P. | Tým | Zápasy | Skóre | Průměr | Body |
---|---|---|---|---|---|
1. | Blansko C | 5 | 2289 | 433,80 | 8,0 |
2. | Blansko B | 5 | 2128 | 400,80 | 8,0 |
3. | Bowland Olomouc | 5 | 2274 | 432,80 | 7,0 |
4. | Bowland FŇU | 5 | 1938 | 368,40 | 3,0 |
5. | Blansko A | 5 | 1958 | 378,80 | 2,0 |
6. | Bowland Strike | 5 | 1714 | 302,80 | 2,0 |
Růžička Vít +8 | 141 | 0 | : | 0 | 141 | Pukl Dušan +8 |
Hlaváčiková Michaela +8 | 162 | 0 | : | 0 | 129 | Daňková Petra +6 |
Charvátová Klára +8 | 168 | 0 | : | 0 | 156 | Šmerdová Kateřina +6 |
Klimeš Václav | 121 | 0 | : | 0 | 128 | Pozdíšek Jakub +12 |
Smékalová Simona +8 | 114 | 0 | : | 0 | 108 | Vorlíček David +12 |
Tříska Jan +14 | 157 | 0 | : | 0 | 121 | Grunda Daniel +16 |
Černý Lukáš +8 | 138 | 0 | : | 0 | 118 | Stloukalová Daniela +6 |
Habáňová Anna +8 | 96 | 0 | : | 0 | 99 | Bílková Hana +4 |
Hargašová Nikola +8 | 143 | 0 | : | 0 | 141 | Opavská Veronika +6 |
Habáňová Anna +8 | 121 | 0 | : | 0 | 123 | Pozdíšek Jakub +12 |
Dosoudilová Michaela | 94 | 0 | : | 0 | 163 | Grunda Daniel +16 |
Černý Lukáš +8 | 131 | 0 | : | 0 | 108 | Vorlíček David +12 |
Pukl Dušan +8 | 161 | 0 | : | 0 | 127 | Erdenetsogt Itgemjlekh |
Šmerdová Kateřina +6 | 135 | 0 | : | 0 | 127 | Opavská Veronika +6 |
Kovář Adam +12 | 166 | 0 | : | 0 | 113 | Bílková Hana +4 |
Tříska Jan +14 | 191 | 0 | : | 0 | 149 | Hlaváčiková Michaela +8 |
Klimeš Václav | 197 | 0 | : | 0 | 127 | Peřinka Matěj +8 |
Smékalová Simona +8 | 144 | 0 | : | 0 | 188 | Charvátová Klára +8 |
Kovář Adam +12 | 142 | 0 | : | 0 | 167 | Klimeš Václav |
Šmerdová Kateřina +6 | 140 | 0 | : | 0 | 135 | Tříska Jan +14 |
Pukl Dušan +8 | 162 | 0 | : | 0 | 119 | Smékalová Simona +8 |
Charvátová Klára +8 | 158 | 0 | : | 0 | 120 | Dosoudilová Michaela |
Růžička Vít +8 | 158 | 0 | : | 0 | 147 | Černý Lukáš +8 |
Hlaváčiková Michaela +8 | 177 | 0 | : | 0 | 131 | Hargašová Nikola +8 |
Vorlíček David +12 | 108 | 0 | : | 0 | 171 | Opavská Veronika +6 |
Pozdíšek Jakub +12 | 99 | 0 | : | 0 | 144 | Erdenetsogt Itgemjlekh |
Grunda Daniel +16 | 110 | 0 | : | 0 | 154 | Stloukalová Daniela +6 |
Opavská Veronika +6 | 156 | 0 | : | 0 | 199 | Charvátová Klára +8 |
Bílková Hana +4 | 105 | 0 | : | 0 | 135 | Hlaváčiková Michaela +8 |
Erdenetsogt Itgemjlekh | 121 | 0 | : | 0 | 105 | Peřinka Matěj +8 |
Grunda Daniel +16 | 103 | 0 | : | 0 | 122 | Pukl Dušan +8 |
Vorlíček David +12 | 91 | 0 | : | 0 | 124 | Daňková Petra +6 |
Pozdíšek Jakub +12 | 129 | 0 | : | 0 | 116 | Kovář Adam +12 |
Klimeš Václav | 155 | 0 | : | 0 | 154 | Habáňová Anna +8 |
Smékalová Simona +8 | 164 | 0 | : | 0 | 134 | Hargašová Nikola +8 |
Tříska Jan +14 | 140 | 0 | : | 0 | 177 | Černý Lukáš +8 |
Habáňová Anna +8 | 128 | 0 | : | 0 | 146 | Kovář Adam +12 |
Dosoudilová Michaela | 113 | 0 | : | 0 | 138 | Daňková Petra +6 |
Černý Lukáš +8 | 135 | 0 | : | 0 | 150 | Pukl Dušan +8 |
Bílková Hana +4 | 103 | 0 | : | 0 | 157 | Smékalová Simona +8 |
Opavská Veronika +6 | 110 | 0 | : | 0 | 132 | Tříska Jan +14 |
Stloukalová Daniela +6 | 151 | 0 | : | 0 | 181 | Klimeš Václav |
Vorlíček David +12 | 99 | 0 | : | 0 | 146 | Růžička Vít +8 |
Pozdíšek Jakub +12 | 104 | 0 | : | 0 | 142 | Hlaváčiková Michaela +8 |
Grunda Daniel +16 | 120 | 0 | : | 0 | 134 | Charvátová Klára +8 |
Zuzana kvasničková a Ema Iwazawa vybojovaly na ME juniorů stříbrné medaile ze soutěže dvojic.
V úterý 19.3. po 20.oo hod. bude otevřena obsazovačka na dubnový turnaj PRESTIGE.
Ve čtvrtek 15.2. v 20.oo hod. bude otevřena obsazovačka na březnový turnaj PRESTIGE.
Lukáš Jelínek vybojoval v Světovém poháru juniorů do 21 let bronzovou medaili.
Obsazovačka na únorový turnaj PRESTIGE bude otevřena v úterý 16.1. v 20.oo hod.
Nejlepší hráč kategorie P190, nejlepší senior - 9. turnaj Prestige Tour 2023/24