Kvalifikace QubicaAMF cup 2016

Datum konání: 3. září 2016 Místo: Best Bowling Zličín

Informace k turnaje

Kontakt:
Kutina Karel
Telefon:
608 862 698
Email:
info@bowlingweb.cz
Web:
není k dispozici

Souvislosti

Žebříčky:
Sportovní žebříček ČBA
Bodovací žebříček
Série:
není součástí žádné série
Články:
Národní finále ČR QubicaAMF cupu 2016

Výsledky

P. Příjmení a jméno Náhozy Průměr FT
1. Hindrák Jiří 188 170 264 188 225 223 258 231 226 212 257 207 220,75 62
2. Erben Roman 149 210 194 205 218 194 266 279 202 179 206 228 210,83 61
3. Macek Jan 180 226 191 226 222 279 221 221 215 231 172 233 199 216,62 60
4. Janovský Michal 188 164 184 197 277 280 225 224 202 256 246 217 202 220,15 59
5. Beštová Kateřina 219 223 193 215 184 236 209 186 167 233 236 170 205,92 58
6. Sýkorová Andrea 146 169 174 172 170 177 202 227 168 192 202 191 182,50 57
7. Hejdučková Kateřina ml. 177 168 174 149 184 189 216 192 224 184 171 191 184,92 56
8. Lébrová Jana 247 161 160 214 188 181 209 234 189 167 202 152 192,00 55
9. Včeliš Michal 176 177 184 226 188 223 220 195 266 223 169 204,27 54
10. Marval Michal 174 205 243 181 268 164 199 248 250 199 164 208,64 53
11. Čermák Pavel 190 255 279 204 173 174 257 257 249 215 225,30 52
12. Talpa Marek 266 217 217 234 227 259 236 167 227 234 228,40 51
13. Tříska Jan 206 204 214 192 193 231 213 224 205 204 208,60 50
14. Krňák Pavel 200 198 145 238 191 211 203 214 224 205 202,90 49
15. Švec Ladislav 228 180 201 223 132 201 229 226 168 199 198,70 48
16. Široký Martin 174 237 233 180 191 190 202 195 209 209 202,00 47
17. Beran Jiří ml. 193 172 244 208 216 199 160 198 225 206 202,10 46
18. Kabrhel Petr 211 245 178 179 219 175 212 182 209 181 199,10 45
19. Kolář Jan st. 217 160 162 182 208 201 180 202 196 201 190,90 44
20. Květenský Vítězslav 210 159 225 176 211 138 212 219 174 160 188,40 43
21. Hladík Karel 208 192 192 257 164 175 180 235 160 187 195,00 42
22. Kubelková Lucie 172 175 182 204 181 190 165 212 215 166 186,20 41
23. Vondráček Adam 204 192 157 196 166 176 187 170 203 198 184,90 40
24. Hanusíková Blanka 187 175 191 159 173 233 152 191 186 219 186,60 39
25. Petáková Anna 208 180 198 214 154 222 196 190 183 168 191,30 38
26. Vrážel Jiří st. 189 215 244 167 164 200 171 181 182 192 190,50 37
27. Krňáková Šárka 160 211 177 143 180 197 238 144 147 178 177,50 36
28. Vojtěchová Markéta 162 183 162 139 233 163 187 162 159 182 173,20 35
29. Soukup Libor 166 242 186 159 192 190 196 158 174 159 182,20 34
30. Černík Vojtěch 195 174 194 195 225 140 197 183 146 150 179,90 33
31. Jašek Karel PH 145 255 220 175 146 160 185 149 158 180 177,30 32
32. Homola Ladislav 191 174 191 156 180 205 152 150 211 154 176,40 31
33. Hanušová Dana 182 189 206 168 156 180 171 138 163 183 173,60 30
34. Nováková Michaela 151 170 164 157 203 193 143 167 169 165 168,20 29
35. Hromek Jiří 181 201 155 219 173 201 174 140 171 147 176,20 28
36. Kolářová Hana 160 178 183 187 181 190 147 163 156 148 169,30 27
37. Merva Vladimír 207 186 225 176 154 234 197,00 26
38. Mára Zdeněk 202 201 186 200 213 157 193,17 25
39. Fleischmann Jan st. 246 178 198 152 166 192 188,67 24
40. Mička Daniel 192 153 184 211 179 204 187,17 23
41. Rain David 186 164 206 210 155 189 185,00 22
42. Ruml David 133 178 237 209 185 158 183,33 21
43. Manhart Petr 171 172 168 223 168 187 181,50 20
44. Uher Dušan 164 172 182 137 236 196 181,17 19
45. Semerák Stanislav 213 154 142 214 227 136 181,00 18
46. Bobek Vlastimil 178 165 181 186 187 162 176,50 17
47. Kučírek František 167 127 202 166 189 180 171,83 16
48. Babka Jan 136 138 156 185 232 178 170,83 15
49. Pechar Patrik 168 160 174 159 179 173 168,83 14
50. Le Adam 155 162 183 192 173 147 168,67 13
51. Polívka Dalibor 148 164 180 170 161 187 168,33 12
52. Váchová Věra 158 185 145 168 169 168 165,50 11
53. Kassas Abdul 197 150 164 163 146 170 165,00 10
54. Jašková Milena 157 165 137 148 176 187 161,67 9
55. Mach Libor 158 172 151 153 173 157 160,67 8
56. Plas Michal 138 145 150 180 143 185 156,83 7
57. Slezák Luboš 166 195 150 148 131 146 156,00 6
58. Štícha Bohumil 193 139 126 138 171 163 155,00 5
59. Černý Pavel 134 164 125 181 147 177 154,67 4
60. Černá Marta 173 146 136 165 154 131 150,83 3
61. Kohoutková Magda 148 173 171 136 130 126 147,33 2
62. Štafa Pavel 159 131 175 135 124 134 143,00 1

Krátké zprávy

15.10.2019 v 15:07

UPOZORNĚNÍ STK: Juniorská STORM Extraliga sk.B začíná dne 20.10.2019 na centru Lucerna až v 11.00 hod.

13.10.2019 v 21:26

Mistry ČR dvojic v kategorii MIX, se stali Jan Tříska - Anna Petáková.

12.10.2019 v 21:33

Mistry ČR dvojic v kategorii žen se staly Dana Hanušová a Irena Straková.

12.10.2019 v 21:32

Mistry ČR dvojic v kategorii mužů se stali Denis Kinc a Adam Vondráček.

10.10.2019 v 08:59

Zveřejněny mazací modely na MČR dvojic.

Galerie

Jelínek Lukáš
Xbowling club
Jelínek Lukáš

Jelínek Lukáš

Xbowling club

Vítěz 3. turnaje Prestige 2019-2020

Lorenc Jaroslav
expert King Pins
Lorenc Jaroslav

Lorenc Jaroslav

expert King Pins

2. místo na 3. turnaji Prestige 2019-2020

Čermák Pavel
expert King Pins
Čermák Pavel

Čermák Pavel

expert King Pins

3. místo na 3. turnaji Prestige 2019-2020

Čížek Daniel
Bombers
Čížek Daniel

Čížek Daniel

Bombers

Nejlepší hráč kategorie P190, 3. turnaj Prestige 2019-2020

Černá Pavla
1. PSKN Praha
Černá Pavla

Černá Pavla

1. PSKN Praha

Nejlepší žena, 3. turnaj Prestige 2019-2020

Čermák Pavel
expert King Pins
Čermák Pavel

Čermák Pavel

expert King Pins

Nejlepší senior, 3. turnaj Prestige 2019-2020

Černíková Karolína
BK Klíše
Černíková Karolína

Černíková Karolína

BK Klíše

Nejlepší hráč kategorie P165, 3. turnaj Prestige 2019-2020

Partneři České bowlingové asociace
  • ETBF
  • World Bowling
  • Česká unie sportu
  • ČOV
  • Best Bowling
  • Bowland
  • Bowling Zone
  • Bowling Brno
  • Xbowling
  • Bowling Radava
  • Storm
  • ProBowling
  • Kegel
  • UK FTVS