2. RBL Praha - podzim

Datum konání: 22. září 2013 Místo: Bowling Dejvice

Informace k turnaje

Kontakt:
Váradi Jakub
Telefon:
773 489 778
Email:
varadi@email.cz
Web:
není k dispozici

Souvislosti

Žebříčky:
Sportovní žebříček ČBA
Série:
2. RBL Praha - podzim
Články:
žádný související článek

Tabulka kola

P. Tým Zápasy Skóre Průměr Body
1. Chmelnice 5 2344 460,80 15,0
2. Rigor Mortis 5 2305 461,00 14,0
3. Refit Team 5 2245 449,00 13,0
4. BK Technika B 5 2239 437,80 12,0
5. Letenský koule 5 2296 439,20 11,0
6. BK Technika C 5 2035 407,00 10,0

Zápasy kola

BK Technika B4813
BK Technika C4792

UTKÁNÍ

Hospodka Jiří 166 0 : 1 168 Bauer Jiří
Koutová Radka +10 172 1 : 0 165 Kastl Luboš
Riskov Grigor 143 0 : 1 136 Černá Barbora
Chmelnice4841
Refit Team4974

UTKÁNÍ

Zeidler Petr 150 1 : 0 131 Ozimek Jan
Slezák Luboš 154 0 : 1 168 Ozimek Edwin
Kostelecký Daniel 180 0 : 1 198 Macháček Karel
Letenský koule4654
Rigor Mortis4151

UTKÁNÍ

Kabíček Jiří 177 1 : 0 174 Lacko Lukáš
Kabíčková Zuzana +10 161 1 : 0 84 Vlasák Tomáš
Lišková Lea +10 127 0 : 1 147 Fifková Kateřina
Letenský koule4011
Refit Team4404

UTKÁNÍ

Lišková Lea +10 91 0 : 1 137 Ozimek Jan
Kabíček Jiří 185 1 : 0 150 Ozimek Edwin
Kabíčková Zuzana +10 125 0 : 1 153 Macháček Karel
BK Technika B4280
Rigor Mortis5295

UTKÁNÍ

Hospodka Jiří 130 0 : 1 191 Lacko Lukáš
Koutová Radka +10 166 0 : 1 176 Erben Roman
Riskov Grigor 132 0 : 1 152 Fifková Kateřina
BK Technika C3001
Chmelnice5204

UTKÁNÍ

Bauer Jiří 129 0 : 1 188 Slezák Luboš
Kastl Luboš 171 1 : 0 156 Kostelecký Daniel
: 1 176 Janků Bohdana +10
Chmelnice3891
BK Technika B4114

UTKÁNÍ

Zeidler Petr 118 0 : 1 127 Hospodka Jiří
Slezák Luboš 130 0 : 1 151 Koutová Radka +10
Janků Bohdana +10 141 1 : 0 133 Riskov Grigor
BK Technika C3311
Letenský koule5024

UTKÁNÍ

Bauer Jiří 170 1 : 0 146 Lišková Lea +10
Kastl Luboš 161 0 : 1 168 Kabíčková Zuzana +10
: 1 188 Kabíček Jiří
Rigor Mortis4785
Refit Team4420

UTKÁNÍ

Lacko Lukáš 173 1 : 0 143 Ozimek Jan
Vlasák Tomáš 139 1 : 0 137 Ozimek Edwin
Fifková Kateřina 156 1 : 0 162 Macháček Karel
BK Technika C4732
Rigor Mortis4843

UTKÁNÍ

Černá Barbora 131 1 : 0 126 Lacko Lukáš
Bauer Jiří 165 0 : 1 204 Erben Roman
Kastl Luboš 167 1 : 0 154 Vlasák Tomáš
Refit Team4654
BK Technika B4171

UTKÁNÍ

Ozimek Jan 140 1 : 0 125 Hospodka Jiří
Ozimek Edwin 132 0 : 1 137 Koutová Radka +10
Macháček Karel 193 1 : 0 155 Riskov Grigor
Chmelnice4854
Letenský koule4651

UTKÁNÍ

Zeidler Petr 163 1 : 0 159 Kabíček Jiří
Slezák Luboš 140 0 : 1 168 Kabíčková Zuzana +10
Janků Bohdana +10 182 1 : 0 138 Lišková Lea +10
BK Technika B5024
Letenský koule4631

UTKÁNÍ

Hospodka Jiří 169 1 : 0 168 Lišková Lea +10
Koutová Radka +10 144 0 : 1 167 Kabíček Jiří
Riskov Grigor 189 1 : 0 128 Kabíčková Zuzana +10
Rigor Mortis3990
Chmelnice4665

UTKÁNÍ

Lacko Lukáš 136 0 : 1 166 Zeidler Petr
Vlasák Tomáš 118 0 : 1 122 Kostelecký Daniel
Fifková Kateřina 135 0 : 1 178 Janků Bohdana +10
Refit Team4011
BK Technika C4524

UTKÁNÍ

Ozimek Jan 154 1 : 0 130 Černá Barbora
Ozimek Edwin 122 0 : 1 163 Bauer Jiří
Macháček Karel 125 0 : 1 149 Kastl Luboš

Krátké zprávy

28.06.2019 v 13:25

Jiří Vrážel získal na otevřeném mistrovství Evropy seniorů 2019 zlatou medaili v soutěži jednotlivců. Gratulujeme!!!!

19.06.2019 v 00:15

19.6. v 9.00 hod. pokračuje na ME soutěž pětičlenných týmů. Náš tým je po prvém dnu na 2. místě.

18.06.2019 v 08:18

Dnes v 10.00 hod. začíná na ME soutěž pětičlenných týmů.

16.06.2019 v 23:04

Soutěže na ME pokračují, naši reprezentanti hrají 17.6. nejprve od 9.00 a poté další od 12.45 hod.

Galerie

Jelínek Lukáš
Xbowling club
Jelínek Lukáš

Jelínek Lukáš

Xbowling club
Nejlepší hráč turnajové série Prestige 2018-2019
Petáková Anna
expert King Pins
Petáková Anna

Petáková Anna

expert King Pins
Nejlepší hráčka turnajové série Prestige 2018-2019
Hindrák Jiří
Bowlingzone Pardubice
Hindrák Jiří

Hindrák Jiří

Bowlingzone Pardubice
Nejlepší senior, turnajové série Prestige 2018-2019
Lébrová Jana
Car Citon Olomouc
Lébrová Jana

Lébrová Jana

Car Citon Olomouc
Nejlepší seniorka, turnajové série Prestige 2018-2019
Rác Václav
Bombers
Rác Václav

Rác Václav

Bombers
Nejlepší hráč kat.P190, turnajové série Prestige 2018-2019
Nosková Jitka
Pitch a Ball
Nosková Jitka

Nosková Jitka

Pitch a Ball
Nejlepší hráčka kat.P190, turnajové série Prestige 2018-2019
Kováč Ondřej
BC Tábor
Kováč Ondřej

Kováč Ondřej

BC Tábor
Nejlepší hráč kat.P165, turnajové série Prestige 2018-2019
Strejcová Tereza
BSR Poděbrady
Strejcová Tereza

Strejcová Tereza

BSR Poděbrady
Nejlepší hráčka kat.P165, turnajové série Prestige 2018-2019