2. Juniorská liga - Morava

Datum konání: 1. prosince 2012 Místo: Bowling Blansko

Informace k turnaje

Kontakt:
není k dispozici
Telefon:
není k dispozici
Email:
není k dispozici
Web:
není k dispozici

Souvislosti

Žebříčky:
Sportovní žebříček ČBA
Série:
2. Juniorská liga - Morava
Články:
žádný související článek

Tabulka kola

P. Tým Zápasy Skóre Průměr Body
1. Bowland Olomouc 5 2510 488,00 10,0
2. Bowland FŇU 5 2156 407,20 8,0
3. Blansko C 5 2029 385,80 6,0
4. Blansko A 5 1832 350,40 4,0
5. Blansko B 5 1913 355,40 2,0
6. Bowland Strike 5 1753 310,60 0,0

Zápasy kola

Blansko C4450
Bowland Olomouc4822

UTKÁNÍ

Erdenetsogt Ilko +6 163 0 : 0 196 Klimeš Václav
Hoferek Tomáš +6 108 0 : 0 138 Tříska Jan +14
Růžička Vít +8 174 0 : 0 148 Klossová Barbora
Bowland Strike3560
Bowland FŇU4302

UTKÁNÍ

Vorlíček David +12 127 0 : 0 146 Habáňová Anna +8
Grunda Daniel +16 115 0 : 0 138 Černý Lukáš +8
Pozdíšek Jakub +12 114 0 : 0 152 Hargašová Nikola +8
Blansko A4022
Blansko B3870

UTKÁNÍ

Opavská Veronika +6 156 0 : 0 111 Daňková Petra +6
Bílková Hana +4 115 0 : 0 137 Kovář Adam +12
Šmerdová Kateřina +6 131 0 : 0 139 Pukl Dušan +8
Blansko A3940
Bowland FŇU4212

UTKÁNÍ

Stloukalová Daniela +6 109 0 : 0 105 Habáňová Anna +8
Opavská Veronika +6 140 0 : 0 188 Hargašová Nikola +8
Bílková Hana +4 145 0 : 0 134 Černý Lukáš +8
Blansko B3940
Blansko C4252

UTKÁNÍ

Kovář Adam +12 145 0 : 0 136 Charvátová Klára +8
Zouharová Tereza +10 115 0 : 0 143 Erdenetsogt Ilko +6
Pukl Dušan +8 134 0 : 0 152 Hoferek Tomáš +6
Bowland Strike3770
Bowland Olomouc5202

UTKÁNÍ

Vorlíček David +12 151 0 : 0 194 Tříska Jan +14
Grunda Daniel +16 127 0 : 0 158 Klimeš Václav
Pozdíšek Jakub +12 99 0 : 0 168 Klossová Barbora
Blansko C3982
Bowland Strike3670

UTKÁNÍ

Erdenetsogt Ilko +6 144 0 : 0 104 Pozdíšek Jakub +12
Růžička Vít +8 127 0 : 0 139 Grunda Daniel +16
Hoferek Tomáš +6 127 0 : 0 124 Vorlíček David +12
Bowland Olomouc4312
Blansko A3670

UTKÁNÍ

Tříska Jan +14 168 0 : 0 137 Bílková Hana +4
Klimeš Václav 139 0 : 0 112 Opavská Veronika +6
Klossová Barbora 124 0 : 0 118 Stloukalová Daniela +6
Blansko B3620
Bowland FŇU4102

UTKÁNÍ

Pukl Dušan +8 118 0 : 0 121 Habáňová Anna +8
Zouharová Tereza +10 136 0 : 0 161 Černý Lukáš +8
Daňková Petra +6 108 0 : 0 134 Hargašová Nikola +8
Bowland Olomouc5422
Blansko B3920

UTKÁNÍ

Klossová Barbora 178 0 : 0 139 Kovář Adam +12
Klimeš Václav 191 0 : 0 135 Pukl Dušan +8
Tříska Jan +14 173 0 : 0 118 Daňková Petra +6
Bowland FŇU4792
Blansko C3670

UTKÁNÍ

Hargašová Nikola +8 153 0 : 0 129 Růžička Vít +8
Černý Lukáš +8 181 0 : 0 136 Erdenetsogt Ilko +6
Habáňová Anna +8 151 0 : 0 108 Hoferek Tomáš +6
Blansko A3592
Bowland Strike3360

UTKÁNÍ

Opavská Veronika +6 89 0 : 0 116 Pozdíšek Jakub +12
Stloukalová Daniela +6 141 0 : 0 104 Vorlíček David +12
Bílková Hana +4 129 0 : 0 116 Grunda Daniel +16
Blansko C3942
Blansko A3100

UTKÁNÍ

Erdenetsogt Ilko +6 149 0 : 0 99 Bílková Hana +4
Růžička Vít +8 106 0 : 0 115 Stloukalová Daniela +6
Hoferek Tomáš +6 139 0 : 0 96 Opavská Veronika +6
Blansko B3782
Bowland Strike3170

UTKÁNÍ

Zouharová Tereza +10 91 0 : 0 88 Pozdíšek Jakub +12
Pukl Dušan +8 150 0 : 0 110 Vorlíček David +12
Kovář Adam +12 137 0 : 0 119 Grunda Daniel +16
Bowland FŇU4160
Bowland Olomouc5352

UTKÁNÍ

Habáňová Anna +8 110 0 : 0 170 Klossová Barbora
Černý Lukáš +8 132 0 : 0 196 Klimeš Václav
Hargašová Nikola +8 180 0 : 0 169 Tříska Jan +14

Krátké zprávy

13.05.2020 v 12:40

V současné době probíhají synchronizační práce na hráčské databázi, web dočasně může zobrazovat chyby v registračních číslech a klubové příslušnosti.

07.05.2020 v 08:08

Extraliga bude pokračovat dalším kolem 7. června, celostátní finále bude 5-6. září.

07.05.2020 v 08:03

Základní skupiny STORM Juniorské bowlingové Extraligy ukončeny, celostátní finále bude 30. srpna.

12.03.2020 v 23:05

ČBA odkládá s okamžitou platností všechny jí pořádané bowlingové soutěže a ligy a to až do odvolání nouzového stavu.

12.03.2020 v 10:57

Zpráva Sportovně technické komise ČBA: Juniorská regionální mistrovství se odkládají.

Galerie

Jelínek Lukáš
Xbowling club
Jelínek Lukáš

Jelínek Lukáš

Xbowling club

Vítěz turnajové série Prestige 2019-2020

Tříska Jan
Bowland Olomouc
Tříska Jan

Tříska Jan

Bowland Olomouc

2. místo v turnajové sérii Prestige 2019-2020

Lorenc Jaroslav
expert King Pins
Lorenc Jaroslav

Lorenc Jaroslav

expert King Pins

3. místo v turnajové sérii Prestige 2019-2020

Straková Irena
Strike Řevnice
Straková Irena

Straková Irena

Strike Řevnice

Nejlepší žena turnajové série Prestige 2019-2020

Šimánek Ladislav
BT Notaxo
Šimánek Ladislav

Šimánek Ladislav

BT Notaxo

Nejlepší hráč kategorie P190 v turnajové sérii Prestige 2019-2020

Černíková Karolína
BC Klíše
Černíková Karolína

Černíková Karolína

BC Klíše

Nejlepší hráčka kategorie P165 v turnajové sérii Prestige 2019-2020

Poprocký Michal
bez klubové příslušnosti
Poprocký Michal

Poprocký Michal

bez klubové příslušnosti

Nejlepší hráč kategorie P165 v turnajové sérii Prestige 2019-2020

Černíková Karolína
BC Klíše
Černíková Karolína

Černíková Karolína

BC Klíše

Bodovací žebříček, nejlepší hráčka P165 - únor

Partneři České bowlingové asociace
  • ETBF
  • World Bowling
  • Česká unie sportu
  • ČOV
  • Best Bowling
  • Bowland
  • Bowling Zone
  • Bowling Brno
  • Xbowling
  • Bowling Radava
  • Storm
  • ProBowling
  • Kegel
  • UK FTVS