětičlenných týmů.

16.06.2019 v 23:04

Soutěže na ME pokračují, naši reprezentanti hrají 17.6. nejprve od 9.00 a poté další od 12.45 hod.

13.06.2019 v 00:17

13. června od 10 hod. hrají na ME v poslední rundě soutěže jednotlivců Jaroslav Lorenc a Denis Kinc

11.06.2019 v 23:58

12. června hrají na ME v Mnichově od 9.00 Jan Macek a Jan Tříska, ve 13.45 bude hrát Ondřej Mlynář a Tomáš Plechata.

Galerie

Hanusíková Blanka
Bowlingzone Pardubice
Hanusíková Blanka

Hanusíková Blanka

Bowlingzone Pardubice
Nejlepší hráč Prestige 10
Jelínek Lukáš
Xbowling club
Jelínek Lukáš

Jelínek Lukáš

Xbowling club
Nejlepší junior Prestige 10
Hanusíková Blanka
Bowlingzone Pardubice
Hanusíková Blanka

Hanusíková Blanka

Bowlingzone Pardubice
Nej. hráč Prestige 10, kat. P190
Nováková Iva
BSR Poděbrady
Nováková Iva

Nováková Iva

BSR Poděbrady
Nej. hráč Prestige 10, kat. P165