Bowlingzone Marathone

Datum konání: 3. listopadu 2018

Informace k turnaje

Kontakt:
Vondráček Adam
Telefon:
725 828 477
Email:
není k dispozici
Web:
není k dispozici

Souvislosti

Žebříčky:
Turnajový žebříček ČBA
Série:
není součástí žádné série
Články:
Bowlingzone Marathone

Výsledky

P. Příjmení a jméno Náhozy Průměr
1. Tříska Jan 195 235 222 180 191 259 147 234 222 229 193 257 193 235 247 222 224 216,76
2. Kinc Denis 172 173 210 235 160 226 212 221 269 257 191 218 265 234 173 226 215,13
3. Chytil Lukáš 192 243 244 176 222 234 221 182 182 222 219 185 162 269 188 209,40
4. Tesař František 208 177 211 204 188 208 168 258 217 201 299 171 196 208,15
5. Šimánek Ladislav 216 172 222 212 185 194 251 210 234 180 182 165 224 236 225 204 207,00
6. Vondráček Adam 211 205 177 163 173 278 203 214 255 205 180 183 215 202 204,57
7. Fidra Jan 202 201 189 213 214 204 235 172 192 168 212 223 202,08
8. Vlachovič Jakub 137 160 235 234 157 185 231 221 186 279 181 166 190 187 235 211 222 185 200,11
9. Dvořák Roman 181 210 171 185 209 225 171 192 245 159 247 195 199,17
10. Hanušová Dana 189 187 194 179 194 201 223 208 204 167 145 196 190,58
11. Liebich Tomáš 211 201 146 165 212 207 200 225 195,88
12. Kratochvíl Dominik 213 177 256 165 199 225 180 180 197 215 158 193 184 195,54
13. Tabačko Martin 244 222 190 131 172 192 216 239 175 194 171 195,09
14. Skalický Pavel 169 210 185 196 160 211 179 236 201 212 188 209 193 187 169 212 194,81
15. Vondráčková Linda 152 215 162 160 243 168 190 202 169 197 189 184 185,92
16. Stříbrný Vladimír 196 243 165 203 176 125 191 177 234 180 202 189 213 160 171 214 212 191,24
17. Homola Pavel 152 156 190 155 258 212 166 213 147 211 183 153 182 275 167 215 189,69
18. Eidernová Vlasta 179 216 158 160 182 192 221 167 145 172 181 179,36
19. Uhlíř Jiří 176 132 169 235 191 188 147 177 201 169 202 216 182 223 204 182 187,13
20. Bejdl René 179 235 212 243 181 167 152 193 132 178 200 192 165 167 185,43
21. Gürtler Tomáš 146 150 181 202 275 177 158 176 200 185,00
22. Fleischmann Jan st. 147 135 150 190 164 199 161 199 185 153 144 198 189 205 198 174,47
23. Koumar Miroslav 179 160 169 216 165 209 159 178 183 193 188 181,73
24. Košatová Renáta 180 202 201 188 170 158 156 150 162 168 173,50
25. Hanusíková Blanka 150 195 157 163 204 192 161 187 168 170 149 172,36
26. Mazalová Andrea 152 147 171 148 157 173 141 153 180 169 139 157,27
27. Čiperová Michaela 166 163 156 171 247 186 158 128 171,88
28. Brokešová Annabel 100 156 163 155 128 126 123 126 159 162 149 140,64
29. Plas Michal 175 168 192 188 176 234 170 180 132 141 202 178,00
30. Mára Zdeněk 145 214 184 146 172 162 225 158 125 191 213 196 177,58
31. Eliáš Petr JČ 180 178 182 178 214 189 136 177 127 160 186 160 183 168 180 235 177,06
32. Germanová Lenka 168 176 145 168 169 146 189 187 168,50
33. Fleischmann Jan ml. 203 138 155 168 220 165 166 168 146 159 171 173 168 171 154 168,33
34. Liebichová Fantová Ingrid 184 179 151 159 180 191 140 184 145 168,11
35. Kocůr Jaroslav 178 193 163 169 170 166 158 212 195 164 162 175,45
36. Modřanský Marek 135 138 143 184 171 163 192 220 180 171 178 236 150 218 181 149 155 192 175,33
37. Ondráček Bohuslav 178 195 201 223 152 184 149 167 131 164 174,40
38. Gurovič Jaroslav 141 146 172 183 197 137 178 143 240 214 192 135 179 173,62
39. Mucha Robin 161 154 162 201 225 189 156 149 162 173,22
40. Márová Bára 139 136 181 212 137 144 160 171 124 155 156 155,91
41. Tětek Petr 191 172 151 190 116 202 201 146 164 139 188 222 177 176 142 150 162 169,94
42. Barkman Radek 183 203 158 162 132 182 173 193 165 145 169,60
43. Sovová Alena 167 171 188 157 175 157 161 136 142 161,56
44. Gruncl Josef 187 147 132 136 161 165 105 162 157 151 129 137 170 154 149,50
45. Brokeš František st. 184 193 190 167 147 191 169 151 138 171 173 147 171 180 169,43
46. Tětková Lenka 165 175 140 220 139 150 163 174 148 158 178 150 132 183 156 128 134 158,41
47. Urban Tomáš 178 154 170 199 190 139 167 177 130 166 144 181 166,25
48. Manhart Petr 135 206 170 171 154 137 190 180 168 154 146 163 164,50
49. Latta Lukáš 121 193 138 188 142 155 204 147 135 192 146 179 161,67
50. Mazzaferro Edita 147 150 128 151 165 183 135 172 138 166 152 153,36
51. Marinčič Ladislav 141 111 123 95 162 190 122 166 133 137 94 120 136 109 131,36
52. Suchánková Miloslava 158 119 157 178 159 145 132 161 149 138 183 152,64
53. Kusý Jiří 179 122 168 166 167 160 160,33
54. Dvořáková Lenka 186 161 148 150 146 140 150 169 139 138 154 141 151,83
55. Švácha Jan 159 147 189 144 150 134 198 158 173 128 173 159,36
56. Nechvátal Stanislav 161 165 161 156 171 140 159,00
57. Stupka Jan 188 134 138 160 151 157 173 170 144 133 192 158,18
58. Engelman Stanislav 141 148 177 180 177 146 149 154 165 178 122 157,91
59. Brokešová Viktorie 127 78 151 120 106 114 123 112 134 134 120 119,91
60. Brokešová Diana 168 138 148 146 131 168 149,83
61. Brokešová Anna 133 133 152 165 159 146 132 168 150 148,67
62. Jindřišek Milan 145 116 183 192 155 128 192 124 164 136 181 160 154 156,15
63. Všetičková Ivana 161 146 141 134 157 138 168 134 145 167 141 158 140 178 102 117 145,44
64. Brokeš Milan 144 141 166 150,33
65. Lebrušková Mirka 132 137 144 134 117 157 209 152 169 121 116 146 128 117 141,36
66. Krch Michal 109 88 91 82 107 108 92 97 86 90 90 94,55
67. Korecký Michal 142 143 113 135 136 114 143 124 116 162 140 158 161 137,46
68. Holinková Naďa 116 136 135 153 133 104 150 106 129,13
69. Márová Kateřina 89 187 112 133 125 101 122 117 156 117 125,90
70. Dluská Jitka 87 92 90 75 94 91 104 131 110 110 117 86 86 116 99,21
71. Szabó Renáta 96 81 91 60 87 71 101 99 81 109 87,60

Krátké zprávy

22.08.2019 v 20:01

Otevřena "obsazovačka" na 3. turnaj PRESTIGE.

12.08.2019 v 12:10

V pondělí 12.8. v 23.59 proběhne uzávěrka přihlašování a odhlašování na 2. turnaj PRESTIGE.

30.07.2019 v 11:44

Otevřena "obsazovačka" na 2. turnaj PRESTIGE.

26.07.2019 v 10:07

Zveřejněn mazací model na 1. turnaj Prestige

Galerie

Švec Ladislav
BT Notaxo
Švec Ladislav

Švec Ladislav

BT Notaxo
Bodovací žebříček, nejlepší hráč - červenec
Janošcová Kateřina
SK Skivelo
Janošcová Kateřina

Janošcová Kateřina

SK Skivelo
Bodovací žebříček, nejlepší hráčka - červenec
Vojkovský Matěj
Bowland Olomouc
Vojkovský Matěj

Vojkovský Matěj

Bowland Olomouc
Bodovací žebříček, nejlepší hráč P190 - červenec
Janošcová Kateřina
SK Skivelo
Janošcová Kateřina

Janošcová Kateřina

SK Skivelo
Bodovací žebříček, nejlepší hráčka P190 - červenec
Schön Viktor st.
Family S
Schön Viktor st.

Schön Viktor st.

Family S
Bodovací žebříček, nejlepší hráč P165 - červenec
Schönová Jana
Family S
Schönová Jana

Schönová Jana

Family S
Bodovací žebříček, nejlepší hráčka P165 - červenec