2. RBL Praha - podzim

Datum konání: 13. října 2013 Místo: Bowling Dejvice

Informace k turnaje

Kontakt:
Váradi Jakub
Telefon:
773 489 778
Email:
varadi@email.cz
Web:
není k dispozici

Souvislosti

Žebříčky:
Sportovní žebříček ČBA
Série:
2. RBL Praha - podzim
Články:
2. RBL Praha, 2. kolo

Tabulka kola

P. Tým Zápasy Skóre Průměr Body
1. BK Technika C 5 2647 529,40 20,0
2. Rigor Mortis 5 2329 465,80 14,5
3. Chmelnice 5 2325 455,00 14,5
4. BK Technika B 5 2232 436,40 13,0
5. Refit Team 5 2152 430,40 9,0
6. Letenský koule 5 2082 396,40 4,0

Zápasy kola

Chmelnice4881
BK Technika C5254

UTKÁNÍ

Slezák Luboš 147 0 : 1 191 Bauer Jiří
Kostelecký Daniel 177 0 : 1 194 Hrabal Ondřej
Janků Bohdana +10 164 1 : 0 140 Kastl Luboš
Refit Team4504
Letenský koule4151

UTKÁNÍ

Ozimek Jan 164 1 : 0 115 Lišková Lea +10
Ozimek Edwin 121 0 : 1 159 Kabíčková Zuzana +10
Gruncl Josef 165 1 : 0 141 Kabíček Jiří
Rigor Mortis4925
BK Technika B4100

UTKÁNÍ

Kupecký Michal 145 1 : 0 128 Hospodka Jiří
Fifka Jaroslav 189 1 : 0 148 Riskov Grigor
Fifková Kateřina 148 1 : 0 134 Koutová Radka +10
Rigor Mortis4814
Letenský koule4161

UTKÁNÍ

Kupecký Michal 193 1 : 0 120 Lišková Lea +10
Fifka Jaroslav 142 1 : 0 128 Kabíčková Zuzana +10
Erben Roman 146 0 : 1 168 Kabíček Jiří
BK Technika C5824
BK Technika B4661

UTKÁNÍ

Bauer Jiří 176 0 : 1 179 Hospodka Jiří
Hrabal Ondřej 190 1 : 0 145 Riskov Grigor
Kastl Luboš 216 1 : 0 142 Koutová Radka +10
Refit Team4411
Chmelnice4834

UTKÁNÍ

Ozimek Jan 149 1 : 0 137 Zeidler Petr
Macháček Karel 109 0 : 1 143 Slezák Luboš
Gruncl Josef 183 0 : 1 203 Janků Bohdana +10
BK Technika C5534
Refit Team4731

UTKÁNÍ

Hrabal Ondřej 164 1 : 0 139 Ozimek Jan
Kastl Luboš 222 1 : 0 163 Ozimek Edwin
Bauer Jiří 167 0 : 1 171 Gruncl Josef
Chmelnice4693,5
Rigor Mortis4581,5

UTKÁNÍ

Zeidler Petr 145 0,5 : 0,5 145 Erben Roman
Janků Bohdana +10 178 1 : 0 145 Fifková Kateřina
Kostelecký Daniel 146 0 : 1 158 Fifka Jaroslav
Letenský koule4481
BK Technika B4814

UTKÁNÍ

Lišková Lea +10 114 0 : 1 166 Hospodka Jiří
Kabíčková Zuzana +10 165 1 : 0 145 Riskov Grigor
Kabíček Jiří 169 0 : 1 170 Koutová Radka +10
BK Technika B4334
Chmelnice4101

UTKÁNÍ

Hospodka Jiří 149 1 : 0 124 Zeidler Petr
Riskov Grigor 140 1 : 0 116 Kostelecký Daniel
Koutová Radka +10 144 0 : 1 170 Janků Bohdana +10
Letenský koule4201
BK Technika C4874

UTKÁNÍ

Lišková Lea +10 118 0 : 1 164 Bauer Jiří
Kabíčková Zuzana +10 164 1 : 0 156 Hrabal Ondřej
Kabíček Jiří 138 0 : 1 167 Kastl Luboš
Refit Team4192
Rigor Mortis4243

UTKÁNÍ

Ozimek Jan 157 1 : 0 134 Erben Roman
Macháček Karel 102 0 : 1 137 Fifková Kateřina
Gruncl Josef 160 1 : 0 143 Fifka Jaroslav
Rigor Mortis4741
BK Technika C5004

UTKÁNÍ

Kupecký Michal 125 0 : 1 169 Hrabal Ondřej
Fifka Jaroslav 199 1 : 0 166 Bauer Jiří
Fifková Kateřina 140 0 : 1 165 Kastl Luboš
BK Technika B4424
Refit Team3691

UTKÁNÍ

Hospodka Jiří 139 1 : 0 110 Ozimek Jan
Riskov Grigor 114 0 : 1 123 Ozimek Edwin
Koutová Radka +10 189 1 : 0 136 Gruncl Josef
Letenský koule3830
Chmelnice4755

UTKÁNÍ

Lišková Lea +10 133 0 : 1 142 Slezák Luboš
Kabíčková Zuzana +10 101 0 : 1 137 Zeidler Petr
Kabíček Jiří 149 0 : 1 196 Janků Bohdana +10

Krátké zprávy

28.06.2019 v 13:25

Jiří Vrážel získal na otevřeném mistrovství Evropy seniorů 2019 zlatou medaili v soutěži jednotlivců. Gratulujeme!!!!

19.06.2019 v 00:15

19.6. v 9.00 hod. pokračuje na ME soutěž pětičlenných týmů. Náš tým je po prvém dnu na 2. místě.

18.06.2019 v 08:18

Dnes v 10.00 hod. začíná na ME soutěž pětičlenných týmů.

16.06.2019 v 23:04

Soutěže na ME pokračují, naši reprezentanti hrají 17.6. nejprve od 9.00 a poté další od 12.45 hod.

Galerie

Jelínek Lukáš
Xbowling club
Jelínek Lukáš

Jelínek Lukáš

Xbowling club
Nejlepší hráč turnajové série Prestige 2018-2019
Petáková Anna
expert King Pins
Petáková Anna

Petáková Anna

expert King Pins
Nejlepší hráčka turnajové série Prestige 2018-2019
Hindrák Jiří
Bowlingzone Pardubice
Hindrák Jiří

Hindrák Jiří

Bowlingzone Pardubice
Nejlepší senior, turnajové série Prestige 2018-2019
Lébrová Jana
Car Citon Olomouc
Lébrová Jana

Lébrová Jana

Car Citon Olomouc
Nejlepší seniorka, turnajové série Prestige 2018-2019
Rác Václav
Bombers
Rác Václav

Rác Václav

Bombers
Nejlepší hráč kat.P190, turnajové série Prestige 2018-2019
Nosková Jitka
Pitch a Ball
Nosková Jitka

Nosková Jitka

Pitch a Ball
Nejlepší hráčka kat.P190, turnajové série Prestige 2018-2019
Kováč Ondřej
BC Tábor
Kováč Ondřej

Kováč Ondřej

BC Tábor
Nejlepší hráč kat.P165, turnajové série Prestige 2018-2019
Strejcová Tereza
BSR Poděbrady
Strejcová Tereza

Strejcová Tereza

BSR Poděbrady
Nejlepší hráčka kat.P165, turnajové série Prestige 2018-2019