2. RBL Praha - podzim

Datum konání: 15. prosince 2013 Místo: Xbowling Žižkov

Informace k turnaje

Kontakt:
Váradi Jakub
Telefon:
773 489 778
Email:
varadi@email.cz
Web:
není k dispozici

Souvislosti

Žebříčky:
Sportovní žebříček ČBA
Série:
2. RBL Praha - podzim
Články:
2. Regionální liga Praha, 2. kolo

Tabulka kola

P. Tým Zápasy Skóre Průměr Body
1. Rigor Mortis 5 3021 604,20 23,0
2. Chmelnice 5 2539 497,80 18,0
3. Refit Team 5 2367 473,40 15,0
4. BK Technika B 5 2243 438,60 9,0
5. BK Technika C 5 2373 474,60 7,0
6. Letenský koule 5 2373 454,60 3,0

Zápasy kola

Refit Team4855
Letenský koule4510

UTKÁNÍ

Ozimek Jan 154 1 : 0 151 Lišková Lea +10
Ozimek Edwin 153 1 : 0 150 Kabíčková Zuzana +10
Macháček Karel 178 1 : 0 150 Kabíček Jiří
BK Technika B4910
Rigor Mortis6215

UTKÁNÍ

Hospodka Jiří 168 0 : 1 240 Kupecký Michal
Koutová Radka +10 159 0 : 1 200 Fifková Kateřina
Riskov Grigor 164 0 : 1 171 Fifka Jaroslav
Chmelnice4644
BK Technika C4561

UTKÁNÍ

Zeidler Petr 125 0 : 1 139 Rus Pavel
Slezák Luboš 161 1 : 0 156 Bauer Jiří
Janků Bohdana +10 178 1 : 0 161 Hrabal Ondřej
BK Technika C4161
BK Technika B4384

UTKÁNÍ

Rus Pavel 122 0 : 1 131 Koutová Radka +10
Bauer Jiří 139 0 : 1 157 Hospodka Jiří
Hrabal Ondřej 155 1 : 0 150 Riskov Grigor
Refit Team4231
Chmelnice5104

UTKÁNÍ

Ozimek Jan 167 1 : 0 154 Zeidler Petr
Ozimek Edwin 133 0 : 1 181 Slezák Luboš
Macháček Karel 123 0 : 1 175 Janků Bohdana +10
Rigor Mortis5844
Letenský koule5251

UTKÁNÍ

Kupecký Michal 210 1 : 0 153 Lišková Lea +10
Fifková Kateřina 148 1 : 0 140 Kabíčková Zuzana +10
Fifka Jaroslav 216 0 : 1 232 Kabíček Jiří
Refit Team4660
Rigor Mortis6215

UTKÁNÍ

Ozimek Jan 137 0 : 1 232 Kupecký Michal
Ozimek Edwin 155 0 : 1 162 Fifková Kateřina
Macháček Karel 174 0 : 1 217 Fifka Jaroslav
Letenský koule5031
BK Technika C5044

UTKÁNÍ

Lišková Lea +10 158 0 : 1 167 Rus Pavel
Kabíčková Zuzana +10 152 0 : 1 158 Bauer Jiří
Kabíček Jiří 193 1 : 0 179 Hrabal Ondřej
BK Technika B4230
Chmelnice5685

UTKÁNÍ

Koutová Radka +10 157 0 : 1 166 Zeidler Petr
Hospodka Jiří 137 0 : 1 168 Slezák Luboš
Riskov Grigor 129 0 : 1 234 Janků Bohdana +10
Letenský koule4380
Chmelnice5015

UTKÁNÍ

Lišková Lea +10 121 0 : 1 142 Zeidler Petr
Kabíčková Zuzana +10 137 0 : 1 175 Slezák Luboš
Kabíček Jiří 180 0 : 1 184 Janků Bohdana +10
BK Technika B4121
Refit Team4154

UTKÁNÍ

Hospodka Jiří 147 1 : 0 79 Ozimek Jan
Koutová Radka +10 114 0 : 1 152 Ozimek Edwin
Riskov Grigor 151 0 : 1 184 Macháček Karel
Rigor Mortis5984
BK Technika C5011

UTKÁNÍ

Kupecký Michal 196 1 : 0 146 Rus Pavel
Fifková Kateřina 154 0 : 1 173 Bauer Jiří
Fifka Jaroslav 238 1 : 0 182 Hrabal Ondřej
BK Technika C4960
Refit Team5785

UTKÁNÍ

Rus Pavel 148 0 : 1 175 Ozimek Jan
Bauer Jiří 145 0 : 1 181 Ozimek Edwin
Hrabal Ondřej 203 0 : 1 222 Macháček Karel
Chmelnice4960
Rigor Mortis5975

UTKÁNÍ

Slezák Luboš 170 0 : 1 253 Kupecký Michal
Zeidler Petr 138 0 : 1 141 Fifková Kateřina
Janků Bohdana +10 188 0 : 1 193 Fifka Jaroslav
Letenský koule4561
BK Technika B4794

UTKÁNÍ

Lišková Lea +10 147 0 : 1 174 Hospodka Jiří
Kabíčková Zuzana +10 134 0 : 1 141 Koutová Radka +10
Kabíček Jiří 175 1 : 0 164 Riskov Grigor

Krátké zprávy

19.07.2019 v 09:17

V neděli 21.7. proběhne uzávěrka přihlašování a odhlašování na 1. turnaj PRESTIGE.

28.06.2019 v 13:25

Jiří Vrážel získal na otevřeném mistrovství Evropy seniorů 2019 zlatou medaili v soutěži jednotlivců. Gratulujeme!!!!

Galerie

Jelínek Lukáš
Xbowling club
Jelínek Lukáš

Jelínek Lukáš

Xbowling club
Nejlepší hráč turnajové série Prestige 2018-2019
Petáková Anna
expert King Pins
Petáková Anna

Petáková Anna

expert King Pins
Nejlepší hráčka turnajové série Prestige 2018-2019
Hindrák Jiří
Bowlingzone Pardubice
Hindrák Jiří

Hindrák Jiří

Bowlingzone Pardubice
Nejlepší senior, turnajové série Prestige 2018-2019
Lébrová Jana
Car Citon Olomouc
Lébrová Jana

Lébrová Jana

Car Citon Olomouc
Nejlepší seniorka, turnajové série Prestige 2018-2019
Rác Václav
Bombers
Rác Václav

Rác Václav

Bombers
Nejlepší hráč kat.P190, turnajové série Prestige 2018-2019
Nosková Jitka
Pitch a Ball
Nosková Jitka

Nosková Jitka

Pitch a Ball
Nejlepší hráčka kat.P190, turnajové série Prestige 2018-2019
Kováč Ondřej
BC Tábor
Kováč Ondřej

Kováč Ondřej

BC Tábor
Nejlepší hráč kat.P165, turnajové série Prestige 2018-2019
Strejcová Tereza
BSR Poděbrady
Strejcová Tereza

Strejcová Tereza

BSR Poděbrady
Nejlepší hráčka kat.P165, turnajové série Prestige 2018-2019
Vlk Jakub
bez klubové příslušnosti
Vlk Jakub

Vlk Jakub

bez klubové příslušnosti
Bodovací žebříček, nejlepší hráčka P165 - červen