Český seniorský pohár

Datum konání: 29. března 2014 Místo: Bowling Na Ovčíně

Informace k turnaje

Kontakt:
Soušek Milan
Telefon:
604 243 977
Email:
team@way4u.cz
Web:
http://www.seniorbowling.cz/

Souvislosti

Žebříčky:
Sportovní žebříček ČBA
Série:
Český Seniorský Pohár
Články:
Český seniorský pohár, 3. turnaj

Výsledky

P. Příjmení a jméno Náhozy Průměr
1. Šlechta Jaroslav 179 150 190 200 181 199 231 180 222 192,44
2. Hindrák Jiří 192 236 233 197 227 226 206 181 238 215,11
3. Nováková Miluše 212 156 210 190 173 161 176 234 184 188,44
4. Pleticha Jaroslav st. 149 191 161 161 152 201 187 215 205 180,22
5. Nejezchleba Stanislav 163 180 146 181 183 224 204 167 224 185,78
6. Síbrt Ivan 168 143 160 242 190 151 154 222 221 183,44
7. Stanishevskyi Vladimír 210 200 222 222 224 194 188 178 227 207,22
8. Frýbortová Marie 159 184 200 169 137 153 204 159 195 173,33
9. Flegelová Dáša 164 155 152 179 150 202 168 217 161 172,00
10. Žabka Zdeněk 147 170 185 204 214 182 177 186 212 186,33
11. Koutný Vlastimil 168 164 223 159 195 154 209 184 182 182,00
12. Hanušová Dana 155 178 173 181 226 170 168 198 179 180,89
13. Podzimek Vladislav 152 202 180 204 194 181 194 205 164 186,22
14. Plešingerová Jana 209 139 169 197 166 151 159 182 188 173,33
15. Kulhánek Vratislav 174 193 201 180 185 215 192 175 189 189,33
16. Morávek Jaroslav 154 233 199 190 166 147 179 195 178 182,33
17. Lébrová Jana 246 171 177 171 183 205 220 142 158 185,89
18. Fleischmann Jan st. 188 239 198 157 155 150 183 183 182 181,67
19. Prokopová Dagmar 145 136 152 170 201 147 178 151 167 160,78
20. Ševčík Vlastimil 208 216 180 216 200 144 148 199 193 189,33
21. Hübst Vladimír 170 213 176 158 166 157 170 174 175 173,22
22. Stulíková Dagmar 167 162 164 153 145 185 150 194 151 163,44
23. Brokeš František st. 157 135 243 184 186 157 211 147 150 174,44
24. Krejčová Danuše 174 178 205 148 204 183 205 150 138 176,11
25. Čermák František 172 167 204 178 197 168 172 183 168 178,78
26. Bešík Josef st. 151 167 158 205 182 204 172 159 159 173,00
27. Frýbort Otakar 166 198 200 170 195 224 200 176 138 185,22
28. Růžička Jaroslav 182 195 148 203 165 156 168 154 168 171,00
29. Jindřišek Milan 165 147 161 164 179 187 177 167 137 164,89
30. Typolt Pavel 202 191 192 179 160 155 154 181 165 175,44
31. Brokešová Anna 158 179 163 187 166 131 149 160 146 159,89
32. Havlíček Zdeněk st. 155 216 161 207 168 165 177 133 149 170,11
33. Pitaš Vladimír 152 114 212 200 156 185 136 150 166 163,44
34. Enders Walter 157 174 144 191 158 176 128 154 155 159,67
35. Endersová Alena 169 179 150 171 148 147 148 129 137 153,11
36. Egert Jiří 158 143 190 167 179 201 132 123 166 162,11
37. Rathouský Tomáš 155 170 189 215 203 182 185,67
38. Schönová Jana 150 170 147 154 185 172 163,00
39. Soušek Milan 132 180 189 165 180 191 172,83
40. Bobek Vlastimil 141 214 165 169 181 162 172,00
41. Osička Antonín 195 186 125 190 145 191 172,00
42. Platoš Antonín 177 172 168 203 143 168 171,83
43. Pekár Petr 160 176 192 134 194 175 171,83
44. Levák Karel 159 169 170 210 167 154 171,50
45. Tomášek Petr 143 227 181 145 152 138 164,33
46. Hanusíková Blanka 133 180 141 165 163 185 161,17
47. Breindlová Anna 162 149 157 167 171 138 157,33
48. Glezgo Štefan 151 185 165 158 179 182 170,00
49. Bočan Josef 155 136 182 179 194 172 169,67
50. Běhal Jaroslav 186 163 181 196 124 158 168,00
51. Závladský Dušan 155 136 205 157 159 200 168,67
52. Štefka Miroslav st. 179 167 147 148 169 202 168,67
53. Poprocký Michal 165 201 144 180 128 164 163,67
54. Fencl Boris st. 147 161 155 178 192 179 168,67
55. Stulík Jiří 190 155 178 150 185 153 168,50
56. Závladská Svatava 154 168 165 156 160 148 158,50
57. Soukupová Dana 221 148 185 145 112 139 158,33
58. Krejchová Věra 137 117 168 161 191 175 158,17
59. Lencová Anežka 144 149 171 171 172 141 158,00
60. Florík Petr 133 193 168 164 202 144 167,33
61. Větrovský Jaromír 167 166 147 155 141 173 158,17
62. Šolc Miloslav 136 159 182 147 168 190 163,67
63. Klus František 176 148 185 158 183 144 165,67
64. Velek Stanislav 153 162 215 149 152 160 165,17
65. Plešinger František 161 171 171 170 141 163 162,83
66. Horáková Marie 158 157 144 136 137 124 142,67
67. Havel Petr 160 199 159 158 148 157 163,50
68. Tomášková Dagmar 156 186 153 148 116 143 150,33
69. Schön Viktor st. 175 149 165 154 156 157 159,33
70. Motyka Milan 157 139 182 171 171 153 162,17
71. Pindurová Jana 143 145 147 136 169 168 151,33
72. Zapletalová Jiřina 149 135 139 145 151 184 150,50
73. Láník Igor 123 145 199 135 164 164 155,00
74. Talaš Vlastimír 168 132 158 163 150 158 154,83
75. Sejkora Miroslav 164 137 164 146 127 138 146,00
76. Dušková Blanka 136 140 130 150 138 152 141,00
77. Štefková Eva 122 177 172 132 134 137 145,67
78. Dedera Vladislav 165 153 152 168 139 154 155,17
79. Klečka Jiří 154 170 152 131 137 182 154,33
80. Větrovská Jaroslava 166 119 164 125 143 117 139,00
81. Šlechtová Irena 148 116 171 129 155 142 143,50
82. Konečná Marie 136 122 126 133 196 145 143,00
83. Spilka František 149 142 170 147 137 162 151,17
84. Kučera Josef 123 147 152 122 159 181 147,33
85. Lebeda František 193 139 145 122 146 155 150,00
86. Suchánek Luděk 173 125 145 145 155 156 149,83
87. Koukal Jiří 111 145 128 191 160 146 146,83
88. Serbusová Marcela 119 114 128 127 142 124 125,67
RePlatoš Antonín 164 122 139 184 163 185 159,50
ReFleischmann Jan st. 188 137 177 112 149 195 159,67
ReKulhánek Vratislav 167 204 186 193 169 189 184,67
ReEgert Jiří 123 158 165 158 192 148 157,33
ReGlezgo Štefan 153 189 179 165 145 168 166,50
ReFlorík Petr 186 154 178 147 151 146 160,33
ReFlorík Petr 127 143 155 145 168 129 144,50
ReHavlíček Zdeněk st. 172 163 211 146 148 168 168,00
ReNováková Miluše 173 176 229 205 174 121 179,67
ReNejezchleba Stanislav 185 197 191 156 169 167 177,50
ReLencová Anežka 149 137 131 160 159 179 152,50
ReBrokeš František st. 169 151 177 198 133 202 171,67
ReFlegelová Dáša 158 192 105 164 140 184 157,17
ReSoukupová Dana 157 145 145 134 160 128 144,83
ReHübst Vladimír 169 147 153 202 163 180 169,00

Krátké zprávy

18.10.2019 v 07:30

UPOZORNĚNÍ STK: Juniorská STORM Extraliga sk.C je přesunuta z technických důvodů z Ústí nad Orlicí do Pardubic.

15.10.2019 v 15:07

UPOZORNĚNÍ STK: Juniorská STORM Extraliga sk.B začíná dne 20.10.2019 na centru Lucerna až v 11.00 hod.

13.10.2019 v 21:26

Mistry ČR dvojic v kategorii MIX, se stali Jan Tříska - Anna Petáková.

12.10.2019 v 21:33

Mistry ČR dvojic v kategorii žen se staly Dana Hanušová a Irena Straková.

12.10.2019 v 21:32

Mistry ČR dvojic v kategorii mužů se stali Denis Kinc a Adam Vondráček.

Galerie

Jelínek Lukáš
Xbowling club
Jelínek Lukáš

Jelínek Lukáš

Xbowling club

Vítěz 3. turnaje Prestige 2019-2020

Lorenc Jaroslav
expert King Pins
Lorenc Jaroslav

Lorenc Jaroslav

expert King Pins

2. místo na 3. turnaji Prestige 2019-2020

Čermák Pavel
expert King Pins
Čermák Pavel

Čermák Pavel

expert King Pins

3. místo na 3. turnaji Prestige 2019-2020

Čížek Daniel
Bombers
Čížek Daniel

Čížek Daniel

Bombers

Nejlepší hráč kategorie P190, 3. turnaj Prestige 2019-2020

Černá Pavla
1. PSKN Praha
Černá Pavla

Černá Pavla

1. PSKN Praha

Nejlepší žena, 3. turnaj Prestige 2019-2020

Čermák Pavel
expert King Pins
Čermák Pavel

Čermák Pavel

expert King Pins

Nejlepší senior, 3. turnaj Prestige 2019-2020

Černíková Karolína
BK Klíše
Černíková Karolína

Černíková Karolína

BK Klíše

Nejlepší hráč kategorie P165, 3. turnaj Prestige 2019-2020

Partneři České bowlingové asociace
  • ETBF
  • World Bowling
  • Česká unie sportu
  • ČOV
  • Best Bowling
  • Bowland
  • Bowling Zone
  • Bowling Brno
  • Xbowling
  • Bowling Radava
  • Storm
  • ProBowling
  • Kegel
  • UK FTVS