MČR dvojic - muži

Datum konání: 8. října 2016 Místo: Best Bowling Zličín

Informace k turnaje

Kontakt:
Hlúch Tomáš
Telefon:
733 387 917
Email:
hluch@czechbowling.cz
Web:
není k dispozici

Souvislosti

Žebříčky:
Sportovní žebříček ČBA
Série:
není součástí žádné série
Články:
Mistrovství České republiky dvojic 2016, propozice
Mistrovství České republiky dvojic 2016, finálová část
Ohlédnutí za MČR dvojic 2016

Výsledky

P. Příjmení a jméno Náhozy Průměr
1. Plechata Tomáš 217 223 245 203 279 236 245 202 205 234 190 261 243 225 229,14
Tříska Jan 210 167 234 214 217 218 254 194 196 192 225 196 224 216 211,21
2. Homola Lukáš 204 204 170 176 201 180 209 195 224 200 180 204 195,58
Hurych Lukáš 191 247 192 194 177 189 183 187 188 175 193 172 190,67
3. Erben Roman 156 173 187 243 202 195 215 237 152 288 248 208,73
Mlynář Ondřej 211 231 198 207 218 199 206 196 199 172 170 200,64
4. Krňák Pavel 217 204 211 170 150 179 179 217 203 187 191,70
Görg Martin 189 173 153 222 180 210 198 177 168 168 183,80
5. Spáčil Jan st. 182 237 223 225 255 213 215 214 220,50
Vinklárek Pavel 235 200 226 246 182 208 143 179 202,38
6. Macek Jan 300 256 210 217 216 177 199 188 220,38
Marval Michal 233 197 168 147 234 191 192 193 194,38
7. Větrovský Jaroslav 156 201 186 225 203 235 172 155 191,63
Včeliš Michal 166 225 198 169 165 224 160 165 184,00
8. Turina Jaroslav 203 194 189 194 181 190 212 212 193 196,44
Kinc Denis 180 222 162 170 179 189 200 224 186 190,22
9. Burian Ivan 153 241 216 166 154 176 184,33
Hromek Jiří 171 169 149 223 188 190 181,67
10. Lang David 166 231 187 174 160 190 184,67
König Antonín 184 195 149 175 181 189 178,83
11. Rain David 188 230 214 181 159 147 186,50
Korecký David 161 200 179 164 171 184 176,50
12. Hindrák Jiří 167 163 218 213 201 154 186,00
Čermák Pavel 202 152 162 189 179 164 174,67
13. Vyšín Jan 167 176 212 152 214 214 189,17
Vopička Karel 181 195 163 170 156 158 170,50
14. Stanishevskyi Vladimír 171 206 169 216 192 211 194,17
Pekár Petr 195 157 145 179 147 164 164,50
15. Klein David 175 204 182 199 171 160 181,83
Homola Pavel 188 164 179 193 138 176 173,00
16. Hladík Karel 177 190 221 220 184 194 197,67
Roubalík Petr 156 167 146 143 153 176 156,83
17. Chytil Lukáš 184 167 158 164 221 188 180,33
Navrátil Lubomír ml. 174 199 192 150 174 151 173,33
18. Vondráček Adam 170 152 169 203 192 180 177,67
Lank Ivan st. 177 182 157 184 156 194 175,00
19. Drábek Aleš 180 213 181 188 170 171 183,83
Vacek Pavel 213 168 134 161 157 173 167,67
20. Fleischmann Jan st. 180 190 186 183 200 141 180,00
Fleischmann Jan ml. 184 168 209 133 167 155 169,33
21. Kolář Jan st. 171 150 217 195 147 166 174,33
Kolář Jan ml. 160 185 179 193 147 170 172,33
22. Morávek Jaroslav 151 179 177 156 149 224 172,67
Gutwirth Oto 184 135 193 171 160 193 172,67
23. Beran Jiří st. 173 200 164 213 171 190 185,17
Wasserrab Oldřich 136 165 149 194 168 128 156,67
24. Závladský Dušan 158 187 161 144 162 151 160,50
Vrážel Jiří 144 153 149 166 146 167 154,17

Krátké zprávy

28.06.2019 v 13:25

Jiří Vrážel získal na otevřeném mistrovství Evropy seniorů 2019 zlatou medaili v soutěži jednotlivců. Gratulujeme!!!!

19.06.2019 v 00:15

19.6. v 9.00 hod. pokračuje na ME soutěž pětičlenných týmů. Náš tým je po prvém dnu na 2. místě.

18.06.2019 v 08:18

Dnes v 10.00 hod. začíná na ME soutěž pětičlenných týmů.

16.06.2019 v 23:04

Soutěže na ME pokračují, naši reprezentanti hrají 17.6. nejprve od 9.00 a poté další od 12.45 hod.

Galerie

Jelínek Lukáš
Xbowling club
Jelínek Lukáš

Jelínek Lukáš

Xbowling club
Nejlepší hráč turnajové série Prestige 2018-2019
Petáková Anna
expert King Pins
Petáková Anna

Petáková Anna

expert King Pins
Nejlepší hráčka turnajové série Prestige 2018-2019
Hindrák Jiří
Bowlingzone Pardubice
Hindrák Jiří

Hindrák Jiří

Bowlingzone Pardubice
Nejlepší senior, turnajové série Prestige 2018-2019
Lébrová Jana
Car Citon Olomouc
Lébrová Jana

Lébrová Jana

Car Citon Olomouc
Nejlepší seniorka, turnajové série Prestige 2018-2019
Rác Václav
Bombers
Rác Václav

Rác Václav

Bombers
Nejlepší hráč kat.P190, turnajové série Prestige 2018-2019
Nosková Jitka
Pitch a Ball
Nosková Jitka

Nosková Jitka

Pitch a Ball
Nejlepší hráčka kat.P190, turnajové série Prestige 2018-2019
Kováč Ondřej
BC Tábor
Kováč Ondřej

Kováč Ondřej

BC Tábor
Nejlepší hráč kat.P165, turnajové série Prestige 2018-2019
Strejcová Tereza
BSR Poděbrady
Strejcová Tereza

Strejcová Tereza

BSR Poděbrady
Nejlepší hráčka kat.P165, turnajové série Prestige 2018-2019