Ferdinand devítka

Datum konání: 10. března 2019 Místo: S-centrum Benešov

Informace k turnaje

Kontakt:
Ruml David
Telefon:
737 644 866
Email:
davidruml@seznam.cz
Web:
není k dispozici

Souvislosti

Žebříčky:
Bodovací žebříček
Série:
Ferdinand devítka
Články:
Ferdinand devítka, 3. turnaj

Výsledky

P. Příjmení a jméno Náhozy Průměr FT
1. Heřmánková Blanka 267 232 264 219 246 258 178 300 247 245,67 31
2. Frýbortová Marie 185 214 217 300 229 259 244 296 244 243,11 30
3. Kunt Luboš ml. 224 209 236 244 228 243 264 277 239 240,44 29
4. Horník Gustav 218 300 277 223 255 209 223 264 236 245,00 28
5. Bejšovec Jaroslav 237 207 136 297 219 221 252 277 215 229,00 27
6. Spilka František 210 177 196 211 199 188 231 221 250 209,22 26
7. Barnet Milan 215 276 265 237 248 252 207 234 236 241,11 25
8. Butal Jaroslav st. 205 256 265 266 248 142 255 201 265 233,67 24
9. Pisinger Miroslav 163 186 244 187 195 234 176 177 278 204,44 23
10. Polívka Dalibor 201 231 278 208 230 253 234 137 290 229,11 22
11. Ruml David 221 234 205 232 223 262 199 208 218 222,44 21
12. Fiala Václav 176 226 185 213 200 264 197 211 167 204,33 20
13. Kumšta David 243 204 234 241 231 206 222 225,86 19
14. Kunc Oto 154 247 201 222 206 213 233 210,86 18
15. Mrkvičková Lenka 266 300 243 174 246 173 182 226,29 17
16. Bejšovcová Lenka 160 152 219 300 208 228 164 204,43 16
17. Kunt Luboš st. 275 236 241 172 231 198 162 216,43 15
18. Mareš Michal 245 235 144 187 203 232 147 199,00 14
19. Martínek Vít 213 155 200 201 192 177 210 192,57 13
20. Rathouský Tomáš 195 242 256 172 216 185 175 205,86 12
21. Čikeš Milan 178 197 207 199 195 187 192 193,57 11
22. Frýbort Otakar 167 221 200 185 193 174 196 190,86 10
23. Slípka Jaroslav 257 217 216 199 222 141 166 202,57 9
24. Strachota Jan 205 153 203 191 188 168 146 179,14 8
25. Kadlec Miroslav 181 188 183 183 184 183,80 7
26. Bartůšková Eva 180 176 179 176 178 177,80 6
27. Kuntová Zuzana 165 171 192 162 173 172,60 5
28. Slováček Pavel 143 153 211 177 171 171,00 4
29. Kučera Martin 162 134 159 198 163 163,20 3
30. Kolman Lukáš 177 138 175 122 153 153,00 2
31. Žák Jan 134 168 135 165 151 150,60 1

Krátké zprávy

20.04.2019 v 19:41

Lukáš Jelínek vybojoval na Mistrovství Evropy juniorů 2019 bronzovou medaili.

07.04.2019 v 15:56

Titul v juniorské Extralize družstev vybojoval tým XBOWLING ŽIŽKOV.

06.04.2019 v 12:29

Otevřena OBSAZOVAČKA na 10. turnaj Prestige.

Galerie

Synek Aleš
STRIKE
Synek Aleš

Synek Aleš

STRIKE
Bodovací žebříček, nejlepší hráč - březen
Petáková Anna
expert King Pins
Petáková Anna

Petáková Anna

expert King Pins
Bodovací žebříček, nejlepší hráčka - březen
Horáček Petr
Tajfun
Horáček Petr

Horáček Petr

Tajfun
Bodovací žebříček, nejlepší hráč P190 - březen
Straková Irena
STRIKE
Straková Irena

Straková Irena

STRIKE
Bodovací žebříček, nejlepší hráčka P190 - březen
Paračka Andrej
Big Lebowski abides
Paračka Andrej

Paračka Andrej

Big Lebowski abides
Bodovací žebříček, nejlepší hráčka P165 - březen
Pláničková Zdenka
BK Klíše
Pláničková Zdenka

Pláničková Zdenka

BK Klíše
Bodovací žebříček, nejlepší hráčka P165 - březen