P. | Tým | Zápasy | Skóre | Průměr | Body |
---|---|---|---|---|---|
1. | Bowland FŇU | 5 | 2435 | 463,00 | 10,0 |
2. | Blansko B | 5 | 2295 | 431,40 | 8,0 |
3. | Bowland Olomouc | 5 | 2022 | 370,40 | 6,0 |
4. | Blansko A | 5 | 1988 | 379,60 | 4,0 |
5. | Bowland Strike | 5 | 1769 | 313,80 | 2,0 |
6. | Blansko C | 5 | 1793 | 324,60 | 0,0 |
Tříska Jan +14 | 150 | 0 | : | 0 | 98 | Vorlíček David +12 |
Smékalová Simona +8 | 162 | 0 | : | 0 | 93 | Pozdíšek Jakub +12 |
Zmrzlík Tomáš +12 | 91 | 0 | : | 0 | 128 | Grunda Daniel +16 |
Opavská Veronika +6 | 111 | 0 | : | 0 | 143 | Habáňová Anna +8 |
Šmerdová Kateřina +6 | 129 | 0 | : | 0 | 184 | Černý Lukáš +8 |
Stloukalová Daniela +6 | 122 | 0 | : | 0 | 178 | Hargašová Nikola +8 |
Zouharová Tereza +10 | 100 | 0 | : | 0 | 168 | Pukl Dušan +8 |
Šebek Adam +18 | 90 | 0 | : | 0 | 114 | Kovář Adam +12 |
Hoferek Tomáš +6 | 142 | 0 | : | 0 | 147 | Daňková Petra +6 |
Zouharová Tereza +10 | 203 | 0 | : | 0 | 123 | Stloukalová Daniela +6 |
Pukl Dušan +8 | 149 | 0 | : | 0 | 167 | Šmerdová Kateřina +6 |
Kovář Adam +12 | 161 | 0 | : | 0 | 90 | Opavská Veronika +6 |
Tříska Jan +14 | 182 | 0 | : | 0 | 127 | Šebek Adam +18 |
Smékalová Simona +8 | 144 | 0 | : | 0 | 112 | Zouharová Tereza +10 |
Zmrzlík Tomáš +12 | 82 | 0 | : | 0 | 121 | Hoferek Tomáš +6 |
Černý Lukáš +8 | 160 | 0 | : | 0 | 143 | Pozdíšek Jakub +12 |
Hargašová Nikola +8 | 124 | 0 | : | 0 | 104 | Vorlíček David +12 |
Habáňová Anna +8 | 144 | 0 | : | 0 | 115 | Grunda Daniel +16 |
Tříska Jan +14 | 173 | 0 | : | 0 | 127 | Habáňová Anna +8 |
Zmrzlík Tomáš +12 | 76 | 0 | : | 0 | 146 | Hargašová Nikola +8 |
Smékalová Simona +8 | 152 | 0 | : | 0 | 208 | Černý Lukáš +8 |
Pozdíšek Jakub +12 | 115 | 0 | : | 0 | 131 | Kovář Adam +12 |
Vorlíček David +12 | 93 | 0 | : | 0 | 121 | Pukl Dušan +8 |
Grunda Daniel +16 | 130 | 0 | : | 0 | 158 | Šmerdová Kateřina +6 |
Opavská Veronika +6 | 125 | 0 | : | 0 | 115 | Zouharová Tereza +10 |
Stloukalová Daniela +6 | 103 | 0 | : | 0 | 104 | Šebek Adam +18 |
Šmerdová Kateřina +6 | 207 | 0 | : | 0 | 182 | Hoferek Tomáš +6 |
Grunda Daniel +16 | 156 | 0 | : | 0 | 98 | Šebek Adam +18 |
Vorlíček David +12 | 127 | 0 | : | 0 | 126 | Hoferek Tomáš +6 |
Pozdíšek Jakub +12 | 122 | 0 | : | 0 | 120 | Zouharová Tereza +10 |
Šmerdová Kateřina +6 | 132 | 0 | : | 0 | 82 | Zmrzlík Tomáš +12 |
Opavská Veronika +6 | 130 | 0 | : | 0 | 150 | Tříska Jan +14 |
Stloukalová Daniela +6 | 100 | 0 | : | 0 | 182 | Smékalová Simona +8 |
Černý Lukáš +8 | 232 | 0 | : | 0 | 141 | Kovář Adam +12 |
Hargašová Nikola +8 | 166 | 0 | : | 0 | 145 | Pukl Dušan +8 |
Habáňová Anna +8 | 113 | 0 | : | 0 | 167 | Zouharová Tereza +10 |
Pukl Dušan +8 | 158 | 0 | : | 0 | 81 | Zmrzlík Tomáš +12 |
Kovář Adam +12 | 111 | 0 | : | 0 | 133 | Smékalová Simona +8 |
Daňková Petra +6 | 221 | 0 | : | 0 | 194 | Tříska Jan +14 |
Šebek Adam +18 | 98 | 0 | : | 0 | 134 | Habáňová Anna +8 |
Zouharová Tereza +10 | 122 | 0 | : | 0 | 220 | Černý Lukáš +8 |
Hoferek Tomáš +6 | 136 | 0 | : | 0 | 186 | Hargašová Nikola +8 |
Vorlíček David +12 | 107 | 0 | : | 0 | 162 | Opavská Veronika +6 |
Pozdíšek Jakub +12 | 106 | 0 | : | 0 | 173 | Šmerdová Kateřina +6 |
Grunda Daniel +16 | 132 | 0 | : | 0 | 114 | Stloukalová Daniela +6 |
Zuzana kvasničková a Ema Iwazawa vybojovaly na ME juniorů stříbrné medaile ze soutěže dvojic.
V úterý 19.3. po 20.oo hod. bude otevřena obsazovačka na dubnový turnaj PRESTIGE.
Ve čtvrtek 15.2. v 20.oo hod. bude otevřena obsazovačka na březnový turnaj PRESTIGE.
Lukáš Jelínek vybojoval v Světovém poháru juniorů do 21 let bronzovou medaili.
Obsazovačka na únorový turnaj PRESTIGE bude otevřena v úterý 16.1. v 20.oo hod.
Nejlepší hráč kategorie P190, nejlepší senior - 9. turnaj Prestige Tour 2023/24