ESBC 2017

Datum konání: 24. června 2017 - 2. července 2017

Informace k turnaje

Kontakt:
není k dispozici
Telefon:
není k dispozici
Email:
není k dispozici
Web:
http://www.esbcireland2017.eu/

Souvislosti

Žebříčky:
Sportovní žebříček ČBA
Série:
není součástí žádné série
Články:
žádný související článek

Výsledky

P. Příjmení a jméno Náhozy Průměr
1. Hindrák Jiří 202 213 223 182 214 211 190 212 236 209 224 168 212 163 228 199 205 194 204,72
2. Burian Ivan 232 167 205 208 174 210 169 178 221 153 194 198 190 226 236 175 162 267 198,06
3. Vrážel Jiří 168 200 203 179 214 206 177 198 194 149 193 180 172 194 168 160 134 203 182,89
4. Tomášek Petr 144 185 188 159 178 181 182 180 203 153 244 169 207 174 168 202 160 166 180,17
5. Pitaš Vladimír 204 177 192 190 214 202 181 140 175 163 173 176 159 215 168 161 173 177 180,00
6. Havlíček Zdeněk st. 153 199 177 169 168 187 166 178 205 204 159 217 199 169 176 154 159 169 178,22
7. Stulík Jiří 177 198 201 206 191 201 154 145 169 168 170 179 200 138 181 163 197 158 177,56
8. Kolář František 160 190 199 212 209 188 182 217 150 190 149 162 154 144 179 146 180 176 177,06
9. Talaš Vlastimír 153 184 185 244 179 168 164 188 175 157 177 153 174 169 166 206 141 166 174,94
10. Nováková Miluše 189 144 176 162 207 201 155 214 160 176 114 163 203 179 183 161 179 182 174,89
11. Lébrová Jana 182 134 202 214 146 225 179 148 161 203 122 203 194 145 161 182 179 142 173,44
12. Křesťan Miroslav 193 174 167 169 210 148 148 140 150 167 164 246 175 180 169 169 166 184 173,28
13. Hanusíková Blanka 177 166 170 161 159 169 164 178 184 165 171 180 169 158 201 139 202 194 172,61
14. Nejezchleba Stanislav 179 155 193 165 158 167 147 193 153 191 220 196 156 170 149 160 184 164 172,22
15. Plešingerová Jana 199 175 171 173 157 170 162 173 171 205 182 172 156 169 156 171 167 144 170,72
16. Stulíková Dagmar 148 129 141 172 183 193 167 160 186 170 148 170 160 185 207 214 158 162 169,61
17. Matera Lubomír 170 151 151 167 180 167 164 156 161 186 158 180 160 137 150 159 197 209 166,83
18. Soušek Milan 168 162 173 170 181 168 137 156 140 154 160 158 196 134 185 183 169 199 166,28
19. Tětek Petr 156 139 184 179 172 178 165 137 180 161 158 172 136 155 203 183 160 173 166,17
20. Brokeš František st. 172 181 183 198 194 171 154 155 156 136 123 134 173 153 172 203 163 169 166,11
21. Bobek Vlastimil 141 213 163 215 147 142 172 178 169 196 143 169 129 97 199 155 186 146 164,44
22. Dohnálek Stanislav 150 161 200 138 152 152 171 193 150 158 183 159 211 144 131 172 170 162 164,28
23. Pleticha Jaroslav st. 202 158 151 211 146 160 149 127 134 158 159 178 138 146 188 156 181 193 163,06
24. Růžička Jaroslav 194 170 148 175 189 159 212 145 172 139 180 157 179 112 175 154 113 132 161,39
25. Appeltauerová Eva 156 169 161 156 135 175 150 185 152 174 168 159 161 117 202 135 161 167 160,17
26. Soukupová Dana 167 163 177 181 151 134 113 189 177 145 200 165 180 161 135 112 152 165 159,28
27. Včeliš Jaroslav 147 201 181 140 144 158 141 145 152 183 169 180 158 164 159 141 135 156 158,56
28. Bešík Josef st. 159 169 156 213 148 105 136 189 151 158 178 178 151 168 132 171 123 166 158,39
29. Flegelová Dáša 154 169 156 169 191 133 194 167 115 152 144 173 125 128 156 137 172 214 158,28
30. Konečná Marie 169 163 165 159 141 147 135 180 200 135 169 167 130 154 167 129 170 137 156,50
31. Lencová Anežka 144 140 118 143 196 185 120 188 158 183 186 140 119 142 165 163 138 185 156,28
32. Šolc Miloslav 174 168 148 130 151 159 128 171 168 130 136 199 158 175 129 142 169 135 153,89
33. Fryšová Věra 137 147 143 167 142 156 158 169 230 134 141 141 163 161 159 149 157 115 153,83
34. Appeltauer Jiří 149 154 164 148 140 167 207 145 127 165 147 127 140 179 148 132 148 156 152,39
35. Brokešová Anna 132 165 129 165 106 149 147 190 178 112 134 180 162 182 142 157 150 130 150,56
36. Tětková Lenka 165 160 140 151 128 128 137 161 147 116 147 152 158 150 166 159 124 166 147,50
37. Láník Igor 122 137 120 182 149 153 166 123 122 140 153 160 174 118 122 180 97 153 142,83
38. Chládková Hana 129 162 167 152 156 132 121 162 116 153 134 160 133 145 146 127 160 113 142,67
39. Burič Ratko 158 113 109 94 180 153 186 156 154 105 135 141 149 150 134 150 137 105 139,39
40. Tomášková Dagmar 138 147 147 139 147 133 130 163 123 113 113 112 124 135 141 160 148 146 136,61

Krátké zprávy

12.08.2019 v 12:10

V pondělí 12.8. v 23.59 proběhne uzávěrka přihlašování a odhlašování na 2. turnaj PRESTIGE.

30.07.2019 v 11:44

Otevřena "obsazovačka" na 2. turnaj PRESTIGE.

26.07.2019 v 10:07

Zveřejněn mazací model na 1. turnaj Prestige

19.07.2019 v 09:17

V neděli 21.7. proběhne uzávěrka přihlašování a odhlašování na 1. turnaj PRESTIGE.

Galerie

Jelínek Lukáš
Xbowling club
Jelínek Lukáš

Jelínek Lukáš

Xbowling club
Vítěz 1. turnaje Prestige 2019-2020
Lorenc Jaroslav
expert King Pins
Lorenc Jaroslav

Lorenc Jaroslav

expert King Pins
2. místo na 1. turnaji Prestige 2019-2020
Rác Václav
Bombers
Rác Václav

Rác Václav

Bombers
3. místo na 1. turnaji Prestige 2019-2020
Šimánek Ladislav
BT Notaxo
Šimánek Ladislav

Šimánek Ladislav

BT Notaxo
Nejlepší hráč kategorie P190, 1. turnaj Prestige 2019-2020
Synek Aleš
STRIKE
Synek Aleš

Synek Aleš

STRIKE
Nejlepší senior, 1. turnaj Prestige 2019-2020
Zvěřinová Lenka
bez klubové příslušnosti
Zvěřinová Lenka

Zvěřinová Lenka

bez klubové příslušnosti
Nejlepší žena, 1. turnaj Prestige 2019-2020
Černíková Michaela
Xbowling club
Černíková Michaela

Černíková Michaela

Xbowling club
Nejlepší hráč kategorie P165, 1. turnaj Prestige 2019-2020