Juniorská liga sk. A

Datum konání: 16. října 2016 Místo: Best Bowling Zličín

Informace k turnaje

Kontakt:
Beran Jiří
Telefon:
777 276 716
Email:
stk@czechbowling.cz
Web:
není k dispozici

Souvislosti

Žebříčky:
Sportovní žebříček ČBA
Série:
Juniorská liga sk. A
Články:
Juniorská liga sk. A, 2. kolo

Tabulka kola

P. Tým Zápasy Skóre Průměr Body
1. Rabbits Praha B 7 3920 531,71 33,0
2. DDM Třemošná 7 3364 433,57 24,5
3. BC Most Benedikt 7 3778 515,00 22,0
4. BC Most Esko 7 3246 435,71 19,0
5. BC Most Obex 7 3362 417,29 13,0
= Rabbits Praha C 7 3173 376,29 13,0
7. Bowlingjunior Plzeň A 7 3012 388,29 11,5
8. Bowlingjunior Plzeň B 7 2624 330,86 4,0

Zápasy kola

BC Most Esko5424
BC Most Obex5291

UTKÁNÍ

Krunt Tom +8 176 1 : 0 163 Hornová Ivana +12
Chludil Jan +10 214 1 : 0 194 Hojdarová Marie +28
Vajshajtl Stanislav +10 152 0 : 1 172 Zajíčková Natálie +23
Bowlingjunior Plzeň A3853
Bowlingjunior Plzeň B3572

UTKÁNÍ

Roger Timothy +4 113 0 : 1 139 Kasalová Alžběta +18
Míka Adam +10 162 1 : 0 92 Toman Lukáš +20
Vítová Zina +28 110 0 : 1 126 Šlechta Jan +6
DDM Třemošná4600
Rabbits Praha B5215

UTKÁNÍ

Mourek Tomáš +8 138 0 : 1 160 Pechar Patrik +6
Bártová Šárka +33 127 0 : 1 147 Král Ondřej +10
Suchý Martin +6 195 0 : 1 214 Petáková Anna +12
Rabbits Praha C4241
BC Most Benedikt5224

UTKÁNÍ

Mojka David +35 126 0 : 1 171 Rejč Libor +8
Kish Evžen +2 180 1 : 0 179 Jeníček Jan +15
Babec Tomáš +40 118 0 : 1 172 Valenta David +6
Rabbits Praha B5435
BC Most Benedikt4530

UTKÁNÍ

Pechar Patrik +6 187 1 : 0 147 Rejč Libor +8
Babec Adam +10 152 1 : 0 147 Valenta David +6
Petáková Anna +12 204 1 : 0 159 Demuth Filip +4
DDM Třemošná4844
Rabbits Praha C4331

UTKÁNÍ

Mourek Tomáš +8 112 0 : 1 149 Kish Evžen +2
Bártová Šárka +33 178 1 : 0 130 Babec Tomáš +40
Suchý Martin +6 194 1 : 0 154 Mojka David +35
BC Most Obex4825
Bowlingjunior Plzeň B3460

UTKÁNÍ

Hornová Ivana +12 135 1 : 0 99 Toman Lukáš +20
Hojdarová Marie +28 216 1 : 0 137 Kasalová Alžběta +18
Zajíčková Natálie +23 131 1 : 0 110 Šlechta Jan +6
BC Most Esko4565
Bowlingjunior Plzeň A4080

UTKÁNÍ

Chludil Jan +10 169 1 : 0 132 Roger Timothy +4
Krunt Tom +8 135 1 : 0 130 Vítová Zina +28
Vajshajtl Stanislav +10 152 1 : 0 146 Míka Adam +10
DDM Třemošná4665
Bowlingjunior Plzeň B3520

UTKÁNÍ

Mourek Tomáš +8 164 1 : 0 152 Kasalová Alžběta +18
Bártová Šárka +33 153 1 : 0 90 Toman Lukáš +20
Suchý Martin +6 149 1 : 0 110 Šlechta Jan +6
BC Most Esko4981
BC Most Benedikt5664

UTKÁNÍ

Chludil Jan +10 144 0 : 1 166 Jeníček Jan +15
Krunt Tom +8 164 0 : 1 218 Demuth Filip +4
Vajshajtl Stanislav +10 190 1 : 0 182 Rejč Libor +8
Rabbits Praha C4200
Bowlingjunior Plzeň A4785

UTKÁNÍ

Mojka David +35 142 0 : 1 153 Roger Timothy +4
Babec Tomáš +40 124 0 : 1 157 Vítová Zina +28
Kish Evžen +2 154 0 : 1 168 Míka Adam +10
BC Most Obex5100
Rabbits Praha B6185

UTKÁNÍ

Hornová Ivana +12 173 0 : 1 204 Petáková Anna +12
Hojdarová Marie +28 194 0 : 1 203 Pechar Patrik +6
Zajíčková Natálie +23 143 0 : 1 211 Král Ondřej +10
Bowlingjunior Plzeň A4321
Rabbits Praha B5754

UTKÁNÍ

Roger Timothy +4 166 0 : 1 210 Pechar Patrik +6
Míka Adam +10 143 1 : 0 141 Babec Adam +10
Vítová Zina +28 123 0 : 1 224 Petáková Anna +12
Rabbits Praha C5044
BC Most Obex4711

UTKÁNÍ

Kish Evžen +2 190 1 : 0 168 Hornová Ivana +12
Babec Tomáš +40 140 0 : 1 177 Hojdarová Marie +28
Mojka David +35 174 1 : 0 126 Zajíčková Natálie +23
BC Most Esko4182
DDM Třemošná4563

UTKÁNÍ

Krunt Tom +8 154 1 : 0 153 Mourek Tomáš +8
Vajshajtl Stanislav +10 133 1 : 0 129 Bártová Šárka +33
Chludil Jan +10 131 0 : 1 174 Suchý Martin +6
BC Most Benedikt5915
Bowlingjunior Plzeň B3960

UTKÁNÍ

Valenta David +6 174 1 : 0 131 Toman Lukáš +20
Jeníček Jan +15 213 1 : 0 142 Kasalová Alžběta +18
Demuth Filip +4 204 1 : 0 123 Šlechta Jan +6
Rabbits Praha C4242
BC Most Esko4363

UTKÁNÍ

Kish Evžen +2 142 1 : 0 137 Chludil Jan +10
Babec Tomáš +40 130 0 : 1 151 Krunt Tom +8
Mojka David +35 152 1 : 0 148 Vajshajtl Stanislav +10
Bowlingjunior Plzeň B3701
Rabbits Praha B5374

UTKÁNÍ

Toman Lukáš +20 81 0 : 1 204 Pechar Patrik +6
Kasalová Alžběta +18 165 1 : 0 158 Babec Adam +10
Šlechta Jan +6 124 0 : 1 175 Král Ondřej +10
Bowlingjunior Plzeň A4900
BC Most Benedikt5825

UTKÁNÍ

Roger Timothy +4 140 0 : 1 181 Demuth Filip +4
Míka Adam +10 198 0 : 1 203 Jeníček Jan +15
Vítová Zina +28 152 0 : 1 198 Rejč Libor +8
DDM Třemošná4614
BC Most Obex4281

UTKÁNÍ

Mourek Tomáš +8 135 1 : 0 120 Hornová Ivana +12
Bártová Šárka +33 155 0 : 1 188 Hojdarová Marie +28
Suchý Martin +6 171 1 : 0 120 Zajíčková Natálie +23
BC Most Obex4584
Bowlingjunior Plzeň A3911

UTKÁNÍ

Hornová Ivana +12 117 0 : 1 143 Roger Timothy +4
Hojdarová Marie +28 188 1 : 0 96 Míka Adam +10
Zajíčková Natálie +23 153 1 : 0 152 Vítová Zina +28
BC Most Benedikt5170
DDM Třemošná5455

UTKÁNÍ

Rejč Libor +8 151 0 : 1 173 Mourek Tomáš +8
Jeníček Jan +15 194 0 : 1 198 Bártová Šárka +33
Valenta David +6 172 0 : 1 174 Suchý Martin +6
Bowlingjunior Plzeň B4001
BC Most Esko4924

UTKÁNÍ

Kasalová Alžběta +18 130 0 : 1 158 Chludil Jan +10
Toman Lukáš +20 143 1 : 0 142 Krunt Tom +8
Šlechta Jan +6 127 0 : 1 192 Vajshajtl Stanislav +10
Rabbits Praha B5985
Rabbits Praha C4500

UTKÁNÍ

Pechar Patrik +6 247 1 : 0 140 Babec Tomáš +40
Král Ondřej +10 193 1 : 0 175 Kish Evžen +2
Petáková Anna +12 158 1 : 0 135 Mojka David +35
Bowlingjunior Plzeň B4030
Rabbits Praha C5185

UTKÁNÍ

Toman Lukáš +20 122 0 : 1 137 Babec Tomáš +40
Kasalová Alžběta +18 140 0 : 1 193 Mojka David +35
Šlechta Jan +6 141 0 : 1 188 Kish Evžen +2
Rabbits Praha B5285
BC Most Esko4040

UTKÁNÍ

Babec Adam +10 128 1 : 0 121 Krunt Tom +8
Král Ondřej +10 189 1 : 0 131 Vajshajtl Stanislav +10
Petáková Anna +12 211 1 : 0 152 Chludil Jan +10
BC Most Benedikt5474
BC Most Obex4841

UTKÁNÍ

Valenta David +6 134 0 : 1 182 Hornová Ivana +12
Demuth Filip +4 239 1 : 0 167 Hojdarová Marie +28
Rejč Libor +8 174 1 : 0 135 Zajíčková Natálie +23
Bowlingjunior Plzeň A4281,5
DDM Třemošná4923,5

UTKÁNÍ

Roger Timothy +4 119 0 : 1 237 Suchý Martin +6
Míka Adam +10 185 1 : 0 131 Mourek Tomáš +8
Vítová Zina +28 124 0,5 : 0,5 124 Bártová Šárka +33

Krátké zprávy

15.10.2018 v 16:16

Titul MČR dvojic 2018 vybojovala mezi muži dvojice Tříska-Plechata, v kategorii žen obhájila loňský primát dvojka Lébrová-Otec Hanzlovská. Obhajoba titulu se podařila i v mixech dvojici Čermák-Beštová.

11.10.2018 v 11:36

Zveřejněny mazací modely na MČR dvojic.

01.10.2018 v 11:05

Otevřena obsazovačka na 4. turnaj PRESTIGE.

Galerie

Stříbrský Václav
Xbowling club
Stříbrský Václav

Stříbrský Václav

Xbowling club
Nejlepší hráč Prestige 3
Klofáčová Kateřina
1. PSKN Praha
Klofáčová Kateřina

Klofáčová Kateřina

1. PSKN Praha
Nejlepší hráčka Prestige 3
Jelínek Lukáš
Xbowling club
Jelínek Lukáš

Jelínek Lukáš

Xbowling club
Nejlepší junior Prestige 3
Maléřová Pavlína
SK Skivelo
Maléřová Pavlína

Maléřová Pavlína

SK Skivelo
Nejlepší hráč Prestige 3, kat. P190
Stříbrský Václav
Xbowling club
Stříbrský Václav

Stříbrský Václav

Xbowling club
Nejlepší hráč Prestige 3, kat. P165