2. RBL Praha - podzim

Datum konání: 22. září 2013 Místo: Bowling Dejvice

Informace k turnaje

Kontakt:
Váradi Jakub
Telefon:
773 489 778
Email:
varadi@email.cz
Web:
není k dispozici

Souvislosti

Žebříčky:
Sportovní žebříček ČBA
Série:
2. RBL Praha - podzim
Články:
žádný související článek

Tabulka kola

P. Tým Zápasy Skóre Průměr Body
1. Chmelnice 5 2344 460,80 15,0
2. Rigor Mortis 5 2305 461,00 14,0
3. Refit Team 5 2245 449,00 13,0
4. BK Technika B 5 2239 437,80 12,0
5. Letenský koule 5 2296 439,20 11,0
6. BK Technika C 5 2035 407,00 10,0

Zápasy kola

BK Technika B4813
BK Technika C4792

UTKÁNÍ

Hospodka Jiří 166 0 : 1 168 Bauer Jiří
Koutová Radka +10 172 1 : 0 165 Kastl Luboš
Riskov Grigor 143 0 : 1 136 Černá Barbora
Chmelnice4841
Refit Team4974

UTKÁNÍ

Zeidler Petr 150 1 : 0 131 Ozimek Jan
Slezák Luboš 154 0 : 1 168 Ozimek Edwin
Kostelecký Daniel 180 0 : 1 198 Macháček Karel
Letenský koule4654
Rigor Mortis4151

UTKÁNÍ

Kabíček Jiří 177 1 : 0 174 Lacko Lukáš
Kabíčková Zuzana +10 161 1 : 0 84 Vlasák Tomáš
Lišková Lea +10 127 0 : 1 147 Fifková Kateřina
Letenský koule4011
Refit Team4404

UTKÁNÍ

Lišková Lea +10 91 0 : 1 137 Ozimek Jan
Kabíček Jiří 185 1 : 0 150 Ozimek Edwin
Kabíčková Zuzana +10 125 0 : 1 153 Macháček Karel
BK Technika B4280
Rigor Mortis5295

UTKÁNÍ

Hospodka Jiří 130 0 : 1 191 Lacko Lukáš
Koutová Radka +10 166 0 : 1 176 Erben Roman
Riskov Grigor 132 0 : 1 152 Fifková Kateřina
BK Technika C3001
Chmelnice5204

UTKÁNÍ

Bauer Jiří 129 0 : 1 188 Slezák Luboš
Kastl Luboš 171 1 : 0 156 Kostelecký Daniel
: 1 176 Janků Bohdana +10
Chmelnice3891
BK Technika B4114

UTKÁNÍ

Zeidler Petr 118 0 : 1 127 Hospodka Jiří
Slezák Luboš 130 0 : 1 151 Koutová Radka +10
Janků Bohdana +10 141 1 : 0 133 Riskov Grigor
BK Technika C3311
Letenský koule5024

UTKÁNÍ

Bauer Jiří 170 1 : 0 146 Lišková Lea +10
Kastl Luboš 161 0 : 1 168 Kabíčková Zuzana +10
: 1 188 Kabíček Jiří
Rigor Mortis4785
Refit Team4420

UTKÁNÍ

Lacko Lukáš 173 1 : 0 143 Ozimek Jan
Vlasák Tomáš 139 1 : 0 137 Ozimek Edwin
Fifková Kateřina 156 1 : 0 162 Macháček Karel
BK Technika C4732
Rigor Mortis4843

UTKÁNÍ

Černá Barbora 131 1 : 0 126 Lacko Lukáš
Bauer Jiří 165 0 : 1 204 Erben Roman
Kastl Luboš 167 1 : 0 154 Vlasák Tomáš
Refit Team4654
BK Technika B4171

UTKÁNÍ

Ozimek Jan 140 1 : 0 125 Hospodka Jiří
Ozimek Edwin 132 0 : 1 137 Koutová Radka +10
Macháček Karel 193 1 : 0 155 Riskov Grigor
Chmelnice4854
Letenský koule4651

UTKÁNÍ

Zeidler Petr 163 1 : 0 159 Kabíček Jiří
Slezák Luboš 140 0 : 1 168 Kabíčková Zuzana +10
Janků Bohdana +10 182 1 : 0 138 Lišková Lea +10
BK Technika B5024
Letenský koule4631

UTKÁNÍ

Hospodka Jiří 169 1 : 0 168 Lišková Lea +10
Koutová Radka +10 144 0 : 1 167 Kabíček Jiří
Riskov Grigor 189 1 : 0 128 Kabíčková Zuzana +10
Rigor Mortis3990
Chmelnice4665

UTKÁNÍ

Lacko Lukáš 136 0 : 1 166 Zeidler Petr
Vlasák Tomáš 118 0 : 1 122 Kostelecký Daniel
Fifková Kateřina 135 0 : 1 178 Janků Bohdana +10
Refit Team4011
BK Technika C4524

UTKÁNÍ

Ozimek Jan 154 1 : 0 130 Černá Barbora
Ozimek Edwin 122 0 : 1 163 Bauer Jiří
Macháček Karel 125 0 : 1 149 Kastl Luboš

Krátké zprávy

15.10.2019 v 15:07

UPOZORNĚNÍ STK: Juniorská STORM Extraliga sk.B začíná dne 20.10.2019 na centru Lucerna až v 11.00 hod.

13.10.2019 v 21:26

Mistry ČR dvojic v kategorii MIX, se stali Jan Tříska - Anna Petáková.

12.10.2019 v 21:33

Mistry ČR dvojic v kategorii žen se staly Dana Hanušová a Irena Straková.

12.10.2019 v 21:32

Mistry ČR dvojic v kategorii mužů se stali Denis Kinc a Adam Vondráček.

10.10.2019 v 08:59

Zveřejněny mazací modely na MČR dvojic.

Galerie

Jelínek Lukáš
Xbowling club
Jelínek Lukáš

Jelínek Lukáš

Xbowling club

Vítěz 3. turnaje Prestige 2019-2020

Lorenc Jaroslav
expert King Pins
Lorenc Jaroslav

Lorenc Jaroslav

expert King Pins

2. místo na 3. turnaji Prestige 2019-2020

Čermák Pavel
expert King Pins
Čermák Pavel

Čermák Pavel

expert King Pins

3. místo na 3. turnaji Prestige 2019-2020

Čížek Daniel
Bombers
Čížek Daniel

Čížek Daniel

Bombers

Nejlepší hráč kategorie P190, 3. turnaj Prestige 2019-2020

Černá Pavla
1. PSKN Praha
Černá Pavla

Černá Pavla

1. PSKN Praha

Nejlepší žena, 3. turnaj Prestige 2019-2020

Čermák Pavel
expert King Pins
Čermák Pavel

Čermák Pavel

expert King Pins

Nejlepší senior, 3. turnaj Prestige 2019-2020

Černíková Karolína
BK Klíše
Černíková Karolína

Černíková Karolína

BK Klíše

Nejlepší hráč kategorie P165, 3. turnaj Prestige 2019-2020

Partneři České bowlingové asociace
  • ETBF
  • World Bowling
  • Česká unie sportu
  • ČOV
  • Best Bowling
  • Bowland
  • Bowling Zone
  • Bowling Brno
  • Xbowling
  • Bowling Radava
  • Storm
  • ProBowling
  • Kegel
  • UK FTVS