P. | Tým | Zápasy | Skóre | Průměr | Body |
---|---|---|---|---|---|
1. | BC Most | 7 | 4299 | 607,00 | 12,0 |
2. | LB Pardubice | 7 | 4318 | 598,86 | 10,0 |
3. | Čechie Litvínov | 7 | 4124 | 575,14 | 10,0 |
4. | JBN Kutná Hora | 7 | 4162 | 578,57 | 8,0 |
5. | Tacl Letohrad | 7 | 3947 | 555,86 | 8,0 |
6. | Strikeland Junior | 7 | 3830 | 521,43 | 4,0 |
7. | BC Komwag | 7 | 3894 | 542,29 | 2,0 |
8. | Rabbits Praha | 7 | 3810 | 520,00 | 2,0 |
Vítek David +4 | 167 | 0 | : | 0 | 166 | Pádárová Ivana +6 |
Jansová Petra | 162 | 0 | : | 0 | 226 | Procházka Pavel +4 |
Reichl Jan +4 | 200 | 0 | : | 0 | 141 | Homola Lukáš +4 |
Křenková Dominika +8 | 132 | 0 | : | 0 | 179 | Plechata Tomáš +10 |
Janovský Michal +12 | 188 | 0 | : | 0 | 194 | Starý Jakub +4 |
Větrovský Jaroslav +6 | 176 | 0 | : | 0 | 185 | Jirsa Lukáš +2 |
Morávek Karel +4 | 227 | 0 | : | 0 | 186 | Hurych Lukáš +4 |
Mlynář Ondřej +6 | 171 | 0 | : | 0 | 246 | Čepelák Jan |
Koráb Michal +8 | 231 | 0 | : | 0 | 239 | Lorenc Jaroslav +2 |
Gregor Tomáš +4 | 159 | 0 | : | 0 | 214 | Soukup Martin +12 |
Jirásek Filip +6 | 219 | 0 | : | 0 | 173 | Vlasáková Gabriela +8 |
Vácha Vladimír ml. +4 | 239 | 0 | : | 0 | 151 | Heligr Ondřej +6 |
Čepelák Jan | 247 | 0 | : | 0 | 156 | Vlasáková Gabriela +8 |
Mužík Michal +4 | 153 | 0 | : | 0 | 165 | Heligr Ondřej +6 |
Lorenc Jaroslav +2 | 212 | 0 | : | 0 | 190 | Vořechovský Jan +8 |
Mlynář Ondřej +6 | 221 | 0 | : | 0 | 145 | Gregor Tomáš +4 |
Morávek Karel +4 | 155 | 0 | : | 0 | 163 | Jirásek Filip +6 |
Koráb Michal +8 | 246 | 0 | : | 0 | 214 | Vácha Vladimír ml. +4 |
Pádárová Ivana +6 | 210 | 0 | : | 0 | 247 | Kulhánek Rudolf +6 |
Homola Lukáš +4 | 218 | 0 | : | 0 | 197 | Starý Jakub +4 |
Procházka Pavel +4 | 237 | 0 | : | 0 | 258 | Jirsa Lukáš +2 |
Jansová Petra | 163 | 0 | : | 0 | 181 | Janovský Michal +12 |
Reichl Jan +4 | 222 | 0 | : | 0 | 226 | Větrovský Jaroslav +6 |
Vítek David +4 | 201 | 0 | : | 0 | 160 | Marvalová Nicol +4 |
Koráb Michal +8 | 200 | 0 | : | 0 | 151 | Kulhánek Rudolf +6 |
Morávek Karel +4 | 181 | 0 | : | 0 | 211 | Plechata Tomáš +10 |
Mlynář Ondřej +6 | 239 | 0 | : | 0 | 229 | Jirsa Lukáš +2 |
Vítek David +4 | 201 | 0 | : | 0 | 209 | Vlasáková Gabriela +8 |
Jansová Petra | 143 | 0 | : | 0 | 158 | Soukup Martin +12 |
Reichl Jan +4 | 207 | 0 | : | 0 | 136 | Heligr Ondřej +6 |
Vácha Vladimír ml. +4 | 163 | 0 | : | 0 | 213 | Janovský Michal +12 |
Jirásek Filip +6 | 150 | 0 | : | 0 | 206 | Větrovský Jaroslav +6 |
Gregor Tomáš +4 | 172 | 0 | : | 0 | 210 | Křenková Dominika +8 |
Homola Lukáš +4 | 183 | 0 | : | 0 | 205 | Čepelák Jan |
Procházka Pavel +4 | 212 | 0 | : | 0 | 182 | Hurych Lukáš +4 |
Pádárová Ivana +6 | 177 | 0 | : | 0 | 190 | Lorenc Jaroslav +2 |
Křenková Dominika +8 | 158 | 0 | : | 0 | 213 | Čepelák Jan |
Větrovský Jaroslav +6 | 241 | 0 | : | 0 | 283 | Mužík Michal +4 |
Janovský Michal +12 | 161 | 0 | : | 0 | 246 | Lorenc Jaroslav +2 |
Vácha Vladimír ml. +4 | 172 | 0 | : | 0 | 177 | Homola Lukáš +4 |
Gregor Tomáš +4 | 216 | 0 | : | 0 | 233 | Procházka Pavel +4 |
Jirásek Filip +6 | 203 | 0 | : | 0 | 189 | Pádárová Ivana +6 |
Jansová Petra | 151 | 0 | : | 0 | 214 | Mlynář Ondřej +6 |
Reichl Jan +4 | 210 | 0 | : | 0 | 263 | Koráb Michal +8 |
Vítek David +4 | 176 | 0 | : | 0 | 169 | Morávek Karel +4 |
Heligr Štěpán +10 | 153 | 0 | : | 0 | 203 | Plechata Tomáš +10 |
Vořechovský Jan +8 | 214 | 0 | : | 0 | 148 | Jirsa Lukáš +2 |
Vlasáková Gabriela +8 | 198 | 0 | : | 0 | 186 | Starý Jakub +4 |
Jirásek Filip +6 | 199 | 0 | : | 0 | 218 | Reichl Jan +4 |
Gregor Tomáš +4 | 158 | 0 | : | 0 | 188 | Jansová Petra |
Vácha Vladimír ml. +4 | 171 | 0 | : | 0 | 187 | Vítek David +4 |
Starý Jakub +4 | 185 | 0 | : | 0 | 184 | Hurych Lukáš +4 |
Plechata Tomáš +10 | 233 | 0 | : | 0 | 132 | Mužík Michal +4 |
Kulhánek Rudolf +6 | 197 | 0 | : | 0 | 195 | Lorenc Jaroslav +2 |
Janovský Michal +12 | 210 | 0 | : | 0 | 187 | Vlasáková Gabriela +8 |
Marvalová Nicol +4 | 183 | 0 | : | 0 | 207 | Vořechovský Jan +8 |
Větrovský Jaroslav +6 | 169 | 0 | : | 0 | 178 | Heligr Štěpán +10 |
Mlynář Ondřej +6 | 196 | 0 | : | 0 | 230 | Procházka Pavel +4 |
Morávek Karel +4 | 171 | 0 | : | 0 | 164 | Pádárová Ivana +6 |
Koráb Michal +8 | 174 | 0 | : | 0 | 158 | Homola Lukáš +4 |
Procházka Pavel +4 | 212 | 0 | : | 0 | 179 | Větrovský Jaroslav +6 |
Homola Lukáš +4 | 183 | 0 | : | 0 | 168 | Janovský Michal +12 |
Pádárová Ivana +6 | 185 | 0 | : | 0 | 141 | Marvalová Nicol +4 |
Vlasáková Gabriela +8 | 157 | 0 | : | 0 | 241 | Mlynář Ondřej +6 |
Vořechovský Jan +8 | 226 | 0 | : | 0 | 177 | Koráb Michal +8 |
Heligr Štěpán +10 | 161 | 0 | : | 0 | 209 | Morávek Karel +4 |
Kulhánek Rudolf +6 | 174 | 0 | : | 0 | 237 | Reichl Jan +4 |
Starý Jakub +4 | 171 | 0 | : | 0 | 196 | Vítek David +4 |
Jirsa Lukáš +2 | 214 | 0 | : | 0 | 191 | Jansová Petra |
Lorenc Jaroslav +2 | 225 | 0 | : | 0 | 214 | Vácha Vladimír ml. +4 |
Čepelák Jan | 185 | 0 | : | 0 | 185 | Jirásek Filip +6 |
Hurych Lukáš +4 | 191 | 0 | : | 0 | 158 | Gregor Tomáš +4 |
Plechata Tomáš +10 | 218 | 0 | : | 0 | 197 | Vácha Vladimír ml. +4 |
Kulhánek Rudolf +6 | 203 | 0 | : | 0 | 189 | Gregor Tomáš +4 |
Jirsa Lukáš +2 | 179 | 0 | : | 0 | 208 | Jirásek Filip +6 |
Hurych Lukáš +4 | 199 | 0 | : | 0 | 194 | Reichl Jan +4 |
Mužík Michal +4 | 208 | 0 | : | 0 | 194 | Vítek David +4 |
Lorenc Jaroslav +2 | 178 | 0 | : | 0 | 139 | Jansová Petra |
Soukup Martin +12 | 202 | 0 | : | 0 | 251 | Procházka Pavel +4 |
Vlasáková Gabriela +8 | 189 | 0 | : | 0 | 184 | Pádárová Ivana +6 |
Vořechovský Jan +8 | 206 | 0 | : | 0 | 188 | Homola Lukáš +4 |
Janovský Michal +12 | 148 | 0 | : | 0 | 216 | Mlynář Ondřej +6 |
Křenková Dominika +8 | 153 | 0 | : | 0 | 208 | Morávek Karel +4 |
Větrovský Jaroslav +6 | 207 | 0 | : | 0 | 209 | Koráb Michal +8 |
Do článku o Mistrovství České republiky juniorů přidány časový harmonogram a rozdělení do rund.
Otevřeny obsazovačky pro juniorské MČR 2024.
Tým chlapců získal na ME juniorů stříbrné medaile ze soutěže týmů.
Zuzana Kvasničková a Ema Iwazawa vybojovaly na ME juniorů stříbrné medaile ze soutěže dvojic.
V úterý 19.3. po 20.oo hod. bude otevřena obsazovačka na dubnový turnaj PRESTIGE.
Nejlepší žena, nejlepší hráčka kategorie P190, nejlepší juniorka - 10. turnaj Prestige Tour 2023/24