Český seniorský pohár

Datum konání: 24. ledna 2015 Místo: Best Bowling Zličín

Informace k turnaje

Kontakt:
Soušek Milan
Telefon:
604 243 977
Email:
team@way4u.cz
Web:
http://www.seniorbowling.cz/

Souvislosti

Žebříčky:
Sportovní žebříček ČBA
České rekordy
Série:
Český Seniorský Pohár
Články:
Český Seniorský Pohár, 1. turnaj

Výsledky

P. Příjmení a jméno Náhozy Průměr
1. Drábek Aleš 189 191 214 260 194 179 254 224 223 214,22
2. Štochl Marcel 196 274 214 191 178 190 215 217 204 208,78
3. Hindrák Jiří 176 212 213 208 181 168 187 211 232 198,67
4. Hanusíková Blanka 186 211 181 226 163 214 193 199 214 198,56
5. Kassas Abdul 181 140 219 213 205 182 234 189 202 196,11
6. Hanušová Dana 177 178 226 157 215 202 223 166 212 195,11
7. Plešinger František 246 184 189 212 151 221 214 211 179 200,78
8. Plešingerová Jana 221 184 188 172 153 181 180 210 186 186,11
9. Podzimek Vladislav 161 151 200 174 220 192 249 190 157 188,22
10. Havlíček Zdeněk st. 164 158 212 195 160 204 192 168 204 184,11
11. Rathouský Tomáš 157 213 212 205 190 190 198 165 199 192,11
12. Bočan Josef 202 162 182 193 233 165 162 238 196 192,56
13. Enders Walter 170 186 169 183 184 160 172 170 203 177,44
14. Flegelová Dáša 136 247 156 210 221 135 189 207 166 185,22
15. Kolář František 173 165 221 179 168 178 190 165 212 183,44
16. Pitaš Vladimír 204 191 182 180 181 180 168 182 204 185,78
17. Polívka Dalibor 254 169 165 170 160 238 205 174 207 193,56
18. Kala Rostislav 181 237 243 279 237 201 166 212 204 217,78
19. Dedera Vladislav 197 158 179 156 228 223 195 200 182 190,89
20. Burian Ivan 157 186 191 256 193 179 181 187 204 192,67
21. Nováková Miluše 155 163 243 201 194 181 165 205 171 186,44
22. Hübst Vladimír 187 157 186 203 189 232 162 178 186 186,67
23. Lébrová Jana 182 213 192 225 161 178 186 180 163 186,67
24. Florík Petr 169 206 211 162 201 203 191 172 186 189,00
25. Bešík Josef st. 173 160 174 161 191 216 142 147 213 175,22
26. Brokešová Anna 176 134 164 166 188 198 156 161 174 168,56
27. Korynta Jan 170 198 191 189 164 223 192 192 138 184,11
28. Stulík Jiří 159 207 149 200 190 212 150 169 199 181,67
29. Levák Karel 242 192 235 217 224 168 179 180 154 199,00
30. Appeltauerová Eva 157 195 165 177 177 171 169 128 183 169,11
31. Foťko Michal 216 214 198 185 211 218 157 184 166 194,33
32. Stulíková Dagmar 167 153 146 224 177 173 175 153 145 168,11
33. Tomášek Petr 174 198 210 195 158 189 167 152 154 177,44
34. Oliva Miroslav 173 178 162 223 193 215 178 167 156 182,78
35. Klusáčková Dana 161 171 183 148 216 212 158 135 172 172,89
36. Poprocký Michal 192 178 237 180 205 195 141 168 148 182,67
37. Synek Aleš 203 176 207 186 225 192 198,17
38. Šlechta Jaroslav 193 181 199 176 196 180 187,50
39. Morávek Jaroslav 178 205 180 200 159 207 188,17
40. Lebeda František 200 163 149 222 192 202 188,00
41. Sejkora Miroslav 162 147 202 155 169 203 173,00
42. Egert Jiří 181 192 179 183 176 174 180,83
43. Vrážel Jiří st. 152 166 212 225 188 182 187,50
44. Soušek Milan 223 181 169 172 174 172 181,83
45. Fencl Boris st. 146 185 182 156 222 202 182,17
46. Mráček Petr 207 159 196 145 194 204 184,17
47. Brokeš František st. 190 159 176 164 161 198 174,67
48. Lencová Anežka 178 146 169 224 165 152 172,33
49. Pindurová Jana 167 201 189 149 155 182 173,83
50. Růžička Jaroslav 182 154 162 160 185 176 169,83
51. Ševčík Vlastimil 160 161 158 150 226 211 177,67
52. Breindlová Anna 172 212 173 148 169 125 166,50
53. Schönová Jana 170 135 171 182 150 191 166,50
54. Jindřišek Milan 179 156 134 183 150 213 169,17
55. Typolt Pavel 148 198 191 203 150 196 181,00
56. Kulhánek Vratislav 209 182 164 148 200 172 179,17
57. Čermák František 198 154 170 169 211 163 177,50
58. Bařina Václav 160 166 198 154 205 173 176,00
59. Matějka Antonín 170 179 203 152 137 202 173,83
60. Platoš Antonín 174 169 164 184 164 200 175,83
61. Schön Viktor st. 195 164 156 145 190 163 168,83
62. Horňák Vladimír 163 162 155 149 167 202 166,33
63. Klusáček Jiří 166 165 203 190 175 145 174,00
64. Klus František 146 173 167 201 187 169 173,83
65. Šlechtová Irena 162 170 153 170 178 161 165,67
66. Nosek Richard 159 142 183 174 192 177 171,17
67. Mikšovičová Sylva 187 147 156 184 142 173 164,83
68. Endersová Alena 171 163 129 143 143 172 153,50
69. Květoň Jiří 157 126 169 156 181 188 162,83
70. Horáková Marie 161 136 129 144 174 144 148,00
71. Šolc Miloslav 160 179 177 149 159 163 164,50
72. Fiala Václav 148 152 114 152 172 193 155,17
73. Bárta Karel st. 154 182 210 165 167 142 170,00
74. Fryšová Věra 163 135 188 175 172 131 160,67
75. Bočanová Ivana 146 171 159 179 155 144 159,00
76. Tomášková Dagmar 169 154 156 121 138 164 150,33
77. Kučera Josef 166 159 149 151 183 138 157,67
78. Dutka Miroslav 150 119 155 180 179 149 155,33
79. Suchánek Luděk 161 170 154 191 149 153 163,00
80. Adamec Petr 143 162 180 163 155 160 160,50
81. Appeltauer Jiří 156 172 160 165 174 126 158,83
82. Vojíř Jiří 131 120 158 183 154 115 143,50
83. Vavrla Zdeněk 127 132 178 199 133 162 155,17
84. Soukupová Dana 117 133 146 155 165 142 143,00
85. Karkoška Pavel 160 145 169 123 145 158 150,00
86. Prokopová Dagmar 143 99 112 122 170 133 129,83
87. Konečná Marie 126 158 134 118 128 142 134,33
88. Kolářová Zdenka 103 99 103 147 90 107 108,17
89. Šmejkalová Ivana 70 90 141 130 127 129 114,50
ReBočan Josef 140 174 147 188 209 171 171,50
ReBrokeš František st. 147 167 143 200 212 173 173,67
ReBrokeš František st. 171 137 180 170 179 171 168,00
ReBrokešová Anna 117 157 129 153 171 174 150,17
ReBurian Ivan 188 171 147 236 159 183 180,67
ReDrábek Aleš 163 197 215 174 139 234 187,00
ReEgert Jiří 173 198 166 139 181 155 168,67
ReFlorík Petr 173 207 160 185 192 128 174,17
ReFlorík Petr 162 154 232 181 195 193 186,17
ReHavlíček Zdeněk st. 167 172 193 174 190 169 177,50
ReKassas Abdul 171 189 147 132 207 219 177,50
ReOliva Miroslav 168 185 156 142 225 227 183,83
RePitaš Vladimír 162 180 181 190 189 168 178,33

Krátké zprávy

15.10.2019 v 15:07

UPOZORNĚNÍ STK: Juniorská STORM Extraliga sk.B začíná dne 20.10.2019 na centru Lucerna až v 11.00 hod.

13.10.2019 v 21:26

Mistry ČR dvojic v kategorii MIX, se stali Jan Tříska - Anna Petáková.

12.10.2019 v 21:33

Mistry ČR dvojic v kategorii žen se staly Dana Hanušová a Irena Straková.

12.10.2019 v 21:32

Mistry ČR dvojic v kategorii mužů se stali Denis Kinc a Adam Vondráček.

10.10.2019 v 08:59

Zveřejněny mazací modely na MČR dvojic.

Galerie

Jelínek Lukáš
Xbowling club
Jelínek Lukáš

Jelínek Lukáš

Xbowling club

Vítěz 3. turnaje Prestige 2019-2020

Lorenc Jaroslav
expert King Pins
Lorenc Jaroslav

Lorenc Jaroslav

expert King Pins

2. místo na 3. turnaji Prestige 2019-2020

Čermák Pavel
expert King Pins
Čermák Pavel

Čermák Pavel

expert King Pins

3. místo na 3. turnaji Prestige 2019-2020

Čížek Daniel
Bombers
Čížek Daniel

Čížek Daniel

Bombers

Nejlepší hráč kategorie P190, 3. turnaj Prestige 2019-2020

Černá Pavla
1. PSKN Praha
Černá Pavla

Černá Pavla

1. PSKN Praha

Nejlepší žena, 3. turnaj Prestige 2019-2020

Čermák Pavel
expert King Pins
Čermák Pavel

Čermák Pavel

expert King Pins

Nejlepší senior, 3. turnaj Prestige 2019-2020

Černíková Karolína
BK Klíše
Černíková Karolína

Černíková Karolína

BK Klíše

Nejlepší hráč kategorie P165, 3. turnaj Prestige 2019-2020

Partneři České bowlingové asociace
  • ETBF
  • World Bowling
  • Česká unie sportu
  • ČOV
  • Best Bowling
  • Bowland
  • Bowling Zone
  • Bowling Brno
  • Xbowling
  • Bowling Radava
  • Storm
  • ProBowling
  • Kegel
  • UK FTVS