BBO tour Chomutov

Datum konání: 20. srpna 2017 Místo: Strikeland

Informace k turnaje

Kontakt:
Janovská Jana
Telefon:
605 131 074
Email:
jana.janovska98@seznam.cz
Web:
https://www.facebook.com/bboturnaje/?fref=ts

Souvislosti

Žebříčky:
Turnajový žebříček ČBA
Bodovací žebříček
Série:
BBO tour Chomutov
Články:
BBO tour Chomutov, 5. turnaj

Výsledky

P. Příjmení a jméno Náhozy Průměr FT
1. Soukup Martin 214 192 178 189 233 247 226 245 257 220,11 62
2. Šteffek Milan st. 191 239 224 191 175 214 210 246 211 211,22 61
3. Heligr Štěpán 141 224 210 215 215 234 199 245 204 209,67 60
4. Stulík Jiří 204 191 224 184 246 180 146 192 213 197,78 59
5. Nahodil Antonín 244 258 216 187 245 262 184 222 190 223,11 58
6. Szakos Oto 215 220 265 190 228 197 184 184 218 211,22 57
7. Horňák Vladimír 153 162 161 201 189 171 212 172 201 180,22 56
8. Bárta Jaroslav 199 162 256 167 191 186 184 189 157 187,89 55
9. Stulíková Dagmar 160 127 220 190 174 207 202 166 176 180,22 54
10. Černý Pavel 172 212 236 202 200 233 179 178 178 198,89 53
11. Pecháček Vladimír 149 142 152 200 197 208 159 182 171 173,33 52
12. Hübst Vladimír 177 229 164 163 228 169 186 171 177 184,89 51
13. Soukup Libor 216 173 165 245 201 215 197 176 167 195,00 50
14. Kubík František ml. 200 168 159 179 215 199 223 154 157 183,78 49
15. Závladská Svatava 182 159 215 221 193 195 175 138 190 185,33 48
16. Chudoba Josef 191 214 181 193 178 203 224 156 152 188,00 47
17. Závladský Dušan 214 244 193 195 160 190 213 201,29 46
18. Šípek Karel 207 225 157 214 200 156 192 193,00 45
19. Bobek Vlastimil 192 180 201 172 187 150 204 183,71 44
20. Vlastníková Helena 167 191 159 188 169 160 167 171,57 43
21. Homola Ladislav 210 177 194 195 169 199 172 188,00 42
22. Mazalová Andrea 189 162 178 155 144 177 158 166,14 41
23. Horáček Petr 169 168 215 190 209 168 143 180,29 40
24. Svoboda Michal 153 268 233 172 147 147 219 191,29 39
25. Křížek Martin 206 231 223 206 202 157 157 197,43 38
26. Breindlová Anna 212 123 158 169 167 157 158 163,43 37
27. Mrviš Dušan 199 170 165 181 159 162 143 168,43 36
28. Kassas Abdul 233 175 209 169 176 136 173 181,57 35
29. Kubík František 199 204 201 191 178 152 154 182,71 34
30. Novotný Petr 179 172 171 193 139 158 150 166,00 33
31. Hradil Vavřinec 210 215 226 181 157 128 160 182,43 32
32. Barkman Radek 135 162 169 193 145 137 156 156,71 31
33. Rác Václav 190 182 202 225 199,75 30
34. Čížek Daniel 202 164 192 213 192,75 29
35. Borovec Jiří 199 170 180 201 187,50 28
36. Rechtorik Milan 167 212 222 178 194,75 27
37. Soukup Richard 166 197 224 164 187,75 26
38. Janovská Jana 161 191 168 173 173,25 25
39. Germanová Lenka 213 147 141 191 173,00 24
40. Růžička Karel 183 177 221 165 186,50 23
41. Forman Jiří 130 214 171 184 174,75 22
42. Kocůr Jaroslav 190 158 164 167 169,75 21
43. Černá Marta 173 192 149 144 164,50 20
44. Olarescu Jana 143 193 164 201 175,25 19
45. Kubíková Dana 135 171 181 168 163,75 18
46. Heligr Petr 177 181 212 159 182,25 17
47. Mazal Libor 150 161 170 187 167,00 16
48. Šípková Jana 163 152 126 154 148,75 15
49. Novotná Hana 118 155 157 168 149,50 14
50. Bula Martin 120 124 135 146 131,25 13
51. Šmejkalová Ivana 142 115 152 151 140,00 12
52. Kreindlová Iveta 154 141 116 103 128,50 11
53. Rechtoriková Eva 137 115 147 152 137,75 10
54. Musil Bohumil 120 131 138 150 134,75 9
55. Vlasáková Monika 153 169 114 101 134,25 8
56. Zýka Marek 201 109 147 115 143,00 7
57. Čiháková Monika 112 127 131 138 127,00 6
58. Hrzán Lukáš 110 119 108 130 116,75 5
59. Nahodilová Iveta 95 120 111 101 106,75 4
60. Buňatová Jana 98 96 102 122 104,50 3
61. Bulová Eliška 78 108 117 102 101,25 2
62. Vondráková Miroslava 64 83 119 86 88,00 1
ReBárta Jaroslav 145 181 147 136 152,25
ReBobek Vlastimil 163 149 179 157 162,00
ReForman Jiří 139 143 192 161 158,75
ReHoráček Petr 147 155 165 226 173,25
ReHorňák Vladimír 161 153 190 124 157,00
ReHübst Vladimír 186 153 185 190 178,50
ReChudoba Josef 171 148 205 215 184,75
ReKassas Abdul 164 174 220 222 195,00
ReKřížek Martin 243 202 205 187 209,25
ReKubík František ml. 149 164 172 186 167,75
ReMazal Libor 147 147 169 154 154,25
ReMazalová Andrea 148 149 168 156 155,25
ReMrviš Dušan 149 177 163 130 154,75
ReMrviš Dušan 162 182 164 145 163,25
ReRůžička Karel 145 144 178 123 147,50
ReSoukup Richard 169 207 180 181 184,25
ReStulíková Dagmar 190 172 145 129 159,00
ReSvoboda Michal 152 135 142 155 146,00
ReZávladská Svatava 175 172 198 202 186,75
ReZávladský Dušan 226 174 158 183 185,25
ReZýka Marek 171 131 122 135 139,75

Krátké zprávy

18.06.2019 v 08:18

Dnes v 10.00 hod. začíná na ME soutěž pětičlenných týmů.

16.06.2019 v 23:04

Soutěže na ME pokračují, naši reprezentanti hrají 17.6. nejprve od 9.00 a poté další od 12.45 hod.

13.06.2019 v 00:17

13. června od 10 hod. hrají na ME v poslední rundě soutěže jednotlivců Jaroslav Lorenc a Denis Kinc

11.06.2019 v 23:58

12. června hrají na ME v Mnichově od 9.00 Jan Macek a Jan Tříska, ve 13.45 bude hrát Ondřej Mlynář a Tomáš Plechata.

02.06.2019 v 16:10

Mistrem České republiky v soutěži tříčlenných družstev se stal RIGOR MORTIS

Galerie

Rain David
BT Notaxo
Rain David

Rain David

BT Notaxo
Bodovací žebříček, nejlepší hráč - květen
Závladská Svatava
BK Klíše
Závladská Svatava

Závladská Svatava

BK Klíše
Bodovací žebříček, nejlepší hráčka - květen
Rain David
BT Notaxo
Rain David

Rain David

BT Notaxo
Bodovací žebříček, nejlepší hráč P190 - květen
Závladská Svatava
BK Klíše
Závladská Svatava

Závladská Svatava

BK Klíše
Bodovací žebříček, nejlepší hráčka P190 - květen
Kober Ivan
bez klubové příslušnosti
Kober Ivan

Kober Ivan

bez klubové příslušnosti
Bodovací žebříček, nejlepší hráčka P165 - květen
Suchánková Miloslava
Veteráni MŠSF
Suchánková Miloslava

Suchánková Miloslava

Veteráni MŠSF
Bodovací žebříček, nejlepší hráčka P165 - květen