MČR jednot. - celost. část - kvalifikace - muži

Datum konání: 23. března 2008 - 27. března 2008 Místo: Bowlingzone Pardubice

Informace k turnaje

Kontakt:
Marval Jiří
Telefon:
776 105 706
Email:
marval@czechbowling.cz
Web:
není k dispozici

Souvislosti

Žebříčky:
Sportovní žebříček ČBA
Série:
není součástí žádné série
Články:
MČR - celostátní část - 4. den, 2. runda
MČR - celostátní část - 4. den, 2. runda

Výsledky

P. Příjmení a jméno Náhozy Průměr
1. Spáčil Jan st. 188 256 279 241 169 180 218,83
2. Černý Michal ml. 214 269 175 179 227 209 212,17
3. Gurovič Jaroslav 213 225 158 246 208 191 206,83
4. Šefl Martin 202 200 191 224 232 175 204,00
5. Nosek Antonín 187 192 212 248 193 188 203,33
6. Bleša Jiří 164 166 184 205 233 266 203,00
7. Veselý Milan 225 222 194 235 154 184 202,33
8. Cifra Miroslav 247 171 224 202 192 175 201,83
9. Prediger Jiří 177 244 203 201 237 149 201,83
10. Hubáček Aleš 235 228 171 186 172 210 200,33
11. Kozák Jiří 199 191 178 220 160 244 198,67
12. Šípka Ivan 200 202 197 208 197 186 198,33
13. Větrovský Jaromír 202 192 195 207 193 200 198,17
14. Čepelák Jan 171 239 176 172 182 244 197,33
15. Fotr Ivan 204 224 177 232 190 157 197,33
16. Kutina Karel 200 186 184 208 212 191 196,83
17. Hladík Karel 197 202 196 247 184 152 196,33
18. Franc Jaroslav 225 245 174 174 172 187 196,17
19. Uhlíř Jiří st. 182 183 214 202 192 204 196,17
20. Hájek Jan 225 168 216 200 185 182 196,00
21. Hindrák Jiří 201 200 165 171 222 214 195,50
22. Režňák Michal 181 178 184 232 212 178 194,17
23. Juřena Jan 215 190 148 176 224 203 192,67
24. Vyšín Jan 215 162 190 179 200 210 192,67
25. Sádlík Vojtěch ml. 257 168 182 196 158 194 192,50
26. Kunert Roman 180 183 235 160 200 196 192,33
27. Dědic Michal 204 186 195 188 191 189 192,17
28. Rosenberger Jakub 159 166 221 200 203 203 192,00
29. Žváček Petr 218 135 233 182 189 194 191,83
30. Bulva František 199 165 170 222 224 170 191,67
31. Vinklárek Pavel 179 180 217 199 204 169 191,33
32. Ludvík František 178 202 196 152 206 214 191,33
33. Semerák Bohuslav 199 167 183 236 164 198 191,17
34. Vopička Karel 232 202 198 158 189 165 190,67
35. Hlúch Tomáš 199 211 192 179 192 169 190,33
36. Navrátil Zdeněk 209 171 204 186 154 217 190,17
37. Kabrhel Petr 177 166 193 190 181 232 189,83
38. Kala Rostislav 197 226 153 148 233 180 189,50
39. Malý Ivan 181 207 170 181 206 191 189,33
40. Pořízka Vojtěch 166 234 166 216 195 158 189,17
41. Tesárek Kamil 158 223 206 186 205 157 189,17
42. Brzica Rostislav 207 180 182 181 182 202 189,00
43. Drábek Aleš 191 174 169 191 216 192 188,83
44. Orálek Martin 150 179 164 234 189 216 188,67
45. Rec Michal 183 201 180 181 158 227 188,33
46. Mráček Petr 166 201 160 223 169 211 188,33
47. Kabrhel Jiří 158 190 212 189 179 201 188,17
48. Růžek Jan 150 198 157 179 208 236 188,00
49. Bešík Josef st. 235 169 177 221 155 170 187,83
50. Rodr Jaroslav 240 193 205 159 168 159 187,33
51. Sedláček Daniel 179 168 192 224 189 171 187,17
52. Dyršmíd Roman 191 144 253 188 188 158 187,00
53. Kopečný Jiří 225 179 163 188 139 227 186,83
54. Deák Bohumil 192 181 184 190 180 194 186,83
55. Nosek Martin 163 169 187 187 190 224 186,67
56. Jedlička Václav 180 177 200 157 214 192 186,67
57. Koráb Pavel 172 209 176 190 211 162 186,67
58. Minář Zdeněk 219 163 176 193 149 217 186,17
59. Zvěřina Michal 160 193 161 237 188 175 185,67
60. Váradi Jakub 199 167 186 227 167 162 184,67
61. Novák Robert 201 215 132 162 183 214 184,50
62. Bittersmann Milan 196 179 175 164 222 170 184,33
63. Čepelák Josef 166 191 177 180 212 180 184,33
64. Unzeitig Martin 190 214 179 160 160 200 183,83
65. Tichý Martin 144 211 176 220 180 170 183,50
66. Koráb Jan 215 193 184 155 153 201 183,50
67. Kulhánek Karel 145 236 144 176 193 205 183,17
68. Podzimek Vladislav 192 175 154 211 168 199 183,17
69. Macháček Josef 196 168 223 176 202 132 182,83
70. Lank Ivan st. 139 201 217 176 187 176 182,67
71. Vrážel Jiří st. 209 191 185 158 185 168 182,67
72. Matějů Filip 190 188 159 220 168 170 182,50
73. Kubát Jiří st. 203 189 171 167 181 184 182,50
74. Brandejs Tomáš 131 189 178 197 192 206 182,17
75. Oujeský Roman 223 180 181 174 184 150 182,00
76. Opatrný Pavel 215 195 178 164 171 169 182,00
77. Krucký Vladimír 133 206 175 181 219 177 181,83
78. Matěj Zdeněk 178 181 189 213 140 190 181,83
79. Kubín Filip 162 203 156 212 176 182 181,83
80. Hurka Jiří 190 160 200 183 167 191 181,83
81. Trčka Vladimír 159 173 161 177 202 213 180,83
82. Mužík Jan 172 151 208 181 188 185 180,83
83. Listopad Jan 127 244 213 207 152 140 180,50
84. Coufal Oldřich 222 145 150 188 178 200 180,50
85. Ambrož Petr 110 177 202 181 221 186 179,50
86. Šípka Michal 199 160 163 171 205 178 179,33
87. Holub Vladislav st. 151 233 163 182 177 168 179,00
88. Chaloupka Jaroslav 222 146 173 174 169 190 179,00
89. Loučka Michal 157 167 196 129 179 245 178,83
90. Košťál Pavel 185 158 148 207 188 186 178,67
91. Markl David 162 176 177 209 162 184 178,33
92. Mlynář Marek 187 174 170 171 197 171 178,33
93. Kulhánek Vratislav 191 191 181 147 166 194 178,33
94. Vokroj Ladislav 175 178 189 181 167 180 178,33
95. Glezgo Štefan 157 140 216 167 233 156 178,17
96. Kratochvíl Miloslav 155 178 202 181 140 213 178,17
97. Čížek Michal 167 180 172 148 234 164 177,50
98. Krňák Pavel 111 160 145 181 255 212 177,33
99. Čižinský Jaroslav 183 202 174 156 172 175 177,00
100. Kučírek František 150 155 201 195 184 176 176,83
101. Duchek René 182 184 195 164 155 180 176,67
102. Spodniak Michal 169 202 135 181 172 200 176,50
103. Oliva Miroslav 184 160 188 165 189 173 176,50
104. Rain David 182 148 148 191 177 210 176,00
105. Tesař František 165 198 170 182 178 162 175,83
106. Jirků Ladislav 172 165 166 190 219 142 175,67
107. Lebeda Jan 186 156 179 161 166 205 175,50
108. Kovaříček Jaroslav 160 181 166 143 211 190 175,17
109. Mach Libor 198 134 143 194 220 160 174,83
110. Harašta Jiří 175 171 173 162 199 169 174,83
111. Horák Ludvík 172 155 179 190 186 166 174,67
112. Sova Kamil 191 174 193 158 179 151 174,33
113. Včeliš Michal 177 153 171 225 159 160 174,17
114. Matuška Jan 203 171 156 196 168 147 173,50
115. Foťko Michal 198 176 136 212 157 154 172,17
116. Harbáček Petr 170 194 184 190 145 149 172,00
117. Široký Luděk 160 163 149 189 197 170 171,33
118. Lipš Martin 123 173 192 124 190 224 171,00
119. Brendl Jiří 168 179 150 151 172 206 171,00
120. Foťko Matěj 153 192 176 136 198 171 171,00
121. Florík Petr 166 194 141 181 163 179 170,67
122. Morávek Richard 149 168 202 152 199 152 170,33
123. Krejčík Jan 200 166 169 192 152 143 170,33
124. Richter Michal 167 163 167 187 150 185 169,83
125. Čermák Pavel 153 226 149 155 183 152 169,67
126. Macek Jan 173 184 188 143 150 180 169,67
127. Lhotka Vladislav 200 157 173 167 179 141 169,50
128. Járka Ota 185 170 123 184 195 158 169,17
129. Šimánek Ladislav 187 145 154 166 169 194 169,17
130. Vančura Václav 179 160 151 170 140 213 168,83
131. Dohnálek Stanislav 135 183 151 150 201 193 168,83
132. Barvínek Jakub 171 168 192 165 179 138 168,83
133. Šrám Pavel 146 157 172 184 164 190 168,83
134. Zrnečko Lubomír 178 155 179 154 181 165 168,67
135. Pešl Roman 160 167 165 145 181 192 168,33
136. Florík David 185 144 155 168 189 169 168,33
137. Vrána Roman 134 203 174 191 163 143 168,00
138. Nováček Josef 166 215 156 156 122 192 167,83
139. Dohnálek Pavel st. 130 164 169 182 180 182 167,83
140. Novák Ondřej 135 195 177 163 165 168 167,17
141. Janda Ota 136 199 156 177 155 177 166,67
142. Marval Jiří 155 163 146 171 173 188 166,00
143. Váradi Petr 153 147 167 184 167 178 166,00
144. Poruba Jan 173 153 188 152 159 166 165,17
145. Vaňkát Michal 186 147 163 127 213 154 165,00
146. Chaloupka Václav 154 168 187 168 159 154 165,00
147. Veselý Tomáš 166 175 169 173 140 167 165,00
148. Konečný Pavel 144 184 197 115 179 168 164,50
149. Fleischmann Jan st. 146 162 169 150 185 174 164,33
150. Lanč Radek 153 202 153 125 148 200 163,50
151. Synek Aleš 181 158 135 205 130 171 163,33
152. Rábek Stanislav 126 168 153 130 229 167 162,17
153. Hobza David 137 155 200 146 181 153 162,00
154. Daněk Antonín 136 168 144 159 148 212 161,17
155. Kurzveil Jiří 137 143 137 195 161 188 160,17
156. Vrána Petr 168 179 146 119 197 149 159,67
157. Jelínek Michal 156 162 137 169 183 148 159,17
158. Ludvík Marek 143 158 147 172 190 140 158,33
159. Široký Martin 174 181 125 152 144 170 157,67
160. Zeman Lukáš 145 151 176 147 160 166 157,50
161. Wehrberger Karel 159 187 121 176 166 132 156,83
162. Rýdel Jan 152 150 149 162 171 155 156,50
163. Dvořáček Ladislav 130 157 167 150 155 178 156,17
164. Vrábel Stanislav 136 171 173 174 162 118 155,67
165. Vojtíšek Jan 201 182 129 134 130 157 155,50
166. Drahoš Tomáš 154 161 164 136 172 145 155,33
167. Krepindl Tomáš 100 168 165 129 203 163 154,67
168. Uher Stanislav ml. 130 167 202 152 145 126 153,67
169. Korecký David 164 140 151 131 143 175 150,67
170. Lojek Bohuslav 141 121 148 178 125 190 150,50
171. Lukeš Vladimír 192 136 147 133 149 142 149,83
172. Uher Stanislav st. 148 170 166 119 169 127 149,83
173. Uher Radovan 184 130 119 177 170 114 149,00
174. Čech Ondřej 162 150 139 171 109 145 146,00
175. Vacek Jaroslav 137 157 151 124 162 144 145,83
176. Prorok Michal 139 149 164 148 133 135 144,67
177. Kratochvíl Lukáš 114 130 143 195 144 135 143,50
178. Řezník Miroslav 147 148 179 158 120 104 142,67
179. Jakovec Lukáš 142 120 126 165 148 145 141,00
180. Uhlíř Michal 150 123 117 128 107 167 132,00
181. Otčenášek Jaroslav 106 121 148 116 146 111 124,67

Krátké zprávy

15.10.2019 v 15:07

UPOZORNĚNÍ STK: Juniorská STORM Extraliga sk.B začíná dne 20.10.2019 na centru Lucerna až v 11.00 hod.

13.10.2019 v 21:26

Mistry ČR dvojic v kategorii MIX, se stali Jan Tříska - Anna Petáková.

12.10.2019 v 21:33

Mistry ČR dvojic v kategorii žen se staly Dana Hanušová a Irena Straková.

12.10.2019 v 21:32

Mistry ČR dvojic v kategorii mužů se stali Denis Kinc a Adam Vondráček.

10.10.2019 v 08:59

Zveřejněny mazací modely na MČR dvojic.

Galerie

Jelínek Lukáš
Xbowling club
Jelínek Lukáš

Jelínek Lukáš

Xbowling club

Vítěz 3. turnaje Prestige 2019-2020

Lorenc Jaroslav
expert King Pins
Lorenc Jaroslav

Lorenc Jaroslav

expert King Pins

2. místo na 3. turnaji Prestige 2019-2020

Čermák Pavel
expert King Pins
Čermák Pavel

Čermák Pavel

expert King Pins

3. místo na 3. turnaji Prestige 2019-2020

Čížek Daniel
Bombers
Čížek Daniel

Čížek Daniel

Bombers

Nejlepší hráč kategorie P190, 3. turnaj Prestige 2019-2020

Černá Pavla
1. PSKN Praha
Černá Pavla

Černá Pavla

1. PSKN Praha

Nejlepší žena, 3. turnaj Prestige 2019-2020

Čermák Pavel
expert King Pins
Čermák Pavel

Čermák Pavel

expert King Pins

Nejlepší senior, 3. turnaj Prestige 2019-2020

Černíková Karolína
BK Klíše
Černíková Karolína

Černíková Karolína

BK Klíše

Nejlepší hráč kategorie P165, 3. turnaj Prestige 2019-2020

Partneři České bowlingové asociace
  • ETBF
  • World Bowling
  • Česká unie sportu
  • ČOV
  • Best Bowling
  • Bowland
  • Bowling Zone
  • Bowling Brno
  • Xbowling
  • Bowling Radava
  • Storm
  • ProBowling
  • Kegel
  • UK FTVS