2. RBL Praha - podzim

Datum konání: 24. listopadu 2013 Místo: Xbowling Žižkov

Informace k turnaje

Kontakt:
Váradi Jakub
Telefon:
773 489 778
Email:
varadi@email.cz
Web:
není k dispozici

Souvislosti

Žebříčky:
Sportovní žebříček ČBA
Série:
2. RBL Praha - podzim
Články:
2. RBL Praha, 3. kolo

Tabulka kola

P. Tým Zápasy Skóre Průměr Body
1. Rigor Mortis 5 3030 606,00 21,0
2. BK Technika C 5 2641 528,20 16,0
3. Refit Team 5 2393 478,60 13,0
4. BK Technika B 5 2270 444,00 10,0
5. Chmelnice 5 2325 455,00 9,0
6. Letenský koule 5 2239 437,80 6,0

Zápasy kola

Chmelnice4200
Refit Team5035

UTKÁNÍ

Slezák Luboš 128 0 : 1 179 Ozimek Edwin
Kostelecký Daniel 137 0 : 1 145 Macháček Karel
Janků Bohdana +10 155 0 : 1 179 Gruncl Josef
Letenský koule4070
Rigor Mortis5875

UTKÁNÍ

Kabíčková Zuzana +10 116 0 : 1 244 Kupecký Michal
Musil Stanislav 147 0 : 1 156 Erben Roman
Kabíček Jiří 144 0 : 1 187 Fifka Jaroslav
BK Technika B4360
BK Technika C5085

UTKÁNÍ

Riskov Grigor 153 0 : 1 154 Bauer Jiří
Hospodka Jiří 152 0 : 1 180 Kastl Luboš
Koutová Radka +10 131 0 : 1 174 Hrabal Ondřej
BK Technika B4561
Rigor Mortis5754

UTKÁNÍ

Riskov Grigor 151 0 : 1 195 Kupecký Michal
Hospodka Jiří 183 1 : 0 148 Lacko Lukáš
Koutová Radka +10 122 0 : 1 232 Fifka Jaroslav
BK Technika C5023
Chmelnice4912

UTKÁNÍ

Bauer Jiří 169 0 : 1 211 Slezák Luboš
Kastl Luboš 182 1 : 0 90 Kostelecký Daniel
Hrabal Ondřej 151 0 : 1 190 Janků Bohdana +10
Letenský koule3970
Refit Team4725

UTKÁNÍ

Kabíčková Zuzana +10 134 0 : 1 161 Ozimek Edwin
Musil Stanislav 117 0 : 1 153 Macháček Karel
Kabíček Jiří 146 0 : 1 158 Gruncl Josef
Chmelnice5083
Letenský koule4822

UTKÁNÍ

Slezák Luboš 163 0 : 1 181 Kabíčková Zuzana +10
Kostelecký Daniel 164 1 : 0 108 Musil Stanislav
Janků Bohdana +10 181 0 : 1 193 Kabíček Jiří
Refit Team4261
BK Technika B4914

UTKÁNÍ

Ozimek Edwin 135 1 : 0 131 Riskov Grigor
Macháček Karel 160 0 : 1 181 Hospodka Jiří
Gruncl Josef 131 0 : 1 179 Koutová Radka +10
BK Technika C5902
Rigor Mortis6163

UTKÁNÍ

Hrabal Ondřej 141 0 : 1 227 Kupecký Michal
Bauer Jiří 214 1 : 0 209 Erben Roman
Kastl Luboš 235 1 : 0 180 Fifka Jaroslav
Refit Team4911
BK Technika C5004

UTKÁNÍ

Ozimek Edwin 131 0 : 1 173 Bauer Jiří
Macháček Karel 184 1 : 0 126 Kastl Luboš
Gruncl Josef 176 0 : 1 201 Hrabal Ondřej
Rigor Mortis6805
Chmelnice4530

UTKÁNÍ

Kupecký Michal 254 1 : 0 154 Slezák Luboš
Erben Roman 257 1 : 0 142 Kostelecký Daniel
Fifková Kateřina 159 1 : 0 157 Janků Bohdana +10
BK Technika B4494
Letenský koule3971

UTKÁNÍ

Riskov Grigor 162 1 : 0 150 Kabíčková Zuzana +10
Hospodka Jiří 144 1 : 0 96 Musil Stanislav
Koutová Radka +10 143 0 : 1 151 Kabíček Jiří
Chmelnice4534
BK Technika B4381

UTKÁNÍ

Slezák Luboš 144 1 : 0 130 Riskov Grigor
Kostelecký Daniel 140 0 : 1 149 Hospodka Jiří
Janků Bohdana +10 169 1 : 0 159 Koutová Radka +10
BK Technika C5412
Letenský koule5563

UTKÁNÍ

Bauer Jiří 144 0 : 1 176 Kabíčková Zuzana +10
Hrabal Ondřej 201 1 : 0 200 Musil Stanislav
Kastl Luboš 196 1 : 0 180 Kabíček Jiří
Rigor Mortis5724
Refit Team5011

UTKÁNÍ

Kupecký Michal 174 0 : 1 183 Gruncl Josef
Erben Roman 183 1 : 0 157 Macháček Karel
Fifková Kateřina 205 1 : 0 161 Ozimek Edwin

Krátké zprávy

19.07.2019 v 09:17

V neděli 21.7. proběhne uzávěrka přihlašování a odhlašování na 1. turnaj PRESTIGE.

28.06.2019 v 13:25

Jiří Vrážel získal na otevřeném mistrovství Evropy seniorů 2019 zlatou medaili v soutěži jednotlivců. Gratulujeme!!!!

Galerie

Jelínek Lukáš
Xbowling club
Jelínek Lukáš

Jelínek Lukáš

Xbowling club
Nejlepší hráč turnajové série Prestige 2018-2019
Petáková Anna
expert King Pins
Petáková Anna

Petáková Anna

expert King Pins
Nejlepší hráčka turnajové série Prestige 2018-2019
Hindrák Jiří
Bowlingzone Pardubice
Hindrák Jiří

Hindrák Jiří

Bowlingzone Pardubice
Nejlepší senior, turnajové série Prestige 2018-2019
Lébrová Jana
Car Citon Olomouc
Lébrová Jana

Lébrová Jana

Car Citon Olomouc
Nejlepší seniorka, turnajové série Prestige 2018-2019
Rác Václav
Bombers
Rác Václav

Rác Václav

Bombers
Nejlepší hráč kat.P190, turnajové série Prestige 2018-2019
Nosková Jitka
Pitch a Ball
Nosková Jitka

Nosková Jitka

Pitch a Ball
Nejlepší hráčka kat.P190, turnajové série Prestige 2018-2019
Kováč Ondřej
BC Tábor
Kováč Ondřej

Kováč Ondřej

BC Tábor
Nejlepší hráč kat.P165, turnajové série Prestige 2018-2019
Strejcová Tereza
BSR Poděbrady
Strejcová Tereza

Strejcová Tereza

BSR Poděbrady
Nejlepší hráčka kat.P165, turnajové série Prestige 2018-2019
Vlk Jakub
bez klubové příslušnosti
Vlk Jakub

Vlk Jakub

bez klubové příslušnosti
Bodovací žebříček, nejlepší hráčka P165 - červen